Kas telefone svarbiausia jaunimui?

Publikuota: 2016 m. kovo 2 d. trečiadienis

Skirtingiems žmonėms reikia skirtingų telefonų. Pavyzdžiui, jaunimui gaminami išmanieji pasižymi stilingu dizainu bei gausybe kameros funkcijų. Labai dažnai jaunajai kartai svarbi tampa ir įrenginio kaina – juk ne kiekvienas studentas gali įsigyti gana nemažai kainuojančius technologijų įmonių flagmanus. Patarimais, į ką svarbiausia atkreipti dėmesį jaunam žmogui renkantis naują, tačiau ne patį brangiausią telefoną, dalinosi „Samsung“ rinkodaros koordinatorius Jonas Ožekauskas. 

Ekranas

Vienas svarbiausių aspektų, į kurį derėtų atsižvelgti renkantis telefoną, yra išmaniojo telefono ekranas. Pernai atlikto „Samsung“ ir „Gfk“ tyrimo metu, paaiškėjo, kad per dieną atsiradusį laisvą laiką 18-24 metų lietuviai užpildo naršydami internete (73 proc.) ar žiūrėdami įvarius vaizdo įrašus (62 proc.).

„Būtent todėl tokiems žmonėms rekomenduoju atkreipti dėmesį į ekrano raišką bei spalvų atkūrimo galimybes, – teigė Jonas Ožekauskas. Pasak jo, ekrano raiška yra svarbi tiems, kurie telefoną naudoja ne tik susisiekimui, tačiau ir laisvalaikiui, žaidimams. „Aukštesnė raiška tausoja jūsų akis bei leidžia mėgautis geresnės kokybės turiniu. Aukštą kokybę užtikrina „Full HD“ ir „SuperAMOLED“ ekranai bei didesnis pikselių tankumas“, – tikino ekspertas.  

Baterija

Intensyviai naršančiam, nuolat besiklausančiam muzikos ir naudojančiam krūvas įvairių programėlių jaunimui labai svarbi yra kuo ilgiau gyvuojanti baterija. Net jei ir nesate statistinis, nuolat išmanųjį rankose laikantis, jaunuolis, didesnės talpos baterija visada bus geriau nei mažesnės. Anksčiau ar vėliau tai pastebėsite išvykų metu ar, pavyzdžiui, žaidžiant žaidimus.

„Dabar gamintojai siūlo ir kitus sprendimus, mažinančius nepatogumų, kylančių dėl išsikraunančios baterijos, tikimybę. Pavyzdžiui, nauji vidutinės klasės telefonai „Galaxy A5”, kaip ir flagmanai, pasižymi greito įkrovimo funkcija. Taip pat svarbu atkreipti dėmesį ir į baterijos taupymo režimą“, – patarė J. Ožekauskas.

Kamera

Fiksuoti gyvenimo akimirkas telefonuose įmontuotomis kameromis tapo įprasta daugeliui, o jaunoji karta gyvenimo be asmenukių ir jų dalinimosi tarpusavyje jau nelabai ir įsivaizduoja. Taigi, jaunajai kartai reikia ne tik geros galinės kameros, bet ir kokybiškos priekinės kameros, skirtos asmenukėms.

Taip pat verta atkreipti dėmesį į telefone esančias fotografavimui skirtas funkcijas. „Yra telefonų, kai darydami asmenukę, jūs galite tiesiog iškelti ranką prieš kamerą, ir jūs būsite nufotografuotas automatiškai, net nepaspaudus mygtuko. Tai greita ir patogu“, – teigė specialistas.

Atsparumas smūgiams

Šokiai klube, aktyvus laisvalaikis gamtoje, sportas – visos veiklos, būdingos jaunam, padidina riziką išmesti telefoną iš rankų, staiga jį išsitraukus iš kišenės. J. Ožekausko teigimu, perkant telefoną reikėtų pasiteirauti ar jis nebijo braižymo ir smūgių, nukritus bent jau iš metro aukščio. „Sutvirtintas stiklas ir metalo korpusas suteikia telefonui tvirtumo ir atsparumo. Rinkoje tvirta ir atsparesne įbrėžimams laikoma „Corning Gorilla Glass 4“ ekrano danga“, – pabrėžė ekspertas.

