Nacionalinio konkurso „Inovacijų prizas 2011“ laureate tapo leidykla „Šviesa“

Publikuota: 2011 m. gruodžio 22 d. ketvirtadienis

Lietuvos inovacijų centro kartu su Lietuvos pramonininkų konfederacija rengiamo nacionalinio konkurso „Inovacijų prizas 2011“ viena iš nugalėtojų tapo „Šviesos“ leidykla. „Inovatyvaus produkto“ kategorijoje leidykla nugalėjo su skaitmeninėmis švietimo ir lavinimo priemonėmis moksleiviams.

Prizus gavo šie „Šviesos“ elektroninės leidybos ir leidybos padalinių vykdomi projektai: Skaitmeninė programinės literatūros 5–8 klasėms biblioteka, Skaitmeninis mokymo (–si) turinys interaktyvioms lentoms (Aurora 1–2), Daugiafunkcė mokymo priemonė (Popierinio ir įgarsinto skaitmeninio vadovėlio 6 klasei „Mokslininkų pėdomis“ komplektas) ir Elektroninio ugdymo turinys, skirtas gamtamokslės, komunikavimo gimtąja kalba ir mokymosi mokytis, kompetencijoms ugdyti.

„Leidykla „Šviesa“ itin didelį dėmesį skiria inovacijoms ir naujovėms. Suprantame, kad be šiuolaikinių modernių technologijų ir inovacijų negalėtume judėti į priekį ir kad tai yra vienintelis kelias vystytis, plėtotis ir pateikti mūsų skaitytojams dar geresnius ir reikalingesnius produktus. Todėl itin džiaugiamės šiuo garbingu apdovanojimu, jis įvertina bei įprasmina visą mūsų veiklą ieškant ir diegiant inovacijas. Mums tai – didelė garbė ir pripažinimas“, – sako Asta Verkienė, UAB „Šviesa“ direktorė.

Šiemet, anot organizatorių, po kelių atrankos etapų iš daugiau kaip dviejų šimtų besidominčių konkursu ir 79 galutinių dalyvių, nacionalinio konkurso „Inovacijų prizas“ nugalėtojais nominuota 14 įmonių 3 kategorijose. Jau tradiciniu tapęs konkursas, globojamas LR Ūkio ministerijos, organizuojamas septintus metus iš eilės. Jo tikslas – skatinti verslų mąstymą, technologinę plėtrą bei suteikti įmonėms galimybę įvertinti savo konkurencingumą ir inovatyvumą.
„Šių metų „Inovacijų prizo“ konkursas nustebino tiek paraiškų įvairove, tiek ir rekordiniu paraiškų skaičiumi, o tai tik patvirtina konkurso populiarumą“, teigia Kastytis Gečas, Lietuvos inovacijų centro (LIC) direktorius. „Šiemet ekspertams buvo sunku kaip niekada, nes išaugo ne tik ekonominių veiklų gausa, tačiau ir ženkliai ūgtelėjo paraiškų kokybė. Esame sužavėti visais konkurso dalyviais, jų veržlumu, o, svarbiausia verslo filosofija ir verslo etikos principais, kuriais jie vadovaujasi“, – priduria LIC vadovas.

Konkurso nugalėtojai apdovanoti teise naudotis „Inovacijų prizo“ vardu reklamos tikslais, diplomais ir konkurso statulėlėmis iškilmingame Lietuvos pramonininkų konfederacijos Kalėdiniame – Naujametiniame renginyje Lietuvos nacionalinėje filharmonijoje.

Leidykla „Šviesa“ yra lyderiaujanti ir daugiausia patirties turinti Lietuvos vadovėlių ir mokomosios literatūros leidykla. Leidykla „Šviesa“ buvo įkurta 1945 metais kaip valstybinė pedagoginės literatūros leidykla, ji iki šių dienų nekeitė leidybos krypties — leidžia vadovėlius, jų komplektų dalis ir kitą mokomąją literatūrą. Leidyklos nueitas kelias glaudžiai siejasi su mokyklos, švietimo raida, todėl nuo 2005 metų leidykla pradėjo ir elektroninės leidybos veiklą.

Šaltinis: pranešimas spaudai
Kopijuoti, platinti, skelbti bet kokią portalo News.lt informaciją be raštiško redakcijos sutikimo draudžiama.

facebook komentarai

Naujas komentaras


Captcha

Populiariausi straipsniai

Mokslo virusu vaikus užkrečia ne tik bandymai, bet ir šansas pademonstruoti išradimus viešai

Vienas iš būdų motyvuoti jaunuosius išradėjus kurti – didelio populiarumo JAV sulaukiančios išradimų mugės bei konkursai. Tokioje mokslo mugėje šių metų rugsėjį jaunimą kviečia sudalyvauti ir technologijų bei verslumo renginys #SWITCH! skaityti »

Mechatronikos ir robotikos specialistai – be jų neįsivaizduojama ateitis

Kompiuterio spausdintuvas, oro temperatūros termostatas, šaldytuvas su skaitmeniniu valdymu – visa tai yra mechatronikos įrenginiai. skaityti »

Šiemet – rekordinis skaičius stojančiųjų į pedagogikos krypties profesines studijas

Pedagogikos krypties profesinėms studijoms, sulaukusioms itin didelio aukštųjų mokyklų absolventų susidomėjimo, Švietimo ir mokslo ministerija papildomai skyrė 30 valstybės finansuojamų vietų. skaityti »

V. Sutkus: būsimų bedarbių rengimą stabdo rinka

Pristatome Lietuvos verslo konfederacijos prezidento Valdas Sutkaus mintis apie Lietuvos švietimo pertvarką. skaityti »

Tarptautiniai studentų mainai: investicija į save ir profesinę ateitį

Naujausi „Erasmus+“ poveikio tyrimo duomenys rodo, kad daugelyje šalių studentų mainų programos dalyviams po studijų baigimo įsidarbinti darbo rinkoje pavyksta net 14 proc. lengviau ir greičiau. skaityti »

Jaunimo susidomėjimas šalies aukštosiomis mokyklomis nemažėja

Stojančiųjų susidomėjimas Lietuvos aukštosiomis mokyklomis nemažėja. Kaip ir pernai, į universitetus ir kolegijas pretenduoja 68 proc. brandos atestatus turinčių bendrojo ugdymo mokyklų abiturientų. skaityti »

Trečdalis stojančiųjų į universitetus renkasi Vilniaus universitetą

5 230 visų stojančiųjų į Lietuvos universitetus pirmuoju prioritetu pageidavo studijuoti geriausiai tarptautiniuose reitinguose tarp Lietuvos aukštųjų mokyklų vertinamame Vilniaus universitete. skaityti »

„Baltoji žynė“ – įtraukianti maginė fantastika net ir tiems, kurie nemėgsta fantastikos

Australų kilmės rašytoją Trudi Canavan nuo pat mažumės domino senovės mitologija ir jos pritaikymas fantastikos pasaulyje. skaityti »

Švietimo ministrė: Lietuva turi visas sąlygas tapti informacinių technologijų centru

Europos komisijos teigimu, net 40% darbdavių Europoje neranda darbuotojų, kurių įgūdžiai įmonei leistų atsinaujinti ir sparčiai judėti į priekį. skaityti »

JTO dirbanti lietuvė: „Didžioji mano darbo dalis – įtikinti kitus, kad viskas yra įmanoma“

„Nelaikau savęs emigrante“, – šypsosi Ieva Lazarevičiūtė, jau 11 metų gyvenanti Brazilijoje. skaityti »