Nacionalinio konkurso „Inovacijų prizas 2011“ laureate tapo leidykla „Šviesa“

Publikuota: 2011 m. gruodžio 22 d. ketvirtadienis

Lietuvos inovacijų centro kartu su Lietuvos pramonininkų konfederacija rengiamo nacionalinio konkurso „Inovacijų prizas 2011“ viena iš nugalėtojų tapo „Šviesos“ leidykla. „Inovatyvaus produkto“ kategorijoje leidykla nugalėjo su skaitmeninėmis švietimo ir lavinimo priemonėmis moksleiviams.

Prizus gavo šie „Šviesos“ elektroninės leidybos ir leidybos padalinių vykdomi projektai: Skaitmeninė programinės literatūros 5–8 klasėms biblioteka, Skaitmeninis mokymo (–si) turinys interaktyvioms lentoms (Aurora 1–2), Daugiafunkcė mokymo priemonė (Popierinio ir įgarsinto skaitmeninio vadovėlio 6 klasei „Mokslininkų pėdomis“ komplektas) ir Elektroninio ugdymo turinys, skirtas gamtamokslės, komunikavimo gimtąja kalba ir mokymosi mokytis, kompetencijoms ugdyti.

„Leidykla „Šviesa“ itin didelį dėmesį skiria inovacijoms ir naujovėms. Suprantame, kad be šiuolaikinių modernių technologijų ir inovacijų negalėtume judėti į priekį ir kad tai yra vienintelis kelias vystytis, plėtotis ir pateikti mūsų skaitytojams dar geresnius ir reikalingesnius produktus. Todėl itin džiaugiamės šiuo garbingu apdovanojimu, jis įvertina bei įprasmina visą mūsų veiklą ieškant ir diegiant inovacijas. Mums tai – didelė garbė ir pripažinimas“, – sako Asta Verkienė, UAB „Šviesa“ direktorė.

Šiemet, anot organizatorių, po kelių atrankos etapų iš daugiau kaip dviejų šimtų besidominčių konkursu ir 79 galutinių dalyvių, nacionalinio konkurso „Inovacijų prizas“ nugalėtojais nominuota 14 įmonių 3 kategorijose. Jau tradiciniu tapęs konkursas, globojamas LR Ūkio ministerijos, organizuojamas septintus metus iš eilės. Jo tikslas – skatinti verslų mąstymą, technologinę plėtrą bei suteikti įmonėms galimybę įvertinti savo konkurencingumą ir inovatyvumą.
„Šių metų „Inovacijų prizo“ konkursas nustebino tiek paraiškų įvairove, tiek ir rekordiniu paraiškų skaičiumi, o tai tik patvirtina konkurso populiarumą“, teigia Kastytis Gečas, Lietuvos inovacijų centro (LIC) direktorius. „Šiemet ekspertams buvo sunku kaip niekada, nes išaugo ne tik ekonominių veiklų gausa, tačiau ir ženkliai ūgtelėjo paraiškų kokybė. Esame sužavėti visais konkurso dalyviais, jų veržlumu, o, svarbiausia verslo filosofija ir verslo etikos principais, kuriais jie vadovaujasi“, – priduria LIC vadovas.

Konkurso nugalėtojai apdovanoti teise naudotis „Inovacijų prizo“ vardu reklamos tikslais, diplomais ir konkurso statulėlėmis iškilmingame Lietuvos pramonininkų konfederacijos Kalėdiniame – Naujametiniame renginyje Lietuvos nacionalinėje filharmonijoje.

Leidykla „Šviesa“ yra lyderiaujanti ir daugiausia patirties turinti Lietuvos vadovėlių ir mokomosios literatūros leidykla. Leidykla „Šviesa“ buvo įkurta 1945 metais kaip valstybinė pedagoginės literatūros leidykla, ji iki šių dienų nekeitė leidybos krypties — leidžia vadovėlius, jų komplektų dalis ir kitą mokomąją literatūrą. Leidyklos nueitas kelias glaudžiai siejasi su mokyklos, švietimo raida, todėl nuo 2005 metų leidykla pradėjo ir elektroninės leidybos veiklą.

Šaltinis: pranešimas spaudai
Kopijuoti, platinti, skelbti bet kokią portalo News.lt informaciją be raštiško redakcijos sutikimo draudžiama.

facebook komentarai

Naujas komentaras

     

 


Captcha
 

Populiariausi straipsniai

Inovatyvūs mokymo metodai: mokytojams pamokose siūlys pasitelkti vaizdo žaidimus

Vaizdo žaidimai gali būti ne tik laisvalaikio praleidimo forma, bet ir puiki mokymosi priemonė. skaityti »

Ateityje nanomedžiagos pakeis daugelį tradicinių medžiagų

Novatorius fizikas S. Tamulevičius teigia, kad ateityje nanomedžiagos pakeis daugelį tradicinių medžiagų, kurių ištekliai gamtoje mažėja. skaityti »

Penkios specialybės, kurių Lietuvos darbdaviai ieško dažniausiai

IT specialistus personalo atrankos ekspertai išskiria kaip pačius geidžiamiausius darbo rinkoje. skaityti »

Mokiniai sprendžia: kas svarbiausia kuriant ateities Europos Sąjungą?

Rusijos agresija, pabėgėlių krizė, teroristiniai išpuoliai – šie klausimai aktualūs ne tik ES politikos ekspertams, bet ir mokiniams. skaityti »

MITA patvirtino finansavimą 16 naujų projektų: bus kuriamos perspektyvios technologijos

Išmani apykaklė, apsauganti nuo nuskendimo, gintaro gaminių klasifikatorius, saulės kolektorius mažaenerginiams pastatams, sveikatos dienoraštis, mobili 12V baterija, antenų sistema nanopalydovams, plataus ruožo radaro prototipas – tai tik keletą inovacijų, kurios Lietuvoje bus vystomos 2018 metais. skaityti »

Skelbiama nauja atranka į programą „Renkuosi mokyti!“

Projektas „Renkuosi mokyti – mokyklų kaitai!“ skelbia naują mokyklų ir „Renkuosi mokyti!“ mokytojų atranką. skaityti »

Planuojama pertvarkyti vaikų socializacijos centrus

Per kelis ateinančius metus planuojama iš esmės pertvarkyti vaikų socializacijos centrus, sukuriant šiuolaikiškas įstaigas, kuriose būtų stiprinami socialiniai vaikų įgūdžiai. skaityti »

Ko galėtume pasimokyti iš Suomijos švietimo sistemos?

Suomijos švietimo sistema yra dažnai pateikiama kaip pavyzdys, kuriuo turėtų sekti kiekviena valstybė. skaityti »

XXI amžiaus švietimo sistema turi remtis kūrybiškumo ir atvirumo nesėkmei idėjomis

Mokyklos šiais laikais turi diegti ne tik konkrečios srities žinias, bet ir kūrybiškumą, plačias pažiūras, smalsumą. skaityti »

Programuotojai – pradinių klasių moksleiviai?

Programavimo specialistai įsitikinę, kad mokyti programavimo vaikus būtų tikslinga jau pradinėse klasėse. skaityti »