Tačiau būna, kad net ir tvirčiausi telefonai dūžta. Ir kartais dužusio ekrano taisymas gali kainuoti beveik tiek pat, kiek naujas telefonas, todėl patartina pagalvoti apie telefono draudimą. Kai kurios įmonės automatiškai apdraudžia savo produktus, kitu atveju draudimą siūlo mobilieji operatoriai ar draudimo bendrovės.

Šaltinis: pranešimas spaudai
Kopijuoti, platinti, skelbti bet kokią portalo News.lt informaciją be raštiško redakcijos sutikimo draudžiama.

facebook komentarai

Naujas komentaras


Captcha

Populiariausi straipsniai

Kitoks požiūris į elektronines knygas

Skaityti knygas telefone ar planšetėje jau tampa norma, tačiau žmonės vis viena ilgisi „tikros“ knygos formos. Save „beveik dizaineriu“ vadinantis Fabrice Dubuy pristato kitokį knygų skaitytuvą – „TwistBook“. skaityti »

Šiuolaikiniai vaikai pinigus taupys skaitmeninėse taupyklėse

Kiekvienas vaikystėje esame turėjęs monetų taupyklę. Kaip vaikai taupys pinigus, jei kažkada pasaulyje nebebus grynųjų? skaityti »

Skeptiškiems tėveliams: 5 faktai apie vaizdo žaidimų naudą

Tyrimai atskleidė, kad saikingos pramogos su vaizdo žaidimais gali teikti naudą ne tik vaikams, bet ir jų tėveliams. skaityti »

NATO suvažiavimą saugos ereliai

Gegužės 25 d. Briuselyje vyks NATO renginys, kuriame dalyvaus ir JAV prezidentas Donaldas Trampas. Į susitikimą suvažiuos valdžios atstovai iš 29 šalių. skaityti »

Dubajaus gatvėse patruliuoja robotas–policininkas

Į darbą priimtas pirmasis robotas–policininkas. Jis prisijungė prie policininkų būrio Arabų Emyratuose, Dubajuje. skaityti »

Kodėl lietuviai mėgsta atsiskaityti tik gavę prekes?

Mokėjimas už prekes jų pristatymo metu – vienas populiariausių būdų atsiskaityti už internetinius pirkinius Lietuvoje. skaityti »

Kad palinkus prie išmaniųjų kupra neužaugtų...

JAV vykdytas tyrimas parodė, kad nuolatinis žiūrėjimas į išmanųjį telefoną žemyn prilygsta maždaug 27 kilogramų svoriui, pakabintam ant kaklo, o tai pastarajam nėra naudinga. skaityti »

Nauja mobilioji programėlė – unikalus emocinės pagalbos sau būdas

Kiekvienas programėlės naudotojas galės žymėti ir stebėti savo emocinę būklę, tikimasi, kad šis įrankis padės ugdyti emocinį raštingumą. skaityti »

Kvadratinės Latvijos kolekcinės monetos tiražas išgraibstytas akimirksniu

Gegužės pradžioje Latvijos centrinis bankas pradėjo prekiauti nauja kolekcine moneta, skirta Latgalos kongreso šimtmečiui. skaityti »

Išleista Eurovizijos konkursui skirta moneta

Nacionalinis Ukrainos bankas gegužės 11 d. pradės prekiauti kolekcine moneta, skirta „Eurovizijos 2017“ konkursui. skaityti »

Mokslas atskleidė, ko reikia norint sukurti genialų protą

Intelektas – nėra būtinas genijaus požymis, svarbus žmogaus kūrybiškumas ir atkaklumas. skaityti »