Patirtimi su VGTU studentais dalinasi užsienio profesoriai

Publikuota: 2015 m. kovo 23 d. pirmadienis

Vilniaus Gedimino technikos universitete (VGTU) šiandien paskaitų ciklą pradeda skaityti net du profesoriai iš užsienio – Rygos technikos universiteto profesorius Martinsas Gedrovicsas ir Ciuricho universiteto ir federalinio politechnikos instituto profesorius dr. Kai-Uwe Schmittas.  

Dr. K.U. Schmittas iš Šveicarijos VGTU studentus kviečia į dviejų savaičių trukmės paskaitų ciklą „Traumos biomechanika“. Jis yra ne tik Ciuricho universiteto ir federalinio politechnikos instituto profesorius, bet ir Biomedicinos inžinerijos instituto tyrėjas, tarptautinės sužeidimų biomechanikos tarybos sekretorius (IRCOBI), Šveicarijos vyriausybės federalinio kelių biuro konsultantas, Nelaimingų atsitikimų mechanikos darbo grupės (AGU Zurich) partneris, valdybos narys ir vyriausias tyrėjas.  

Šis pasauliniu lygiu pripažintas mokslininkas VGTU biomechanikos programos studentams suteiks galimybę pagilinti biomechanikos mokslo žinias ir įgyti bendrą supratimą apie traumos biomechanikos principus ir šių žinių pritaikymą sprendžiant susijusius visuomeninius iššūkius kuriant ir projektuojant įvairias sporto, reabilitacijos, transporto priemones. Paskaitos turėtų būti naudingos VGTU Transporto inžinerijos fakulteto studentams.  

Rygos technikos universiteto profesorius M. Gedrovicsas šią savaitę studentams skaitys intensyvų paskaitų ciklą „Šildymo sistemų optimizavimas“. Paskaitų dalyviams žadama pristatyti grafinius interpretacijos apribojimus bei „Solver“ mokslinių eksperimentinių duomenų apdorojimo galimybes.

Šaltinis: vgtu.lt
Kopijuoti, platinti, skelbti bet kokią portalo News.lt informaciją be raštiško redakcijos sutikimo draudžiama.

facebook komentarai

Naujas komentaras


Captcha

Populiariausi straipsniai

Inovatyvūs mokymo metodai: mokytojams pamokose siūlys pasitelkti vaizdo žaidimus

Vaizdo žaidimai gali būti ne tik laisvalaikio praleidimo forma, bet ir puiki mokymosi priemonė. skaityti »

Ateityje nanomedžiagos pakeis daugelį tradicinių medžiagų

Novatorius fizikas S. Tamulevičius teigia, kad ateityje nanomedžiagos pakeis daugelį tradicinių medžiagų, kurių ištekliai gamtoje mažėja. skaityti »

Penkios specialybės, kurių Lietuvos darbdaviai ieško dažniausiai

IT specialistus personalo atrankos ekspertai išskiria kaip pačius geidžiamiausius darbo rinkoje. skaityti »

Mokiniai sprendžia: kas svarbiausia kuriant ateities Europos Sąjungą?

Rusijos agresija, pabėgėlių krizė, teroristiniai išpuoliai – šie klausimai aktualūs ne tik ES politikos ekspertams, bet ir mokiniams. skaityti »

MITA patvirtino finansavimą 16 naujų projektų: bus kuriamos perspektyvios technologijos

Išmani apykaklė, apsauganti nuo nuskendimo, gintaro gaminių klasifikatorius, saulės kolektorius mažaenerginiams pastatams, sveikatos dienoraštis, mobili 12V baterija, antenų sistema nanopalydovams, plataus ruožo radaro prototipas – tai tik keletą inovacijų, kurios Lietuvoje bus vystomos 2018 metais. skaityti »

Skelbiama nauja atranka į programą „Renkuosi mokyti!“

Projektas „Renkuosi mokyti – mokyklų kaitai!“ skelbia naują mokyklų ir „Renkuosi mokyti!“ mokytojų atranką. skaityti »

Planuojama pertvarkyti vaikų socializacijos centrus

Per kelis ateinančius metus planuojama iš esmės pertvarkyti vaikų socializacijos centrus, sukuriant šiuolaikiškas įstaigas, kuriose būtų stiprinami socialiniai vaikų įgūdžiai. skaityti »

Ko galėtume pasimokyti iš Suomijos švietimo sistemos?

Suomijos švietimo sistema yra dažnai pateikiama kaip pavyzdys, kuriuo turėtų sekti kiekviena valstybė. skaityti »

XXI amžiaus švietimo sistema turi remtis kūrybiškumo ir atvirumo nesėkmei idėjomis

Mokyklos šiais laikais turi diegti ne tik konkrečios srities žinias, bet ir kūrybiškumą, plačias pažiūras, smalsumą. skaityti »

Programuotojai – pradinių klasių moksleiviai?

Programavimo specialistai įsitikinę, kad mokyti programavimo vaikus būtų tikslinga jau pradinėse klasėse. skaityti »