Pradedančiam verslą jaunimui pasiruošti padės „Startup Nitro Academy“

Publikuota: 2012 m. liepos 19 d. ketvirtadienis

Verslu besidomintys žmonės ir pradantys jauni verslininkai visą liepos mėnesį turės galimybę nemokamai užmegzti naudingus kontaktus ir gauti patarimus įvairiais klausimais Vilniuje vykstančiame susitikimų su patyrusiais verslininkais cikle „Startup Nitro Academy“.

Kiekvieno susitikimo metu pradedančių verslų – vadinamųjų „startup’ų“ – nariai ir visi kiti, besidomintys verslumo tendencijomis, turės progą bendrauti su būriu patyrusių verslininkų. Lektoriai į „Startup Nitro Academy“ atkeliauja iš Olandijos, Didžiosios Britanijos, Ispanijos, Lenkijos, Estijos ir kaimyninės Latvijos.

Kaip teigia didžiausio Centrinės ir Rytų Europos regione verslo akseleratoriaus „StartupHighway“ bendrakūrėjas ir vadovas Rokas Tamošiūnas, patyrusių verslininkų patarimai dažniausiai yra būtent tai, ko ir trūksta savo verslą siekiančiam pradėti jaunimui.

„Lietuvoje ir pasaulyje šiandien atsiranda vis daugiau patyrusių verslininkų, kurie yra suinteresuoti ugdyti jaunimo profesionalumą versle. Dauguma pradedančių verslauti neturi jokių pagalbininkų, todėl neišvengia klaidų. Puikiai suvokiame, kiek pradedančiam verslą jaunuoliui gali būti svarbus patyrusio žmogaus patarimas. „Startup Nitro Academy“ dalyvaujantys verslininkai yra suinteresuoti padėti išvengti klaidų, pasidalinti žiniomis ir kreipti jaunimo iniciatyvumą versliausiu keliu. Tai didžiulė proga ne tik gauti atsakymus, į nevienareikšmiškus verslo klausimus, bet ir praplėsti profesinį pažinčių ratą“, - tvirtina R. Tamošiūnas.

Šią savaitę vyks susitikimai su Jon Bradford (Springboard Cambridge & London bendraįkūrėjas) ir Andrus Purde (Achoo bendraįkūrėjas). Kitą savaitę liepos 23 d. su Raitis Zvejnieks, liepos 24 d. su Amar Bhavnani ir Oleg Pridiuk, ir liepos 25 d. su Berzins ir Raido Pikkar. Daugiau informacijos apie svečius rasite StartupHighway Facebook puslapyje.

Susitikimai vykstą Vilniuje, Šiaurės miestelio Technologijų parke įsikūrusiame bendradarbystės centre HUB Vilnius (J. Galvydžio g. 5, Vilnius). Visą mėnesį truksiantys intensyvūs mokymai skirti norintiems sparčiai plėtoti savo idėją, paversti ją verslu.

Šaltinis: pranešimas spaudai
Kopijuoti, platinti, skelbti bet kokią portalo News.lt informaciją be raštiško redakcijos sutikimo draudžiama.

facebook komentarai

Naujas komentaras


Captcha

Populiariausi straipsniai

Inovatyvūs mokymo metodai: mokytojams pamokose siūlys pasitelkti vaizdo žaidimus

Vaizdo žaidimai gali būti ne tik laisvalaikio praleidimo forma, bet ir puiki mokymosi priemonė. skaityti »

Ateityje nanomedžiagos pakeis daugelį tradicinių medžiagų

Novatorius fizikas S. Tamulevičius teigia, kad ateityje nanomedžiagos pakeis daugelį tradicinių medžiagų, kurių ištekliai gamtoje mažėja. skaityti »

Penkios specialybės, kurių Lietuvos darbdaviai ieško dažniausiai

IT specialistus personalo atrankos ekspertai išskiria kaip pačius geidžiamiausius darbo rinkoje. skaityti »

Mokiniai sprendžia: kas svarbiausia kuriant ateities Europos Sąjungą?

Rusijos agresija, pabėgėlių krizė, teroristiniai išpuoliai – šie klausimai aktualūs ne tik ES politikos ekspertams, bet ir mokiniams. skaityti »

MITA patvirtino finansavimą 16 naujų projektų: bus kuriamos perspektyvios technologijos

Išmani apykaklė, apsauganti nuo nuskendimo, gintaro gaminių klasifikatorius, saulės kolektorius mažaenerginiams pastatams, sveikatos dienoraštis, mobili 12V baterija, antenų sistema nanopalydovams, plataus ruožo radaro prototipas – tai tik keletą inovacijų, kurios Lietuvoje bus vystomos 2018 metais. skaityti »

Skelbiama nauja atranka į programą „Renkuosi mokyti!“

Projektas „Renkuosi mokyti – mokyklų kaitai!“ skelbia naują mokyklų ir „Renkuosi mokyti!“ mokytojų atranką. skaityti »

Planuojama pertvarkyti vaikų socializacijos centrus

Per kelis ateinančius metus planuojama iš esmės pertvarkyti vaikų socializacijos centrus, sukuriant šiuolaikiškas įstaigas, kuriose būtų stiprinami socialiniai vaikų įgūdžiai. skaityti »

Ko galėtume pasimokyti iš Suomijos švietimo sistemos?

Suomijos švietimo sistema yra dažnai pateikiama kaip pavyzdys, kuriuo turėtų sekti kiekviena valstybė. skaityti »

XXI amžiaus švietimo sistema turi remtis kūrybiškumo ir atvirumo nesėkmei idėjomis

Mokyklos šiais laikais turi diegti ne tik konkrečios srities žinias, bet ir kūrybiškumą, plačias pažiūras, smalsumą. skaityti »

Programuotojai – pradinių klasių moksleiviai?

Programavimo specialistai įsitikinę, kad mokyti programavimo vaikus būtų tikslinga jau pradinėse klasėse. skaityti »