Startavo naujas socialinis tinklas „Google+“

Publikuota: 2011 m. birželio 30 d. ketvirtadienis

Užvakar interneto kompanija „Google“ pristatė socialinio tinklo paslaugą „Google+“.

Iš pirmo žvilgsnio paslauga labai panaši į „Facebook“, tačiau nuo kitų analogiškų produktų „Google+“ skiriasi viena fundamentalia idėja. „Facebook“ gimė remiantis tokių socialinių tinklų, kaip „MySpace“ ir įvairūs pažinčių portalai, pagrindu, o „Google+“ kurtas kaip internetinis dalijimosi informacija variklis.

Bendrovės duomenimis, naujame tinkle bus panaudojamos įvairių „Google“ paslaugų savybės. Ypač daug dėmesio bus kreipiama į „GMail“, o patį šio strateginio žingsnio mastą „Google“ atstovai apibūdina kaip „esminį proveržį“. Šiame tinkle bus įmanoma dalytis nuorodomis, vaizdo medžiaga, statuso atnaujinimais ir bet kokia kita internete pasiekiama informacija, tiksliai pasirenkant, su kuo norima tai daryti.

Šiuo tikslu „Google“ sukūrė „interesų ratus“, – techniniu požiūriu vartotojų kategorijas, į kurias jūs galite įtraukti konkrečius žmones ar jų grupes, šeimą, draugus, bendradarbius ir pan. Dalijimasis informacija vyksta tarp šių žmonių, o ne su visais socialinio tinklo dalyviais, tarp kurių neretai patenka ir nepageidaujami asmenys.

Šaltinis: pranešimas spaudai
Kopijuoti, platinti, skelbti bet kokią portalo News.lt informaciją be raštiško redakcijos sutikimo draudžiama.

facebook komentarai

Naujas komentaras

     

 


Captcha
 

Bus kuriama vieninga žiniasklaidos informacinė sistema

Siekiant padidinti visuomenės informavimo priemonių veiklos viešumą ir skaidrumą, Vyriausybė teikia Seimui Visuomenės informavimo įstatymo pataisas. skaityti »

77 proc. lietuvių internetu nuolat naudojasi asmeniniais tikslais

„Kantar TNS“ tyrimai rodo, kad 16–34 metų vartotojas Lietuvoje turi beveik 4 įrenginius su prieiga prie tinklo. skaityti »

Interneto svetainių kūrimas padeda modernizuoti verslą

Šiandien internetinius tinklalapius turi ne tik įmonės, bet ir fiziniai asmenys. Dabar tai yra bene tas pats, kaip turėti mobilųjį telefoną. skaityti »

Europos Sąjunga kurs nemokamą belaidžio interneto tinklą

Europos Parlamentas nubalsavo už programą „Wifi4eu“, pagal kurią visose Europos Sąjungos šalyse siūloma nemokamai steigti belaidžio interneto stoteles. skaityti »

Studentai sukūrė sistemą, leidžiančią telefonu įjungti šviesą biure ar užkaisti virdulį

Galimybė telefonu užkaisti virdulį egzistuoja ne tik filmuose – tai įrodė bendram projektui susibūrę talentingi Lietuvos studentai, vos per kelias savaites sukūrę sistemą, kuri leidžia internetu valdyti buities bei elektronikos prietaisus biure ar namuose. skaityti »

Atidaryta nauja interneto karštosios linijos svetainė

Nauja specializuota RRT svetainė skirta pranešimams apie pastebėtą neteisėtą ar žalingą turinį, darantį įtaką nepilnamečiams. skaityti »

Ką daryti ir ko nedaryti, kad būtum populiarus internete?

Ką daryti ir ko nedaryti, kad būtum populiarius socialiniuose tinkluose? Į šiuos ir kitus klausimus atsako A. Bendorius, kuriantis tinklaraštį „Geležinė lapė“. skaityti »

E. prekybos dešimtmetis: 6 kartus padaugėjo internetu perkančių lietuvių

Per pastarąjį dešimtmetį visoje Europos Sąjungoje asmenų, perkančių internetu, padaugėjo beveik dvigubai. skaityti »

Lietuviai prekes dažniausiai užsisako į namus

Kiekvienoje šalyje nusistovi vis kitokie siuntų atsiėmimo įpročiai, pvz. Prancūzijoje daugiau nei pusė perkančiųjų internetu pirkinius nukreipia į siuntų atsėmimo tašką, o Baltijos šalyse išskirtinio populiarumo sulaukia siuntų terminalai. skaityti »

Interneto rūšys ir tiekėjai: kaip išsirinkti?

Patarimai, į ką vertėtų atkreipti dėmesį renkantis internetą ir kaip nuspręsti, kokia interneto rūšis jums tinkamiausia. skaityti »