Vilniečio kortelę galima pasipildyti ir internetu

Publikuota: 2013 m. birželio 26 d. trečiadienis

Vilniečio kortelę nuo šiandien galima papildyti ir internetu. Interneto portale https://e.vilniusticket.lt/ vartotojai gali pasirinktais bilietais pasipildyti turimas Vilniečio korteles, pasitikrinti turimų bilietų ir lėšų likutį.

Užsiregistravus sistemoje, skiltyje „Kortelių valdymas“ galima įtraukti daugiau negu vieną Vilniečio kortelę, o jas papildyti galima visas vienu metu – tiesiog prie kiekvienos iš kortelių reikia pasirinkti kokiais bilietais norima papildyti nurodytas korteles. Taip vienas vartotojas patogiai gali naudotis keliomis kortelėmis. Ši funkcija turėtų būti ypač naudinga bilietus mažiesiems perkantiems tėvams ir pan.

Naudotojų patogumui Vilniečio korteles sistemoje galima ir pervadinti, pvz. pavadinti kortelę „Vaiko“ vardu, taip lengviau galima rasti norimą kortelę ir nebūtina įsiminti visų turimų Vilniečio kortelių numerių. Tai pravers ir įmonėms, kurios disponuoja daugiau negu viena Vilniečio kortele, o jų papildymų dažnai rūpinasi vienas asmuo.

Be to, sistemos naudotojai gali patogiai nuolat stebėti aktyvintus ir galiojančius bilietus, lėšų likučius. Tai lengvai galima atlikti pasirinkus norimą kortelę, jei užregistruota daugiau negu viena Vilniečio kortelė, menių skiltyje „Paslaugos kortelėje“.

Papildžius kortelę norimais bilietais, informacija apie internetu įsigytą bilietą į geltonuosius komposterius transporto priemonėse perduodama per 15 minučių. Taigi jau po mažiau negu penkiolika minučių galima bus ir laisvai naudotis internetu įsigytais e. bilietais. 

Į registracijos metu nurodytą elektroninio pašto dėžutę taip pat vartotojai gaus ir informaciją apie įvykdytą papildymą, kurioje bus nurodytas mokėjimo laikas, išleista pinigų suma, o, prisijungus prie sistemos, bus galima susipažinti ir su šios transakcijos detalesne sąskaita.

Jeigu sistemos vartotojai praras Vilniečio korteles ir norės jas užblokuoti, tai bus taip pat galima atlikti interneto portale https://e.vilniusticket.lt/ . Tiesiog skiltyje „Kortelių valdymas“, reikės pasirinkti, kurias korteles blokuoti. Užblokavus ir vėl atradus korteles, dėl jų atblokavimo reikės kreiptis į įmonės „Susisiekimo paslaugos“ Vilniečio kortelės klientų aptarnavimo centrą.

Vilniaus miesto savivaldybė atkreipia dėmesį, kad, papildžius kortelę pasirinktais bilietais, sistemoje matysite, kad Jūsų bilietai „Laukia įrašymo“. Ši informacija pasikeis tik tuomet, kai Vilniečio kortele bus pasinaudota viešajame transporte ja pridėjus prie geltonojo komposterio.

Kortelės naudotojai, nenorintys pasipildyti kortelės, bet tik pasitikrinti turimų bilietų skaičių, lėšų likutį, tai gali atlikti net nesiregistruodami sistemoje. Tiesiog, atsidarius portalo nuorodą ir įvedus norimos kortelės numerį, iš karto bus pateikta informacija, kiek laiko galioja aktyvintas bilietas, koks turimų bilietų likutis ir kt.

Išsamesnę informaciją apie naudojimąsi Vilniečio kortele galite rasti e. parduotuvės skiltyje „Dažnai užduodami klausimai“.

