Geriausi studentų baigiamieji darbai transporto tematika varžysis konkurse

Publikuota: 2012 m. birželio 30 d. šeštadienis

Susisiekimo ministerija, siekdama skatinti Lietuvos aukštųjų mokyklų studentus domėtis transporto mokslo potencialu ir rašyti mokslinius darbus transporto tematika, organizuoja geriausių studentų darbų transporto tematika konkursą. 

„Lietuvos aukštųjų mokyklų studentų darbai – tai naudingų įžvalgų, naujų idėjų, vertingų pastabų ir siūlymų lobynas. Vykdydamas tyrimus, nuolatos kaupdamas, sistemindamas, analizuodamas duomenis, lygindamas užsienio ir Lietuvos patirtis, akademinis jaunimas tampa nepakeičiamais tarpininkais ir aktyviais naujausios informacijos skleidėjais. Šiuo konkursu norime ne tik sudominti ir paskatinti studentus rašyti transporto temomis, bet ir suteikti galimybę būti įvertintiems“, – sakė Susisiekimo ministerijos kancleris Tomas Karpavičius. 

Baigiamuosius studentų darbus vertins komisija sudaryta iš Susisiekimo ministerijos ir jai pavaldžių institucijų, įvairių transporto sričių ekspertų. Konkurse, kuris vyks kartą per metus galės dalyvauti pirmosios, antrosios ir trečiosios studijų pakopos studentai, parašę baigiamuosius darbus transporto tematika.

Konkursui gali būti teikiami tik autoriniai einamaisiais mokslo metais, t. y. nuo praėjusių metų rugsėjo 1 d. iki š. m. liepos 1 d., baigiamųjų darbų gynimo komisijai pristatyti ir apginti darbai.

Studentai, pageidaujantys dalyvauti konkurse, tiesiogiai arba paštu nuo liepos 1 d. iki liepos 31 d. 17 val. turi pateikti Susisiekimo ministerijos Transporto politikos departamento Plėtros ir inovacijų skyriui baigiamąjį darbą, jo santrauką, prašymą dalyvauti konkurse, fakulteto dekano rekomendaciją ir darbo vadovo ar konsultanto atsiliepimą.

Devynių komisijos atrinktų geriausių baigiamųjų darbų autoriai varžysis dėl I–III vietų ir bus apdovanoti diplomais ir piniginėmis premijomis – pirmosios studijų pakopos baigiamieji darbai (I vieta – 2000 Lt, II vieta – 1500 Lt, III vieta – 700 Lt), antrosios studijų pakopos baigiamieji darbai (I vieta – 2500 Lt, II vieta – 2000 Lt, III vieta – 1000 Lt), trečiosios studijų pakopos baigiamieji darbai (I vieta – 3000 Lt, II vieta – 2300 Lt, III vieta – 1500 Lt).

Konkurse dalyvavusiems studentams, kurių darbai nepateko į atrinktų devynių geriausių baigiamųjų darbų sąrašą, gali būti skiriamos skatinamosios „Inovatyvios idėjos“ premijos po 500 Lt.

Daugiau informacijos apie konkurso nuostatas, baigiamųjų darbų vertinimo kriterijus, premijų skyrimą, taip pat prašymo dalyvauti konkurse ir rekomendacijos formas rasite čia – http://www.sumin.lt/lt/veikla/veiklos_sritys/kita_veikla/konkursai.

Šaltinis: pranešimas spaudai
Kopijuoti, platinti, skelbti bet kokią portalo News.lt informaciją be raštiško redakcijos sutikimo draudžiama.

facebook komentarai

Naujas komentaras


Captcha

Populiariausi straipsniai

Inovatyvūs mokymo metodai: mokytojams pamokose siūlys pasitelkti vaizdo žaidimus

Vaizdo žaidimai gali būti ne tik laisvalaikio praleidimo forma, bet ir puiki mokymosi priemonė. skaityti »

Ateityje nanomedžiagos pakeis daugelį tradicinių medžiagų

Novatorius fizikas S. Tamulevičius teigia, kad ateityje nanomedžiagos pakeis daugelį tradicinių medžiagų, kurių ištekliai gamtoje mažėja. skaityti »

Penkios specialybės, kurių Lietuvos darbdaviai ieško dažniausiai

IT specialistus personalo atrankos ekspertai išskiria kaip pačius geidžiamiausius darbo rinkoje. skaityti »

Mokiniai sprendžia: kas svarbiausia kuriant ateities Europos Sąjungą?

Rusijos agresija, pabėgėlių krizė, teroristiniai išpuoliai – šie klausimai aktualūs ne tik ES politikos ekspertams, bet ir mokiniams. skaityti »

MITA patvirtino finansavimą 16 naujų projektų: bus kuriamos perspektyvios technologijos

Išmani apykaklė, apsauganti nuo nuskendimo, gintaro gaminių klasifikatorius, saulės kolektorius mažaenerginiams pastatams, sveikatos dienoraštis, mobili 12V baterija, antenų sistema nanopalydovams, plataus ruožo radaro prototipas – tai tik keletą inovacijų, kurios Lietuvoje bus vystomos 2018 metais. skaityti »

Skelbiama nauja atranka į programą „Renkuosi mokyti!“

Projektas „Renkuosi mokyti – mokyklų kaitai!“ skelbia naują mokyklų ir „Renkuosi mokyti!“ mokytojų atranką. skaityti »

Planuojama pertvarkyti vaikų socializacijos centrus

Per kelis ateinančius metus planuojama iš esmės pertvarkyti vaikų socializacijos centrus, sukuriant šiuolaikiškas įstaigas, kuriose būtų stiprinami socialiniai vaikų įgūdžiai. skaityti »

Ko galėtume pasimokyti iš Suomijos švietimo sistemos?

Suomijos švietimo sistema yra dažnai pateikiama kaip pavyzdys, kuriuo turėtų sekti kiekviena valstybė. skaityti »

XXI amžiaus švietimo sistema turi remtis kūrybiškumo ir atvirumo nesėkmei idėjomis

Mokyklos šiais laikais turi diegti ne tik konkrečios srities žinias, bet ir kūrybiškumą, plačias pažiūras, smalsumą. skaityti »

Programuotojai – pradinių klasių moksleiviai?

Programavimo specialistai įsitikinę, kad mokyti programavimo vaikus būtų tikslinga jau pradinėse klasėse. skaityti »