„Tesco“ sukūrė virtualų prekybos centrą

Publikuota: 2012 m. rugpjūčio 9 d. ketvirtadienis

Netoli Londono esantis Getviko oro uostas tapo testavimo aikštele. Mažmeninės prekybos bendrovė „Tesco“ nusprendė pasirūpinti iš kelionės grįžtančiais žmonėms, kad jiems nereikėtų trenktis į prekybos centrą. Bendrovė įrengė virtualią maisto prekių parduotuvę tiesiog oro uosto laukiamojoje salėje ir siūlo klientams galimybę iš anksto pasirūpinti maisto produktais.

Virtualią parduotuvę sudaro keturi didelio formato interaktyvūs ekranai, iš kurių kiekviename pateikiama maždaug po 80 produktų. Jei klientas nori ką nors nusipirkti, jis atsisiunčia specialią mobiliąją programėlę ir skenuoja norimos prekės brūkšninį kodą. Galiausiai nurodo pristatymo datą – dieną, kai jis grįš iš kelionės.

„Tesco.com“ rinkodaros vadybininkė Mandy Minichiello pareiškė, kad tokios parduotuvės – mūsų ateitis. Esą 2016 metais 90 proc. visų mobiliųjų bus išmanieji telefonai, tad jau dabar reikėtų pradėti naudotis jų potencialu.

Virtuali parduotuvė bus testuojama dvi savaites. Tokį sprendimą „Tesco“ jau įdiegė Pietų Korėjoje. Ten tiesiog metro stotyse ir autobusų stotelėse išdygo didžiulio formato stendai su prekybos centrų lentynų vaizdais.

Šaltinis: 3dnews.ru
Kopijuoti, platinti, skelbti bet kokią portalo News.lt informaciją be raštiško redakcijos sutikimo draudžiama.

facebook komentarai

Naujas komentaras


Captcha

susiję straipsniai

JAV oro uoste nebereikės keleivių pasų

Birželį JAV skrydžių bendrovė „jetBlue“ pristatė naują keleivių savitarnos paslaugą, kai vietoje įprastų popierinių bilietų tikrinimo keleiviai įleidžiami į lėktuvą nuskenuojant jų veidus. skaityti »

Populiariausi straipsniai

Kitoks požiūris į elektronines knygas

Skaityti knygas telefone ar planšetėje jau tampa norma, tačiau žmonės vis viena ilgisi „tikros“ knygos formos. Save „beveik dizaineriu“ vadinantis Fabrice Dubuy pristato kitokį knygų skaitytuvą – „TwistBook“. skaityti »

Įdomioji e-atliekų surinkėjų statistika: šaldytuvus gyventojai išmeta ir su uogienėmis

Kone dešimtadalis nebenaudojamų stambiųjų elektroninių prietaisų iš kaimo vietovių pas elektroninės technikos atliekų surinkėjus patenka jau apsamanoję. skaityti »

54 proc. pirkėjų kainas vis dar konvertuoja į litus

Nors su euru lietuviai gyvena jau trečius metus, tačiau daugeliui gyventojų pasverti savo išlaidas ir įvertinti prekių kainas vis dar yra patogiau litais. skaityti »

„Microsoft“ prijungs prie interneto „Toyota“ automobilius

Pernai „Toyota“ įkūrė naują įmonę „Toyota Connected“, kurios veikla – interneto paslaugų integracija į automobilius, kelių infrastruktūrą ir transporto priemonių tarpusavio komunikacijos sistemų kūrimas. skaityti »

Baltijos šalių šimtmečiui skirtos proginės dviejų eurų monetos dizainą išrinks gyventojai

Prasidėjo dvi savaites truksiantis Lietuvos ir kitų Baltijos šalių gyventojų balsavimas internetu: renkamas dviejų eurų monetos, skirtos Baltijos šalių šimtmečiui, projektas. skaityti »

Gėrimų šildytuvas-šaldytuvas ant darbo stalo

Gėrimai yra skaniausi tada, kai yra tinkamos temperatūros. Tam skirtas mažytis USB šildytuvas-šaldytuvas, nuolat laikomas ant stalo. skaityti »

Paneigtas mitas apie kompiuterinių žaidimų įtaką empatijai

Ilgą laiką buvo manoma, kad kompiuteriniai žaidimai mažina empatiją. Tačiau ar tikrai? skaityti »

„Microsoft“ sukūrė uodus gaudantį robotą

„Microsoft“ sukurtas robotas padės mokslininkams tirti, kokius pavojingus virusus ir bakterijas platina šie vabzdžiai. skaityti »

Ateities automobiliai atpažins vairuotojo nuotaiką

Ateityje automobiliai ne tik žinos, ko mes norime, bet ir kaip mes jaučiamės, galės ne tik pildyti mūsų komandas, bet ir mums atsakyti. skaityti »

Žinutes bus galima rašyti akimis

„Microsoft“ kartu su Vašingtono universiteto mokslininkais sukūrė programą „Eye-Gaze“, kuria naudojantis tekstą į telefono ekraną galima suvesti akimis. skaityti »

Virtualiosios realybės perspektyvos: nuo apsipirkinėjimo iki karybos

Virtuali realybė tarnauja ne tik išsiilgusiems pramogų ar naujų potyrių, bet ir tiesiog siekiant pagerinti mūsų kasdienį gyvenimą. skaityti »