Vilniaus miesto savivaldybė primena, kad Vilniečio korteles galima įsigyti ir taip pat papildyti  ir spaudos kioskuose, MAXIMA XX ir MAXIMA XXX prekybos centrų informacijos skyriuose bei SĮ „Susisiekimo paslaugos“ Klientų aptarnavimo centre V. Kudirkos aikštėje. Šiuo metu jau išplatinta beveik 278 tūkst. Vilniečio kortelių.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Šaltinis: pranešimas spaudai
Kopijuoti, platinti, skelbti bet kokią portalo News.lt informaciją be raštiško redakcijos sutikimo draudžiama.

facebook komentarai

Naujas komentaras


Captcha

susiję straipsniai

Kas lemia interneto spartą?

Pastaruoju metu interneto sparta tapo vienu esminių veiksnių, renkantis interneto paslaugų teikėją. Nuotolinis mokymasis, nuotolinis darbas, nuotolinės treniruotės ir kitokia veikla, vykdoma per vaizdo konferencijas, kuriose iš vienų namų vienu metu dalyvauja keli šeimos asmenys,... skaityti »

Bus kuriama vieninga žiniasklaidos informacinė sistema

Siekiant padidinti visuomenės informavimo priemonių veiklos viešumą ir skaidrumą, Vyriausybė teikia Seimui Visuomenės informavimo įstatymo pataisas. skaityti »

77 proc. lietuvių internetu nuolat naudojasi asmeniniais tikslais

„Kantar TNS“ tyrimai rodo, kad 16–34 metų vartotojas Lietuvoje turi beveik 4 įrenginius su prieiga prie tinklo. skaityti »

Interneto svetainių kūrimas padeda modernizuoti verslą

Šiandien internetinius tinklalapius turi ne tik įmonės, bet ir fiziniai asmenys. Dabar tai yra bene tas pats, kaip turėti mobilųjį telefoną. skaityti »

Europos Sąjunga kurs nemokamą belaidžio interneto tinklą

Europos Parlamentas nubalsavo už programą „Wifi4eu“, pagal kurią visose Europos Sąjungos šalyse siūloma nemokamai steigti belaidžio interneto stoteles. skaityti »

Studentai sukūrė sistemą, leidžiančią telefonu įjungti šviesą biure ar užkaisti virdulį

Galimybė telefonu užkaisti virdulį egzistuoja ne tik filmuose – tai įrodė bendram projektui susibūrę talentingi Lietuvos studentai, vos per kelias savaites sukūrę sistemą, kuri leidžia internetu valdyti buities bei elektronikos prietaisus biure ar namuose. skaityti »

Atidaryta nauja interneto karštosios linijos svetainė

Nauja specializuota RRT svetainė skirta pranešimams apie pastebėtą neteisėtą ar žalingą turinį, darantį įtaką nepilnamečiams. skaityti »

Ką daryti ir ko nedaryti, kad būtum populiarus internete?

Ką daryti ir ko nedaryti, kad būtum populiarius socialiniuose tinkluose? Į šiuos ir kitus klausimus atsako A. Bendorius, kuriantis tinklaraštį „Geležinė lapė“. skaityti »

E. prekybos dešimtmetis: 6 kartus padaugėjo internetu perkančių lietuvių

Per pastarąjį dešimtmetį visoje Europos Sąjungoje asmenų, perkančių internetu, padaugėjo beveik dvigubai. skaityti »

Lietuviai prekes dažniausiai užsisako į namus

Kiekvienoje šalyje nusistovi vis kitokie siuntų atsiėmimo įpročiai, pvz. Prancūzijoje daugiau nei pusė perkančiųjų internetu pirkinius nukreipia į siuntų atsėmimo tašką, o Baltijos šalyse išskirtinio populiarumo sulaukia siuntų terminalai. skaityti »

Interneto rūšys ir tiekėjai: kaip išsirinkti?

Patarimai, į ką vertėtų atkreipti dėmesį renkantis internetą ir kaip nuspręsti, kokia interneto rūšis jums tinkamiausia. skaityti »