Treniruoklis darbo vietoje

Publikuota: 2011 m. liepos 4 d. pirmadienis

Ar galite įsivaizduoti darbo vietą ir sporto salę vienoje vietoje? Dabar pasimankštinti kiekvieną darbo dieną galima net neatsitraukus nuo savo kompiuterio.

Bendrovė „Hammacher Schlemmer“ siūlo kompiuterinį darbo stalą ir jam pritaikytą treniruoklį „Elliptical Machine Office Desk“, kuris suteikia galimybę tuo pat metu dirbti kompiuteriu ir mankštintis.

Pasak gamintojų, šis treniruoklis leidžia biurų darbuotojams darbo dienos metu įvairiais būdais mankštintis savo darbo vietoje – tai stiprina sveikatą, suteikia energijos ir padeda atsikratyti nereikalingo svorio. Apskaičiuota, kad juo naudojantis vidutiniškai per savaitę galima sudeginti apie 4 000 kalorijų.

„Elliptical Machine Office Desk“ susideda iš reguliuojamo aukščio darbo stalo ir sėdynės – treniruoklio, kuriame galima sėdėti arba mankštintis pusiau gulomis. Vienu mygtuko paspaudimu stalo aukštį galima padidinti nuo 68,5 iki 119 cm. Jį galima naudoti ir su standartine biuro kėde, ir su krėslu-treniruokliu. „Elliptical Machine Office Desk“ skirtas 157–206 cm ūgio žmonėms, sveriantiems iki 136 kilogramų.

Treniruoklio padėtį galima reguliuoti pasirinkus patogiausią atlenkimo kampą ir ranktūrių išlenkimą. Reguliuojamas monitoriaus stovas leis patogiai matyti vaizdą ekrane. Treniruoklių pedalų pasipriešinimo jėga valdoma elektroniškai. Yra ir papildomas treniruoklio ekranas, kuriame rodomas įveiktas atstumas, galia vatais, apsukų skaičius per minutę, sudegintų kalorijų skaičius ir kiti mankštinimosi pasiekimai. Ši informacija gali būti kaupiama atskirai apie kiekvieną iš 30 galimų tokio treniruoklio naudotojų.

Šaltinis: hammacher.com
Kopijuoti, platinti, skelbti bet kokią portalo News.lt informaciją be raštiško redakcijos sutikimo draudžiama.

facebook komentarai

Naujas komentaras

     

 


Captcha
 

Populiariausi straipsniai

Kitoks požiūris į elektronines knygas

Skaityti knygas telefone ar planšetėje jau tampa norma, tačiau žmonės vis viena ilgisi „tikros“ knygos formos. Save „beveik dizaineriu“ vadinantis Fabrice Dubuy pristato kitokį knygų skaitytuvą – „TwistBook“. skaityti »

Medžiaga, kuri sukels perversmą sporto prekių ir medicinos pramonėse

Bingamtono Universiteto Niujorke mokslininkai sukūrė šią keistą tamprią medžiagą, kuri iš tikrųjų yra baterija. skaityti »

Vyras savadarbe raketa bandys įrodyti, kad Žemė plokščia

Mike'as Hughesas pasirengęs paleisti savo iš metalo laužo sukurtą raketą Mojave dykumoje ir įrodyti, kad Žemė yra plokščia. skaityti »

Ar galima sapnuoti nemiegant?

Mokslininkai iš Londono teigia atradę būdą kaip sutrikdyti žmogaus protą ir pakeisti jo supratimą apie tai, kas tikra. skaityti »

Biurų pastatai su treniruokliais ir masažuotojais – kaip milžiniškos kompanijos atrakina darbuotojų kūrybiškumą?

Įsivaizduokite įmonę, kuri iš visų savo darbuotojų ne prašo, bet reikalauja į užduotis žvelgti netradiciškai. skaityti »

„Panasonic“ pristatė permatomą televizorių

Neseniai Berlyne vykusioje parodoje „IFA 2017“ televizorių gamintoja „Panasonic“ pristatė televizorių su visiškai permatomu ekranu. skaityti »

Programuotojų diena

Rugsėjo 13 dieną minima Programuotojų diena. Kodėl būtent šiandien? skaityti »

Mokslininkai mano atradę būdą, kaip visam laikui atsikratyti žalingų įpročių

Mokslininkai atranda naujų būdų, kaip tiesiogiai veikiant smegenis atsikratyti žalingų įpročių ir iki minimumo sumažinti atkritimo tikimybę. skaityti »

Kad kelionė neprailgtų: intelektiniai žaidimai, kuriuos privalote turėti išmaniajame

Pažinimo džiaugsmas mus praturtina kaip niekas kitas, tačiau keliaudami mes dažnai daugybę laiko praleidžiame automobilyje ar lėktuve, valandų valandas pro langą veltui stebėdami plaukiančius debesis. skaityti »

Ką veikia biomechanikai?

Biomechanikai – tai inžinieriai, kurie mokosi iš gamtos... skaityti »

Lietuvos studentas sukūrė sportinį elektrinį triratį

Europoje dar nauja sporto šaka susidomėjęs studentas Rolandas Dockevičius iš Klaipėdos sukūrė elektrinį triratį drifterį. skaityti »