Moksleiviams taps atviros daugiau kaip 100 paskaitų Vilniaus universitete

Publikuota: 2013 m. rugsėjo 30 d. pirmadienis

Spalio pirmosiomis dienomis Vilniaus universitetas studijas pažinti moksleivius kvies siūlydamas išskirtinę progą tapti studentais vienai paskaitai – apsilankyti vienoje iš daugiau kaip 100 realiai universitete vyksiančių paskaitų. Penktadienį, spalio 4 dieną, studentų miestelyje Saulėtekyje moksleiviai kviečiami susitikti su būsimais dėstytojais, universiteto studentais, Vilniaus universitetą jau baigusiais absolventais ir karjeros konsultantais, kurių patarimai gali būti vertingi renkantis studijų kelią.

Spalio 4 dieną Saulėtekyje vyks atviros paskaitos apie universitetą, jo istoriją bei universitetinį mąstymą, apie studijų pasirinkimą ir karjeros planavimą. Moksleiviai taip pat galės diskutuoti apie studijas ir galimybes su jau baigusiais universitetą savo srities profesionalais – „SMARTNFC“ direktoriumi Gediminu Žukausku, VU Studijų direktore Jekaterina Bortkevič, „ASTOS DIZAINAS McCann – Erickson“ strategijos vadovu Tomu Bartninku.

Laiką tarp paskaitų ir diskusijų moksleiviai bus kviečiami turiningai leisti „Studijų alėjoje“, kurioje Vilniaus universiteto studentai skatins eksperimentuoti, smalsauti kvies trumpos, bet naudingos pamokėlės, veiks kūrybinės dirbtuvės.

Aplankyti norimus Vilniaus universiteto padalinius, įsikūrusius ne studentų miestelyje Saulėtekyje, padės gidai, „Studijų turo“ metu pasakosiantys apie fakultetus ir studentų gyvenimą.

Mokinius atlydėję mokytojai ir mokyklų karjeros specialistai taip pat bus kviečiami gilinti savo žinias ir keistis patirtimi specialiai jiems skirtame seminare-diskusijoje apie efektyvų karjeros planavimo gebėjimų ugdymą mokyklose.

Vilniaus universiteto durys kasmet spalio pradžioje yra atviros ne tik moksleiviams, bet ir visuomenei. Šių metų spalio 1 – 4 dienomis čia vyks atviros paskaitos ir kino seansai, o pažinti mokslą ir kultūrą, šalies ir universiteto istoriją kvies 27 muziejai.

Į didžiąją dalį renginių reikalinga registracija. Visa informacija apie atvirų durų dienas skelbiama interneto svetainėje www.kviecia.vu.lt.

Šaltinis: pranešimas spaudai
Kopijuoti, platinti, skelbti bet kokią portalo News.lt informaciją be raštiško redakcijos sutikimo draudžiama.

facebook komentarai

Naujas komentaras


Captcha

Populiariausi straipsniai

Šiuolaikinio mokslininko portretas: griūvantys stereotipai ir galia nulemti ateitį

Šiuolaikinis mokslininkas, norėdamas sėkmingai konkuruoti savo srityje, privalo būti kūrybiškas, socialus ir nuolat ieškoti savo veiklos realizavimo galimybių. skaityti »

Tarp 50 geriausių regiono universitetų – dvi Lietuvos aukštosios mokyklos

Vėlyvą pirmadienio vakarą tarptautinio universitetų reitingo „QS World University Rankings“ sudarytojai paskelbė „Emerging Europe and Central Asia 2018“ universitetų reitingą. skaityti »

Robotai ir virtuali realybė: galimybės ar pavojus mokytojo profesijai?

Prognozuojama, kad jau netolimoje ateityje mokymosi procesas stipriai pasikeis, mat pedagogų vietą mokyklose žada pakeisti ne kas kitas, o robotai. skaityti »

Metų knygos rinkimai: skelbiami išskirtiniausių kūrinių penketukai

Akcija „Metų knygos rinkimai“ jau 13 kartą kviečia skaitytojus rinkti labiausiai patikusias lietuvių autorių knygas. skaityti »

Šiuolaikinis švietimas: kaip vaikus ugdo inovatyvios pasaulio mokyklos?

Kaip turėtų atrodyti šiuolaikinė mokykla? Pasidairius po pasaulį panašu, kad mokyklose nuo tradicinių mokymosi įrankių, tokių kaip knyga ir sąsiuvinis, pereinama prie skaitmeninių mokymosi metodų. skaityti »

Ar Lietuvoje vyrai dirba pradinukų mokytojais?

Neįprastą pradinio ugdymo specialybę pasirinkęs vaikinas šiemet mokys pirmaklasius mokslo paslapčių. skaityti »

Lietuvoje kuriamas pirmasis Baltijos regione informacinių technologijų kompetencijų centras

IKT kompetencijų centre, kuris vienys lietuvių ir švedų tyrėjus ir institucijas bus vystomos inovacijos daiktų interneto kibernetinio saugumo, sveikatos technologijų srityje. skaityti »

Kokios savybės padės neužleisti vietos robotui?

Retas įsivaizduojame savo darbo dieną be kompiuterio ar išmanaus telefono, tačiau ateityje technologijų įtaka didės dar labiau. skaityti »

Lietuvos vaikų finansinis raštingumas žemas

Nors finansinis raštingumas padeda užtikrinti sėkmingą ekonominį gyvenimą, tyrimų rezultatai rodo, jog Lietuvoje vaikų ir paauglių iki 15 m. finansinio raštingumo lygis yra gerokai žemesnis nei kitose šalyse. skaityti »

Gabiems magistrantams iš užsienio – parama studijoms Lietuvoje

Siekiant didinti studijų tarptautiškumą ir pritraukti į Lietuvą studijuoti gabius jaunuolius iš užsienio, valstybė skiria paramą užsieniečių magistrantūros studijoms. skaityti »