Prancūzų dizainerio Alain Mikli sukurtus LG 3D akinius bus galima įsigyti Lietuvoje

Publikuota: 2011 m. rugpjūčio 3 d. trečiadienis

Lietuvoje netrukus bus galima įsigyti pasaulyje žinomo prancūzų akinių kūrėjo Alain Mikli sukurtus LG 3D akinius, kurie pagaminti suvienijant technologijų inovacijas ir elegantišką dizainą. Šis dizainerio kūrinys įrodo, kad 3D akiniai gali būti patogūs ir patrauklūs bei leidžia mėgautis kokybišku trimačiu vaizdu.

Alain Mikli sukurti akiniai kuria naujus šios srities dizaino ir nešiojimo bei naudojimosi patogumo standartus. Skirtingai nei šiuo metu vartotojams siūlomi 3D akiniai, LG naujovės gamybai naudota ne plastmasė, o keli metalai. Kurdamas akinius dizaineris išsaugojo savo autorinį braižą – akiniai yra aptakių formų.

Be to, šie akiniai yra ergonomiški ir vartotojui labai patogūs. 3D akinių svoris optimaliai paskirstytas tarp kojelių ir stiklų, todėl žmogus mažiau pavargsta nešiodamas akinius ilgesnį laiką. Speciali dizainerio ir LG patentuota akinių ąselė užtikrina, kad akiniai gerai priglunda prie viršunosės. Dėl lanksčių kojelių su prailgintais galiukais akiniai gerai priglunda prie galvos.

Lietuvoje bus parduodamas ribotas kiekis Alain Mikli sukurtų akinių. Juos rasti bus galima didžiosiose elektronikos prekių parduotuvėse.

Prancūzų dizainerio Alain Mikli kūrybos tradicija tęsiasi jau daugiau kaip 30 metų. Pripažinimą tarptautiniu mastu jis pelnė kurdamas patogius ir stilingus akinius. Dizainerio bendrovė turi parduotuves visame pasaulyje, tarp jų Niujorke, Paryžiuje bei Milane.

 

Šaltinis: pranešimas spaudai
Kopijuoti, platinti, skelbti bet kokią portalo News.lt informaciją be raštiško redakcijos sutikimo draudžiama.

facebook komentarai

Naujas komentaras


Captcha

Populiariausi straipsniai

Kitoks požiūris į elektronines knygas

Skaityti knygas telefone ar planšetėje jau tampa norma, tačiau žmonės vis viena ilgisi „tikros“ knygos formos. Save „beveik dizaineriu“ vadinantis Fabrice Dubuy pristato kitokį knygų skaitytuvą – „TwistBook“. skaityti »

Medžiaga, kuri sukels perversmą sporto prekių ir medicinos pramonėse

Bingamtono Universiteto Niujorke mokslininkai sukūrė šią keistą tamprią medžiagą, kuri iš tikrųjų yra baterija. skaityti »

Vyras savadarbe raketa bandys įrodyti, kad Žemė plokščia

Mike'as Hughesas pasirengęs paleisti savo iš metalo laužo sukurtą raketą Mojave dykumoje ir įrodyti, kad Žemė yra plokščia. skaityti »

Ar galima sapnuoti nemiegant?

Mokslininkai iš Londono teigia atradę būdą kaip sutrikdyti žmogaus protą ir pakeisti jo supratimą apie tai, kas tikra. skaityti »

Biurų pastatai su treniruokliais ir masažuotojais – kaip milžiniškos kompanijos atrakina darbuotojų kūrybiškumą?

Įsivaizduokite įmonę, kuri iš visų savo darbuotojų ne prašo, bet reikalauja į užduotis žvelgti netradiciškai. skaityti »

„Panasonic“ pristatė permatomą televizorių

Neseniai Berlyne vykusioje parodoje „IFA 2017“ televizorių gamintoja „Panasonic“ pristatė televizorių su visiškai permatomu ekranu. skaityti »

Programuotojų diena

Rugsėjo 13 dieną minima Programuotojų diena. Kodėl būtent šiandien? skaityti »

Mokslininkai mano atradę būdą, kaip visam laikui atsikratyti žalingų įpročių

Mokslininkai atranda naujų būdų, kaip tiesiogiai veikiant smegenis atsikratyti žalingų įpročių ir iki minimumo sumažinti atkritimo tikimybę. skaityti »

Kad kelionė neprailgtų: intelektiniai žaidimai, kuriuos privalote turėti išmaniajame

Pažinimo džiaugsmas mus praturtina kaip niekas kitas, tačiau keliaudami mes dažnai daugybę laiko praleidžiame automobilyje ar lėktuve, valandų valandas pro langą veltui stebėdami plaukiančius debesis. skaityti »

Ką veikia biomechanikai?

Biomechanikai – tai inžinieriai, kurie mokosi iš gamtos... skaityti »

Lietuvos studentas sukūrė sportinį elektrinį triratį

Europoje dar nauja sporto šaka susidomėjęs studentas Rolandas Dockevičius iš Klaipėdos sukūrė elektrinį triratį drifterį. skaityti »