Moksleiviai mokyklinių prekių nelinkę pirkti internetu

Publikuota: 2016 m. rugpjūčio 9 d. antradienis

Artėjant rugsėjui daugybei mokyklinio amžiaus vaikų tėvų kyla galvos skausmas supirkti visus mokyklinius reikmenis. Taupydami laiką ir išlaidas šiuolaikiniai tėvai linkę daug ką įsigyti per internetą, tačiau jų vaikai, pasirodo, su tuo nesutinka.

Amerikos banko „Citi“ atliktas tyrimas rodo, kad mokyklines prekes moksleiviai linkę įsigyti realiose parduotuvėse, o ne per internetą.

84 proc. iš 1 000 apklaustų tėvų teigia, kad jų vaikai nori apsipirkti naujų mokslo metų išvakarėse, kartu su jais vaikštinėdami po realias parduotuves. Tik 16 proc. atsakė, kad jų vaikai nieko prieš visas mokyklai reikiamas priemones susipirkti per internetą.

Anot tėvų, jų vaikai apsipirkti realiose parduotuvėse mėgsta todėl, kad jiems patinka parduotuvėse leisti laiką kartu (59 proc.), jie mėgsta paliesti ir išbandyti prekes (59 proc.), nori palyginti tokio paties tipo skirtingų spalvų ir skirtingo dydžio prekes (58 proc.).

Apklausos rodo, kad pagrindinis veiksnys, skatinantis rinktis prekybą per internetą – galimybė grąžinti netinkamas prekes. 73 proc. apklaustųjų mano, kad grąžinimo periodas turi būti ilgesnis nei 7 dienos, o 39 proc. norėtų, kad prekes būtų galima grąžinti ne trumpiau kaip per tris savaites.

47 proc. suaugusiųjų teisę išsirinkti mokyklines prekes palieka savo vaikams. Taigi reklamdaviai mokyklinių prekių reklamą turėtų orientuoti ir į moksleivius, ir į jų tėvus.

Šaltinis: psm7.com
Kopijuoti, platinti, skelbti bet kokią portalo penki.lt informaciją be raštiško redakcijos sutikimo draudžiama.

facebook komentarai

Naujas komentaras

     

 


Captcha
 

IT sprendimų debesijai rinka siekia 70 mlrd. dolerių

Analitinė bendrovė „Synergy Research Group“ paskelbė pasaulinės IT rinkos, besiremiančios debesų infrastruktūra, rezultatus. skaityti »

„Cisco Systems Inc.“ investuoja į daiktų internetą

„Cisco Systems Inc.“ nusprendė įsigyti įmonę „Jasper“, teikiančią daiktų interneto paslaugas. skaityti »

Lietuvoje daugėja šviesolaidinio interneto ir IPTV naudotojų

LR ryšių reguliavimo tarnyba paskelbė 2016 m. III-iojo ketvirčio elektroninių ryšių rinkos duomenis. skaityti »

Sukurtas 10 000 kartų mažiau energijos naudojantis „Wi-Fi“

Vašingtono universiteto inžinieriai sukūrė naują „Wi-Fi“ technologiją, sunaudojančią 10 000 kartų mažiau energijos nei įprastai. skaityti »

Kokias saugumo klaidas darome internete?

Per didelis atvirumas socialiniuose tinkluose gali pritraukti kibernetinių nusikaltėlių dėmesį, o per silpni slaptažodžiai – atverti kelią įsilaužimams. skaityti »

„Plume“ pristatė naujo tipo „Wi-Fi“ sistemą

Bendrovė „Plume“ pristatė ryšio technologijų naujovę – naują „Wi-Fi“ sistemą, kuri sudaryta iš miniatiūrinių imtuvų, sujungtų į bendrą vieno namo ar vieno kambario tinklą. skaityti »

Asmenukių kiekis socialiniuose tinkluose gali pranešti apie psichologines problemas

Psichoterapeutė Tamara Kuntelija-Plieskė pasakoja apie tai, kada asmenukės – tik smagus žaidimas, o kada jos pradeda kelti grėsmę realiam gyvenimui. skaityti »

Vartotojai nepalieka socialinių tinklų, baimindamiesi prarasti draugus

Aštuoni iš devynių interneto naudotojų norėtų uždaryti savo paskyras socialiniuose tinkluose, tačiau nuo šio žingsnio juos sulaiko baimė prarasti ryšį su draugais ir vertingus prisiminimus. skaityti »

Ar vaiko teisė į pagarbą internete egzistuoja?

Lapkričio 18 d. LR Seime buvo surengta vaiko teisių kontrolierių konferencija „Vaiko teisė į pagarbą“. Joje buvo kalbama apie socialinių tinklų vaiko pasauliui daromą žalą, ir ar egzistuoja pagarba vaikui, esančiame socialiniuose tinkluose. skaityti »

Iki 2020 m. srautas iš debesijos išaugs beveik keturis kartus

Kompanija „Cisco Systems“ prognozuoja debesų architektūros augimą. skaityti »