Negalintiems gyventi be išmaniojo – kaip nepasirodyti nemandagiems?

Publikuota: 2015 m. rugpjūčio 24 d. pirmadienis

Kad ir ką šiais laikais galima išdarinėti, turint išmaniuosius telefonus, svarbiausia, kad šie išlieka pagrindine, ryšį su mums svarbiais žmonėmis ir pasauliu palaikančia, priemone. Kita vertus, nuolatinis žvilgčiojimas į telefoną gali gerokai sugadinti jūsų įvaizdį, todėl reikėtų laikytis naudojimosi išmaniuoju telefonu etiketo.

Nespoksokite į ekraną

Ką čia slėpti, daugelis iš mūsų priklausomi nuo išmaniųjų telefonų ir kartais, veikiami nesuvokiamos XXI-ojo amžiaus inercijos, jį išsitraukiame visai ne laiku – pietaujant su mergina, susitikime, pamokose ar net laidotuvėse.

Bendrovės „Samsung”  tyrimai rodo, kad daugiau nei trys ketvirtadaliai visų naudotojų mano, jog nėra mandagu nuolat tikrinti informaciją mobiliajame telefone, kita vertus, tuo pat metu jie norėtų būti pasiekiami, juk niekada nežinai, kas gali nutikti.

Žmonės, kurie nenori pasirodyti nemandagūs, tačiau negali nesitikrinti savo telefono, dažniausiai laiko jį šalia, pavyzdžiui, ant stalo, tačiau apverstu ekranu. Ne daug telefonų gamintojų skuba siūlyti išeitis iš tokių situacijų, tačiau nuolatinių inovacijų galimybės vis tik nuteikia optimistiškai. Žmonės, besinaudojantys lenktus šonus turinčiais telefonais gali matyti visus praleistus skambučius ir žinutes net ir telefonui gulint apverstu ekranu.

Tylos!

Vienas iš gana erzinančių dalykų, krūptelti, kai, pavyzdžiui, stebint spektaklį teatre, iš nepažįstamojo telefono savo hitą „Baby“ pradeda dainuoti Justinas Bieberis. Lygiai taip pat kažką gali suerzinti ir jūsų skambutis, todėl nepamirškite tokiose vietose, kaip kino teatras, koncertai, vaidinimai ar juo labiau paskaitos bei seminarai, išjungti savo telefono grasą.

Jeigu skambučio praleisti negalima ir tenka atsiliepti, pasistenkite tyliai išeiti į kitą patalpą, kur galėsite atsiliepti.

Turėkite ausines

Puiku, kai išmaniajame telefone galima laikyti šimtus mėgstamų dainų, kurių pasiklausyti galima bet kada, kada tik kyla noras. Kita vertus, jūsų norai bei muzikos skonis ne visada sutampa su praeivių gatvėje, todėl šiam tikslui nepamirškite naudoti ausines.

Vis daugiau žmonių įsigyja belaides ausines, kurias prijungti prie savo įrenginio užtenka bluetooth ryšio. Su jomis patogu sportuoti, atlikti kasdienius namų ruošos darbus, vairuoti, o svarbiausia, kad tokiu būdu muzikos besiklausantis žmogus, netrukdo šalia esantiems žmonėms.

Naudokitės išmaniuoju laikrodžiu

Dar viena išeitis, leidžianti rečiau traukti telefoną iš rankinės ar kišenės – įsigyti išmanųjį laikrodį. Toks įrenginys yra susiejamas su išmaniuoju telefonu, todėl, priklausomai nuo modelio, jame galima atlikti įvairius veiksmus: perskaityti žinutes, elektroninius laiškus, matyti įeinančius skambučius ir panašią informaciją.

Tokius laikrodžius mėgsta ne tik aktyviai dienas leidžiantys sportininkai, tačiau ir verslo atstovai – jais patogu naudotis susitikimų metu ar vykstant į verslo keliones, o svarbiais momentais leidžia nežvilgčioti į telefoną.

Šaltinis: pranešimas spaudai
Kopijuoti, platinti, skelbti bet kokią portalo News.lt informaciją be raštiško redakcijos sutikimo draudžiama.

facebook komentarai

Naujas komentaras


Captcha

Populiariausi straipsniai

Kitoks požiūris į elektronines knygas

Skaityti knygas telefone ar planšetėje jau tampa norma, tačiau žmonės vis viena ilgisi „tikros“ knygos formos. Save „beveik dizaineriu“ vadinantis Fabrice Dubuy pristato kitokį knygų skaitytuvą – „TwistBook“. skaityti »

Įdomioji e-atliekų surinkėjų statistika: šaldytuvus gyventojai išmeta ir su uogienėmis

Kone dešimtadalis nebenaudojamų stambiųjų elektroninių prietaisų iš kaimo vietovių pas elektroninės technikos atliekų surinkėjus patenka jau apsamanoję. skaityti »

54 proc. pirkėjų kainas vis dar konvertuoja į litus

Nors su euru lietuviai gyvena jau trečius metus, tačiau daugeliui gyventojų pasverti savo išlaidas ir įvertinti prekių kainas vis dar yra patogiau litais. skaityti »

„Microsoft“ prijungs prie interneto „Toyota“ automobilius

Pernai „Toyota“ įkūrė naują įmonę „Toyota Connected“, kurios veikla – interneto paslaugų integracija į automobilius, kelių infrastruktūrą ir transporto priemonių tarpusavio komunikacijos sistemų kūrimas. skaityti »

Baltijos šalių šimtmečiui skirtos proginės dviejų eurų monetos dizainą išrinks gyventojai

Prasidėjo dvi savaites truksiantis Lietuvos ir kitų Baltijos šalių gyventojų balsavimas internetu: renkamas dviejų eurų monetos, skirtos Baltijos šalių šimtmečiui, projektas. skaityti »

Gėrimų šildytuvas-šaldytuvas ant darbo stalo

Gėrimai yra skaniausi tada, kai yra tinkamos temperatūros. Tam skirtas mažytis USB šildytuvas-šaldytuvas, nuolat laikomas ant stalo. skaityti »

Paneigtas mitas apie kompiuterinių žaidimų įtaką empatijai

Ilgą laiką buvo manoma, kad kompiuteriniai žaidimai mažina empatiją. Tačiau ar tikrai? skaityti »

„Microsoft“ sukūrė uodus gaudantį robotą

„Microsoft“ sukurtas robotas padės mokslininkams tirti, kokius pavojingus virusus ir bakterijas platina šie vabzdžiai. skaityti »

Ateities automobiliai atpažins vairuotojo nuotaiką

Ateityje automobiliai ne tik žinos, ko mes norime, bet ir kaip mes jaučiamės, galės ne tik pildyti mūsų komandas, bet ir mums atsakyti. skaityti »

Žinutes bus galima rašyti akimis

„Microsoft“ kartu su Vašingtono universiteto mokslininkais sukūrė programą „Eye-Gaze“, kuria naudojantis tekstą į telefono ekraną galima suvesti akimis. skaityti »

Virtualiosios realybės perspektyvos: nuo apsipirkinėjimo iki karybos

Virtuali realybė tarnauja ne tik išsiilgusiems pramogų ar naujų potyrių, bet ir tiesiog siekiant pagerinti mūsų kasdienį gyvenimą. skaityti »