Įmonės apdovanojo kūrybiškiausius ir perspektyviausius studentus

Publikuota: 2015 m. gegužės 28 d. ketvirtadienis

Š. m. gegužės 26-osios vakarą Vilniaus kolegijos Menų ir kūrybinių technologijų fakultete vyko konkurso „Auksinė ateities perspektyva“ finalinis renginys ir iškilminga nugalėtojų apdovanojimo ceremonija. Šio antrus metus vykdomo socialinio projekto tikslas – pristatyti organizacijoms aukštųjų mokyklų studentus ir dėstytojus, didinti dialogą tarp mokslo ir verslo, padėti kolegijų bei universitetų absolventams, priimantiems iššūkį dalyvauti šiame projekte, lengviau įsidarbinti.

Į šventinį vakarą susirinkusius studentus, dėstytojus, įmonių atstovus ir svečius sveikino fakulteto dekanė Eugenija Strazdienė, teigdama, kad permainų kupiname šiandieniame pasaulyje jaunam žmogui svarbu atrasti save ir atkakliai siekti savo tikslų. Sveikindamas susirinkusiuosius, renginio sumanytojas ir organizatorius Vilniaus kolegijos Menų ir kūrybinių technologijų fakulteto Kultūrinės veiklos vadybos katedros dėstytojas Saulius Jurgelėnas dėkojo visiems, dalyvavusiems konkurse ir prisidėjusiems prie organizacinių darbų, bei džiaugėsi, kad šiais metais sulaukė itin daug susidomėjusių įmonių, norinčių bendradarbiauti šiame socialinių mainų projekte.

Prie konkurso prisijungusios verslo įmonės apdovanojo studentus už geriausius gyvenimo aprašymus ir motyvacinius laiškus bei linkėjo išlikti tokiems pat išradingiems. Įmonių grupė „Penki kontinentai“ paskelbė ir apdovanojo nominacijos „Charizmatiškiausias optimizmas“ laimėtoją Gretą Mockutę ir kategorijos „Žmogus be sienų“ nugalėtoją Luką Rimeiką. Sveikindama nugalėtojus, grupės Personalo departamento vadovė Anželika Daujotienė pasidžiaugė studentų nuoširdumu ir palinkėjo atsakingai žengti pasirinktu profesiniu keliu. „Skaitant studentų motyvacinius laiškus, labiausiai džiugino jų nuoširdumas, atvirumas ir noras veikti. Vis dėlto linkėdama visiems sėkmės kviečiu nepamiršti, kad norint ko nors pasiekti vien degančių akių nepakanka, reikia įdėti ir daug darbo bei nugalėti ne vieną kliūtį. O mes, įmonės, stengsimės Jums visokeriopai padėti“, – sakė A. Daujotienė.

Šiųmečiame konkurse dalyvavo per 300 studentų iš įvairių aukštųjų mokyklų ir 10 skirtingiems verslo sektoriams atstovaujančių verslo įmonių.

Šaltinis: penki.lt
Kopijuoti, platinti, skelbti bet kokią portalo News.lt informaciją be raštiško redakcijos sutikimo draudžiama.

facebook komentarai

Naujas komentaras

     

 


Captcha
 

susiję straipsniai

Populiariausi straipsniai

Šiuolaikinio mokslininko portretas: griūvantys stereotipai ir galia nulemti ateitį

Šiuolaikinis mokslininkas, norėdamas sėkmingai konkuruoti savo srityje, privalo būti kūrybiškas, socialus ir nuolat ieškoti savo veiklos realizavimo galimybių. skaityti »

Tarp 50 geriausių regiono universitetų – dvi Lietuvos aukštosios mokyklos

Vėlyvą pirmadienio vakarą tarptautinio universitetų reitingo „QS World University Rankings“ sudarytojai paskelbė „Emerging Europe and Central Asia 2018“ universitetų reitingą. skaityti »

Robotai ir virtuali realybė: galimybės ar pavojus mokytojo profesijai?

Prognozuojama, kad jau netolimoje ateityje mokymosi procesas stipriai pasikeis, mat pedagogų vietą mokyklose žada pakeisti ne kas kitas, o robotai. skaityti »

Metų knygos rinkimai: skelbiami išskirtiniausių kūrinių penketukai

Akcija „Metų knygos rinkimai“ jau 13 kartą kviečia skaitytojus rinkti labiausiai patikusias lietuvių autorių knygas. skaityti »

Šiuolaikinis švietimas: kaip vaikus ugdo inovatyvios pasaulio mokyklos?

Kaip turėtų atrodyti šiuolaikinė mokykla? Pasidairius po pasaulį panašu, kad mokyklose nuo tradicinių mokymosi įrankių, tokių kaip knyga ir sąsiuvinis, pereinama prie skaitmeninių mokymosi metodų. skaityti »

Ar Lietuvoje vyrai dirba pradinukų mokytojais?

Neįprastą pradinio ugdymo specialybę pasirinkęs vaikinas šiemet mokys pirmaklasius mokslo paslapčių. skaityti »

Lietuvoje kuriamas pirmasis Baltijos regione informacinių technologijų kompetencijų centras

IKT kompetencijų centre, kuris vienys lietuvių ir švedų tyrėjus ir institucijas bus vystomos inovacijos daiktų interneto kibernetinio saugumo, sveikatos technologijų srityje. skaityti »

Kokios savybės padės neužleisti vietos robotui?

Retas įsivaizduojame savo darbo dieną be kompiuterio ar išmanaus telefono, tačiau ateityje technologijų įtaka didės dar labiau. skaityti »

Lietuvos vaikų finansinis raštingumas žemas

Nors finansinis raštingumas padeda užtikrinti sėkmingą ekonominį gyvenimą, tyrimų rezultatai rodo, jog Lietuvoje vaikų ir paauglių iki 15 m. finansinio raštingumo lygis yra gerokai žemesnis nei kitose šalyse. skaityti »

Gabiems magistrantams iš užsienio – parama studijoms Lietuvoje

Siekiant didinti studijų tarptautiškumą ir pritraukti į Lietuvą studijuoti gabius jaunuolius iš užsienio, valstybė skiria paramą užsieniečių magistrantūros studijoms. skaityti »