Kas telefone svarbiausia jaunimui?

Publikuota: 2016 m. kovo 2 d. trečiadienis

Skirtingiems žmonėms reikia skirtingų telefonų. Pavyzdžiui, jaunimui gaminami išmanieji pasižymi stilingu dizainu bei gausybe kameros funkcijų. Labai dažnai jaunajai kartai svarbi tampa ir įrenginio kaina – juk ne kiekvienas studentas gali įsigyti gana nemažai kainuojančius technologijų įmonių flagmanus. Patarimais, į ką svarbiausia atkreipti dėmesį jaunam žmogui renkantis naują, tačiau ne patį brangiausią telefoną, dalinosi „Samsung“ rinkodaros koordinatorius Jonas Ožekauskas. 

Ekranas

Vienas svarbiausių aspektų, į kurį derėtų atsižvelgti renkantis telefoną, yra išmaniojo telefono ekranas. Pernai atlikto „Samsung“ ir „Gfk“ tyrimo metu, paaiškėjo, kad per dieną atsiradusį laisvą laiką 18-24 metų lietuviai užpildo naršydami internete (73 proc.) ar žiūrėdami įvarius vaizdo įrašus (62 proc.).

„Būtent todėl tokiems žmonėms rekomenduoju atkreipti dėmesį į ekrano raišką bei spalvų atkūrimo galimybes, – teigė Jonas Ožekauskas. Pasak jo, ekrano raiška yra svarbi tiems, kurie telefoną naudoja ne tik susisiekimui, tačiau ir laisvalaikiui, žaidimams. „Aukštesnė raiška tausoja jūsų akis bei leidžia mėgautis geresnės kokybės turiniu. Aukštą kokybę užtikrina „Full HD“ ir „SuperAMOLED“ ekranai bei didesnis pikselių tankumas“, – tikino ekspertas.  

Baterija

Intensyviai naršančiam, nuolat besiklausančiam muzikos ir naudojančiam krūvas įvairių programėlių jaunimui labai svarbi yra kuo ilgiau gyvuojanti baterija. Net jei ir nesate statistinis, nuolat išmanųjį rankose laikantis, jaunuolis, didesnės talpos baterija visada bus geriau nei mažesnės. Anksčiau ar vėliau tai pastebėsite išvykų metu ar, pavyzdžiui, žaidžiant žaidimus.

„Dabar gamintojai siūlo ir kitus sprendimus, mažinančius nepatogumų, kylančių dėl išsikraunančios baterijos, tikimybę. Pavyzdžiui, nauji vidutinės klasės telefonai „Galaxy A5”, kaip ir flagmanai, pasižymi greito įkrovimo funkcija. Taip pat svarbu atkreipti dėmesį ir į baterijos taupymo režimą“, – patarė J. Ožekauskas.

Kamera

Fiksuoti gyvenimo akimirkas telefonuose įmontuotomis kameromis tapo įprasta daugeliui, o jaunoji karta gyvenimo be asmenukių ir jų dalinimosi tarpusavyje jau nelabai ir įsivaizduoja. Taigi, jaunajai kartai reikia ne tik geros galinės kameros, bet ir kokybiškos priekinės kameros, skirtos asmenukėms.

Taip pat verta atkreipti dėmesį į telefone esančias fotografavimui skirtas funkcijas. „Yra telefonų, kai darydami asmenukę, jūs galite tiesiog iškelti ranką prieš kamerą, ir jūs būsite nufotografuotas automatiškai, net nepaspaudus mygtuko. Tai greita ir patogu“, – teigė specialistas.

Atsparumas smūgiams

Šokiai klube, aktyvus laisvalaikis gamtoje, sportas – visos veiklos, būdingos jaunam, padidina riziką išmesti telefoną iš rankų, staiga jį išsitraukus iš kišenės. J. Ožekausko teigimu, perkant telefoną reikėtų pasiteirauti ar jis nebijo braižymo ir smūgių, nukritus bent jau iš metro aukščio. „Sutvirtintas stiklas ir metalo korpusas suteikia telefonui tvirtumo ir atsparumo. Rinkoje tvirta ir atsparesne įbrėžimams laikoma „Corning Gorilla Glass 4“ ekrano danga“, – pabrėžė ekspertas.

Tačiau būna, kad net ir tvirčiausi telefonai dūžta. Ir kartais dužusio ekrano taisymas gali kainuoti beveik tiek pat, kiek naujas telefonas, todėl patartina pagalvoti apie telefono draudimą. Kai kurios įmonės automatiškai apdraudžia savo produktus, kitu atveju draudimą siūlo mobilieji operatoriai ar draudimo bendrovės.

Šaltinis: pranešimas spaudai
Kopijuoti, platinti, skelbti bet kokią portalo News.lt informaciją be raštiško redakcijos sutikimo draudžiama.

facebook komentarai

Naujas komentaras


Captcha

Populiariausi straipsniai

Kitoks požiūris į elektronines knygas

Skaityti knygas telefone ar planšetėje jau tampa norma, tačiau žmonės vis viena ilgisi „tikros“ knygos formos. Save „beveik dizaineriu“ vadinantis Fabrice Dubuy pristato kitokį knygų skaitytuvą – „TwistBook“. skaityti »

Bilas Gatesas siūlo apmokestinti robotus

„Microsoft“ įkūrėjas Bilas Gatesas pareiškė, kad dirbantys robotai turi taip pat mokėti mokesčius kaip ir įprasti darbuotojai. skaityti »

Valentino dieną žmonės išlaidauja vis daugiau

Per paskutiniuosius trejus metus pasaulio žmonių išlaidos prieš šv. Valentino dieną išaugo 49 proc., o finansinių operacijų skaičius padidėjo net 73 proc. skaityti »

„Skype“ kviečia siųsti meilės sveikinimus

Valentino dienos proga „Microsoft“ pasiūlė savo pokalbių programos „Skype“ naudotojams naujus vaizdo atvirukus, kurie padės išreikšti savo mintis per nuotolį. skaityti »

Išmanųjį laikrodį bus galima valdyti kvėpavimu

Džordžijos technologijos instituto mokslininkai sukūrė technologiją „Whoosh“, kuri leidžia žmogui kontroliuoti išmanųjį laikrodį savo kvėpavimu. skaityti »

Robotų kūnas jus šilumą

Grupė inžinierių iš Italijos, JAV ir Šveicarijos sukūrė temperatūrai jautrią medžiagą, kuri leidžia robotams justi šilumą visu kūno paviršiumi. skaityti »

Australijos oro uostuose nebebus tikrinami pasai

Australijos valdžia nusprendė šalies oro uostuose atsisakyti pasų tikrinimo procedūros. skaityti »

Kinijoje sukurtas robotas-žurnalistas

Kinijoje sukurtas robotas-žurnalistas parengė pirmą straipsnį žurnalui „Southern Metropolis Daily“ apie Naujųjų metų keliones. skaityti »

Ateityje automobiliai tieks elektrą ir augins daržoves?

Šiuolaikiški automobilių gamintojų pasiūlymai ir ateities prognozės. skaityti »

Dangoraižis valys miestą nuo smogo

Tarptautinė inovacijų technologijų bendrovė „Arconic“ sukūrė 4,8 km aukščio dangoraižio projektą, kurio tikslas – pastatyti pastatą, gebantį „sugerti“ miesto smogą. skaityti »

Sukurta planšetė silpnaregiams

Pradedančioji įmonė BLITAB sukūrė planšetę, skirtą silpnai matantiems ir akliesiems. skaityti »