Kaip žaidimizacija paveikė turizmo mokymą?

Publikuota: 2013 m. liepos 7 d. sekmadienis

Šaltinis: ucc.lt

Per pastaruosius kelerius metus “eLearning” produktas patyrė didelį augimą kelionių ir turizmo sektoriuje. Vien tik Jungtinėje Karalystėje yra daugiau nei 300 nemokamų mokymo kursų, skirtų kelionių agentams. Tokios organizacijos kaip „SeaWorld“, „Avis“ ir „British Airways“ naudojo “eLearning”.

“eLearning” – priemonė, skirta spręsti įvairias situacijas, konkrečiai susijusias su problemomis, kylančiomis kelionių industrijoje.

OTT yra pirmaujantis “eLearning” teikėjas, kuris patyrė spartų augimą, siūlydamas daugiau nei 100 kursų agentams. Įmonės operacijų direktorius pastebėjo, kad kuo didesnė kursų pasiūla, tuo mažesnis vidutinis baigusiųjų kursą skaičius. Jei tokia tendencija tęstųsi, tai klientai vis mažiau norėtų bendradarbiauti.

2012 m. lapkritį OTT pristatė naują svetainės versiją, kurioje pirmą kartą įtraukta žaidimizacija. Jie investavo į puikių ženklelių projektavimo darbus. Nariai buvo skatinami uždirbti virtualius ženklelius, pasirenkant “eLearning” kursus. Pavyzdžiui, „OTT Naujokas“ ženklelį (baigus 1 kursą), „OTT Guru“ (baigus 100 kursų) ir „Pilot“ ženklelis pabaigus 5 avialinijų mokymo kursus. Jie netgi turi „namų ruošos“ ženklelį tiems nariams, kurie nesiteikė užpildyti visų registracijos laukų.

Po penkių mėnesių peržiūrėjus rezultatus, buvo nustatyta, kad nauja svetainė padidino vartotojų skaičių vidutiniškai 65 proc., kai kurių klientų net iki 300 proc. 65 proc. rodiklis buvo pasiektas palyginus, kiek kursų išklauso kiekvienas klientas prieš ir po svetainės atnaujinimo (išskyrus mėnesius, kol  buvo aktyvinamas “Emarketing”).

Žaidimizacija turėjo didelį poveikį įmonės rezultatams. Prieš žaidimizaciją jų kursus baigdavo apie 10 žmonių per mėnesį. Po žaidimizacijos įvedimo, skaičius pakilo vidutiniškai iki 50 žmonių per mėnesį.

Kompanijos OTT operacijų direktoriaus teigimu, jie buvo maloniai nustebinti rezultatais, kurie parodė, jog geras dizainas ir inovacijos gali turėti didelės įtakos internetinėje veikloje. Projekto rezultatai sulaukė milžiniško spaudos susidomėjimo ir jis 2013 m. gegužės mėn. buvo pakviestas skaityti specialų seminarą apie žaidimizaciją Arabijos kelionių rinkai Dubajuje, kurioje taip pat buvo įtrauktas išskirtinių partnerių „Badgeville“ pristatymas.

Šaltinis: ucc.lt
Kopijuoti, platinti, skelbti bet kokią portalo News.lt informaciją be raštiško redakcijos sutikimo draudžiama.

facebook komentarai

Naujas komentaras


Captcha

Informacija klientams (6)

Nuo š. m. sausio 29 dienos yra sutrikusi el. pašto @post.skynet.lt veikla. Šiuo metu problema yra šalinama. skaityti »

Vilnius ir šiemet sulauks daugiau nei milijono turistų

2017 m. pirmąjį ir antrąjį ketvirtį Vilnius sulaukė atitinkamai 7 ir 5 proc. daugiau turistų nei praėjusiais metais. skaityti »

Vilniuje susitinka Lietuvos ir Suomijos centrinių bankų vadovai

Lapkričio 2–3 dienomis Vilniuje vieši Suomijos bankų valdybų nariai. skaityti »

Japonijoje aptartos pasaulio ekonomikos aktualijos ir geroji „FinTech“ praktika

Tokijuje ​Lietuvos banko valdybos pirmininkas Vitas Vasiliauskas su Japonijos centrinio banko vadovu Haruhiko Kuroda aptarė FinTech sektoriaus raidą, rizikas pasaulio ekonomikos augimui, Japonijos ir euro zonos ekonomikos aktualijas. skaityti »

5 pagrindinės kliūtys, pradedant verslą Lietuvoje

Baimė bankrutuoti, nepasitikėjimas savo galimybėmis, nedraugiškas valstybės požiūris – anot dr. Austės Kiškienės, tai pagrindinės problemos, su kuriomis susiduria pradedantieji verslą Lietuvoje. skaityti »

Inovacijos tapo iškalbinga Lietuvos vizitine kortele JAE

Lietuvos Respublikos Prezidentė Dalia Grybauskaitė oficialaus vizito JAE metu su Dubajaus Emyru ir šalies Premjeru Mohammedu bin Rashidu Al Maktoumu aptarė bendradarbiavimą aukštųjų technologijų, inovacijų, komunikacijų, atsinaujinančiosios energetikos, gyvybės mokslų srityse. skaityti »

Lietuvoje vyrams verslo pradžiai reikia daugiau pinigų nei moterims

Norėdamas pradėti verslą, dažnas lietuvis startui pageidautų gauti vidutiniškai 33 tūkst. eurų dydžio lengvatinę paskolą. skaityti »

Ar tikrai mane palies ketvirtoji pramonės revoliucija?

Ketvirtoji pramonės revoliucija, dar vadinama daiktų internetu – jau ne ateitis, tai šių dienų realybė. skaityti »

V. Vasiliauskas: palanki reguliacinė aplinka gali padėti Lietuvai įsitvirtinti pasauliniame FinTech žemėlapyje

Finansinių technologijų (FinTech) sektorius gali suteikti ES kapitalo rinkų sąjungos projektui papildomą postūmį, o šalims naujų plėtros galimybių, įsitikinęs Lietuvos banko vadovas Vitas Vasiliauskas. skaityti »