Grožio konkurso nugalėtojus išrinks dirbtinis intelektas

Publikuota: 2016 m. sausio 13 d. trečiadienis

Visi pasaulio gyventojai, besinaudojantys išmaniaisiais telefonais, kviečiami dalyvauti grožio konkurse, kurį vertins dirbtinio intelekto robotai.

Savo nuotrauką per išmaniojo telefono programėlę galima išsiųsti iki sausio 15 d., o rezultatai bus paskelbti sausio 28 d. Konkurse kviečiami dalyvauti ir vyrai, ir moterys nuo 20 iki 69 metų.

Visų pirma pretendentai bus vertinami atsižvelgiant į raukšlių gylį. Po to nuotraukos bus atrinktos atsižvelgiant į jų kokybiškumą. Galiausiai „Symmetry Master“ algoritmas vertins veido simetriją.

Konkurso dalyviai bus padalyti į penkias kategorijas, iš kurių bus išrinkta po du laimėtojus. Konkurso reikalavimas – nuotraukoje žmogus turi būti be makiažo, be akinių, taip pat be ūsų ir barzdos. Tiesa, iki galo neaišku, kaip dirbtinis intelektas surūšiuos ir atmes retušuotas nuotraukas.

Grožį vertinantį dirbtinį intelektą kūrė NVIDIA, „Microsoft“, „Cyber Future“ ir kt. įmonės. Beje, kiekvienas norintis konkursui taip pat gali atsiųsti ir savo sukurtą algoritmą, kuris galėtų dalyvauti robotų vertinimo komisijoje.

Vis dėlto dirbtinio intelekto tyrimai kelia daug diskusijų. Ilinojaus universiteto mokslininkai ištyrę dirbtinį intelektą nustatė, kad jis teturi ketverių metų vaiko protą, nes nesugebėjo įveikti vyresnių vaikų IQ testų. Neseniai Japonijos nacionalinio informatikos instituto sukurta programa išlaikė egzaminus, skirtus įstoti į Japonijos universitetus. Rezultatai kiek aukštesni už vidutinius. Dirbtiniam intelektui geriausiai sekėsi atlikti matematikos ir istorijos uždavinius, o fizikos sekėsi sunkiausiai.
 

Šaltinis: naked-science.ru
Kopijuoti, platinti, skelbti bet kokią portalo News.lt informaciją be raštiško redakcijos sutikimo draudžiama.

facebook komentarai

Naujas komentaras


Captcha

susiję straipsniai

Populiariausi straipsniai

Kitoks požiūris į elektronines knygas

Skaityti knygas telefone ar planšetėje jau tampa norma, tačiau žmonės vis viena ilgisi „tikros“ knygos formos. Save „beveik dizaineriu“ vadinantis Fabrice Dubuy pristato kitokį knygų skaitytuvą – „TwistBook“. skaityti »

Kuriama technologija, gebanti perduoti žmogaus mintis

Išradėjas ir verslininkas Elon Musk tikisi sukurti technologiją, padedančią žmonėmis keistis mintimis per atstumą. skaityti »

Kanados banke – šokantis robotas konsultantas

Kanados bankas ATB pradėjo testuoti Japonijos įmonės „Softbank“ robotą „Pepper“. skaityti »

„Trekstor“ išleis laikrodį, veikiantį „Windows 10“ pagrindu

„Microsoft“ paskelbė, kad „Trekstor“ išleis išmanųjį laikrodį, kuris veiks valdomas operacinės sistemos „Windows 10 IoT Core“. skaityti »

Grįžta pomėgis spausdinti nuotraukas

Nors nuotraukų albumais galima grožėtis įrenginių ekranuose, vis dažniau lietuviai renkasi nuotraukas spausdinti ir saugoti popieriuje. skaityti »

Per kaulus grojančios ausinės būtų sužavėjusios L.Van Bethoveną

Ar žinote, kad L.Van Bethovenas apkurtęs naudojosi muzikos perdavimu kaulais? skaityti »

Vilniuje vėl statomi makaronų tiltai

Pavasarine tradicija jau tapęs išskirtinių tiltų statymo konkursas VGTU „Makaronų tiltai 2017“ šiemet grįžo su dar didesniais užmojais – kūrybiškos inžinerijos dvasia užkrėtęs Lietuvos mokyklas, šiemet čempionatas nusitaikė į universitetus. skaityti »

Lietuviai per internetą dažniausiai perka madingas prekes

Lietuvos gyventojai vis labiau įpranta pirkti internete ir apsipirkdami tokiu būdu išleidžia vis daugiau pinigų. skaityti »

Bepilotės skraidyklės skraidins kraują

Dvi Šveicarijos miesto Lugano ligoninės nusprendė operatyviam kraujo ir biologinių medžiagų pristatymui panaudoti skraidykles „Matternet One“. skaityti »

Vilniuje pristatytas 41 išradimas – nuo kvapų lazdelės iki elektrinės riedlentės

Kovo 31 d. – balandžio 1 d. Vilniaus „Litexpo“ parodų ir kongresų centre buvo atidarytas pirmasis ir didžiausias Lietuvoje išradėjų konkursas „Vilnius išranda 2017”. skaityti »

Mūsų planetoje jau gyvena 20 tūkst. kiborgų

Pasak mokslininkų, didžiausia problema ta, kad evoliucionuojame per lėtai ir mūsų kūnai nespėja prisitaikyti prie sparčiai kintančio šiuolaikinio gyvenimo. skaityti »