Negalintiems gyventi be išmaniojo – kaip nepasirodyti nemandagiems?

Publikuota: 2015 m. rugpjūčio 24 d. pirmadienis

Kad ir ką šiais laikais galima išdarinėti, turint išmaniuosius telefonus, svarbiausia, kad šie išlieka pagrindine, ryšį su mums svarbiais žmonėmis ir pasauliu palaikančia, priemone. Kita vertus, nuolatinis žvilgčiojimas į telefoną gali gerokai sugadinti jūsų įvaizdį, todėl reikėtų laikytis naudojimosi išmaniuoju telefonu etiketo.

Nespoksokite į ekraną

Ką čia slėpti, daugelis iš mūsų priklausomi nuo išmaniųjų telefonų ir kartais, veikiami nesuvokiamos XXI-ojo amžiaus inercijos, jį išsitraukiame visai ne laiku – pietaujant su mergina, susitikime, pamokose ar net laidotuvėse.

Bendrovės „Samsung”  tyrimai rodo, kad daugiau nei trys ketvirtadaliai visų naudotojų mano, jog nėra mandagu nuolat tikrinti informaciją mobiliajame telefone, kita vertus, tuo pat metu jie norėtų būti pasiekiami, juk niekada nežinai, kas gali nutikti.

Žmonės, kurie nenori pasirodyti nemandagūs, tačiau negali nesitikrinti savo telefono, dažniausiai laiko jį šalia, pavyzdžiui, ant stalo, tačiau apverstu ekranu. Ne daug telefonų gamintojų skuba siūlyti išeitis iš tokių situacijų, tačiau nuolatinių inovacijų galimybės vis tik nuteikia optimistiškai. Žmonės, besinaudojantys lenktus šonus turinčiais telefonais gali matyti visus praleistus skambučius ir žinutes net ir telefonui gulint apverstu ekranu.

Tylos!

Vienas iš gana erzinančių dalykų, krūptelti, kai, pavyzdžiui, stebint spektaklį teatre, iš nepažįstamojo telefono savo hitą „Baby“ pradeda dainuoti Justinas Bieberis. Lygiai taip pat kažką gali suerzinti ir jūsų skambutis, todėl nepamirškite tokiose vietose, kaip kino teatras, koncertai, vaidinimai ar juo labiau paskaitos bei seminarai, išjungti savo telefono grasą.

Jeigu skambučio praleisti negalima ir tenka atsiliepti, pasistenkite tyliai išeiti į kitą patalpą, kur galėsite atsiliepti.

Turėkite ausines

Puiku, kai išmaniajame telefone galima laikyti šimtus mėgstamų dainų, kurių pasiklausyti galima bet kada, kada tik kyla noras. Kita vertus, jūsų norai bei muzikos skonis ne visada sutampa su praeivių gatvėje, todėl šiam tikslui nepamirškite naudoti ausines.

Vis daugiau žmonių įsigyja belaides ausines, kurias prijungti prie savo įrenginio užtenka bluetooth ryšio. Su jomis patogu sportuoti, atlikti kasdienius namų ruošos darbus, vairuoti, o svarbiausia, kad tokiu būdu muzikos besiklausantis žmogus, netrukdo šalia esantiems žmonėms.

Naudokitės išmaniuoju laikrodžiu

Dar viena išeitis, leidžianti rečiau traukti telefoną iš rankinės ar kišenės – įsigyti išmanųjį laikrodį. Toks įrenginys yra susiejamas su išmaniuoju telefonu, todėl, priklausomai nuo modelio, jame galima atlikti įvairius veiksmus: perskaityti žinutes, elektroninius laiškus, matyti įeinančius skambučius ir panašią informaciją.

Tokius laikrodžius mėgsta ne tik aktyviai dienas leidžiantys sportininkai, tačiau ir verslo atstovai – jais patogu naudotis susitikimų metu ar vykstant į verslo keliones, o svarbiais momentais leidžia nežvilgčioti į telefoną.

Šaltinis: pranešimas spaudai
Kopijuoti, platinti, skelbti bet kokią portalo News.lt informaciją be raštiško redakcijos sutikimo draudžiama.

facebook komentarai

Naujas komentaras


Captcha

Populiariausi straipsniai

Kitoks požiūris į elektronines knygas

Skaityti knygas telefone ar planšetėje jau tampa norma, tačiau žmonės vis viena ilgisi „tikros“ knygos formos. Save „beveik dizaineriu“ vadinantis Fabrice Dubuy pristato kitokį knygų skaitytuvą – „TwistBook“. skaityti »

Medžiaga, kuri sukels perversmą sporto prekių ir medicinos pramonėse

Bingamtono Universiteto Niujorke mokslininkai sukūrė šią keistą tamprią medžiagą, kuri iš tikrųjų yra baterija. skaityti »

Vyras savadarbe raketa bandys įrodyti, kad Žemė plokščia

Mike'as Hughesas pasirengęs paleisti savo iš metalo laužo sukurtą raketą Mojave dykumoje ir įrodyti, kad Žemė yra plokščia. skaityti »

Ar galima sapnuoti nemiegant?

Mokslininkai iš Londono teigia atradę būdą kaip sutrikdyti žmogaus protą ir pakeisti jo supratimą apie tai, kas tikra. skaityti »

Biurų pastatai su treniruokliais ir masažuotojais – kaip milžiniškos kompanijos atrakina darbuotojų kūrybiškumą?

Įsivaizduokite įmonę, kuri iš visų savo darbuotojų ne prašo, bet reikalauja į užduotis žvelgti netradiciškai. skaityti »

„Panasonic“ pristatė permatomą televizorių

Neseniai Berlyne vykusioje parodoje „IFA 2017“ televizorių gamintoja „Panasonic“ pristatė televizorių su visiškai permatomu ekranu. skaityti »

Programuotojų diena

Rugsėjo 13 dieną minima Programuotojų diena. Kodėl būtent šiandien? skaityti »

Mokslininkai mano atradę būdą, kaip visam laikui atsikratyti žalingų įpročių

Mokslininkai atranda naujų būdų, kaip tiesiogiai veikiant smegenis atsikratyti žalingų įpročių ir iki minimumo sumažinti atkritimo tikimybę. skaityti »

Kad kelionė neprailgtų: intelektiniai žaidimai, kuriuos privalote turėti išmaniajame

Pažinimo džiaugsmas mus praturtina kaip niekas kitas, tačiau keliaudami mes dažnai daugybę laiko praleidžiame automobilyje ar lėktuve, valandų valandas pro langą veltui stebėdami plaukiančius debesis. skaityti »

Ką veikia biomechanikai?

Biomechanikai – tai inžinieriai, kurie mokosi iš gamtos... skaityti »

Lietuvos studentas sukūrė sportinį elektrinį triratį

Europoje dar nauja sporto šaka susidomėjęs studentas Rolandas Dockevičius iš Klaipėdos sukūrė elektrinį triratį drifterį. skaityti »