Nacionalinio konkurso „Inovacijų prizas 2011“ laureate tapo leidykla „Šviesa“

Publikuota: 2011 m. gruodžio 22 d. ketvirtadienis

Lietuvos inovacijų centro kartu su Lietuvos pramonininkų konfederacija rengiamo nacionalinio konkurso „Inovacijų prizas 2011“ viena iš nugalėtojų tapo „Šviesos“ leidykla. „Inovatyvaus produkto“ kategorijoje leidykla nugalėjo su skaitmeninėmis švietimo ir lavinimo priemonėmis moksleiviams.

Prizus gavo šie „Šviesos“ elektroninės leidybos ir leidybos padalinių vykdomi projektai: Skaitmeninė programinės literatūros 5–8 klasėms biblioteka, Skaitmeninis mokymo (–si) turinys interaktyvioms lentoms (Aurora 1–2), Daugiafunkcė mokymo priemonė (Popierinio ir įgarsinto skaitmeninio vadovėlio 6 klasei „Mokslininkų pėdomis“ komplektas) ir Elektroninio ugdymo turinys, skirtas gamtamokslės, komunikavimo gimtąja kalba ir mokymosi mokytis, kompetencijoms ugdyti.

„Leidykla „Šviesa“ itin didelį dėmesį skiria inovacijoms ir naujovėms. Suprantame, kad be šiuolaikinių modernių technologijų ir inovacijų negalėtume judėti į priekį ir kad tai yra vienintelis kelias vystytis, plėtotis ir pateikti mūsų skaitytojams dar geresnius ir reikalingesnius produktus. Todėl itin džiaugiamės šiuo garbingu apdovanojimu, jis įvertina bei įprasmina visą mūsų veiklą ieškant ir diegiant inovacijas. Mums tai – didelė garbė ir pripažinimas“, – sako Asta Verkienė, UAB „Šviesa“ direktorė.

Šiemet, anot organizatorių, po kelių atrankos etapų iš daugiau kaip dviejų šimtų besidominčių konkursu ir 79 galutinių dalyvių, nacionalinio konkurso „Inovacijų prizas“ nugalėtojais nominuota 14 įmonių 3 kategorijose. Jau tradiciniu tapęs konkursas, globojamas LR Ūkio ministerijos, organizuojamas septintus metus iš eilės. Jo tikslas – skatinti verslų mąstymą, technologinę plėtrą bei suteikti įmonėms galimybę įvertinti savo konkurencingumą ir inovatyvumą.
„Šių metų „Inovacijų prizo“ konkursas nustebino tiek paraiškų įvairove, tiek ir rekordiniu paraiškų skaičiumi, o tai tik patvirtina konkurso populiarumą“, teigia Kastytis Gečas, Lietuvos inovacijų centro (LIC) direktorius. „Šiemet ekspertams buvo sunku kaip niekada, nes išaugo ne tik ekonominių veiklų gausa, tačiau ir ženkliai ūgtelėjo paraiškų kokybė. Esame sužavėti visais konkurso dalyviais, jų veržlumu, o, svarbiausia verslo filosofija ir verslo etikos principais, kuriais jie vadovaujasi“, – priduria LIC vadovas.

Konkurso nugalėtojai apdovanoti teise naudotis „Inovacijų prizo“ vardu reklamos tikslais, diplomais ir konkurso statulėlėmis iškilmingame Lietuvos pramonininkų konfederacijos Kalėdiniame – Naujametiniame renginyje Lietuvos nacionalinėje filharmonijoje.

Leidykla „Šviesa“ yra lyderiaujanti ir daugiausia patirties turinti Lietuvos vadovėlių ir mokomosios literatūros leidykla. Leidykla „Šviesa“ buvo įkurta 1945 metais kaip valstybinė pedagoginės literatūros leidykla, ji iki šių dienų nekeitė leidybos krypties — leidžia vadovėlius, jų komplektų dalis ir kitą mokomąją literatūrą. Leidyklos nueitas kelias glaudžiai siejasi su mokyklos, švietimo raida, todėl nuo 2005 metų leidykla pradėjo ir elektroninės leidybos veiklą.

Šaltinis: pranešimas spaudai
Kopijuoti, platinti, skelbti bet kokią portalo News.lt informaciją be raštiško redakcijos sutikimo draudžiama.

facebook komentarai

Naujas komentaras


Captcha

Populiariausi straipsniai

Šiuolaikinio mokslininko portretas: griūvantys stereotipai ir galia nulemti ateitį

Šiuolaikinis mokslininkas, norėdamas sėkmingai konkuruoti savo srityje, privalo būti kūrybiškas, socialus ir nuolat ieškoti savo veiklos realizavimo galimybių. skaityti »

Tarp 50 geriausių regiono universitetų – dvi Lietuvos aukštosios mokyklos

Vėlyvą pirmadienio vakarą tarptautinio universitetų reitingo „QS World University Rankings“ sudarytojai paskelbė „Emerging Europe and Central Asia 2018“ universitetų reitingą. skaityti »

Robotai ir virtuali realybė: galimybės ar pavojus mokytojo profesijai?

Prognozuojama, kad jau netolimoje ateityje mokymosi procesas stipriai pasikeis, mat pedagogų vietą mokyklose žada pakeisti ne kas kitas, o robotai. skaityti »

Metų knygos rinkimai: skelbiami išskirtiniausių kūrinių penketukai

Akcija „Metų knygos rinkimai“ jau 13 kartą kviečia skaitytojus rinkti labiausiai patikusias lietuvių autorių knygas. skaityti »

Šiuolaikinis švietimas: kaip vaikus ugdo inovatyvios pasaulio mokyklos?

Kaip turėtų atrodyti šiuolaikinė mokykla? Pasidairius po pasaulį panašu, kad mokyklose nuo tradicinių mokymosi įrankių, tokių kaip knyga ir sąsiuvinis, pereinama prie skaitmeninių mokymosi metodų. skaityti »

Ar Lietuvoje vyrai dirba pradinukų mokytojais?

Neįprastą pradinio ugdymo specialybę pasirinkęs vaikinas šiemet mokys pirmaklasius mokslo paslapčių. skaityti »

Lietuvoje kuriamas pirmasis Baltijos regione informacinių technologijų kompetencijų centras

IKT kompetencijų centre, kuris vienys lietuvių ir švedų tyrėjus ir institucijas bus vystomos inovacijos daiktų interneto kibernetinio saugumo, sveikatos technologijų srityje. skaityti »

Kokios savybės padės neužleisti vietos robotui?

Retas įsivaizduojame savo darbo dieną be kompiuterio ar išmanaus telefono, tačiau ateityje technologijų įtaka didės dar labiau. skaityti »

Lietuvos vaikų finansinis raštingumas žemas

Nors finansinis raštingumas padeda užtikrinti sėkmingą ekonominį gyvenimą, tyrimų rezultatai rodo, jog Lietuvoje vaikų ir paauglių iki 15 m. finansinio raštingumo lygis yra gerokai žemesnis nei kitose šalyse. skaityti »

Gabiems magistrantams iš užsienio – parama studijoms Lietuvoje

Siekiant didinti studijų tarptautiškumą ir pritraukti į Lietuvą studijuoti gabius jaunuolius iš užsienio, valstybė skiria paramą užsieniečių magistrantūros studijoms. skaityti »