Pradedančiam verslą jaunimui pasiruošti padės „Startup Nitro Academy“

Publikuota: 2012 m. liepos 19 d. ketvirtadienis

Verslu besidomintys žmonės ir pradantys jauni verslininkai visą liepos mėnesį turės galimybę nemokamai užmegzti naudingus kontaktus ir gauti patarimus įvairiais klausimais Vilniuje vykstančiame susitikimų su patyrusiais verslininkais cikle „Startup Nitro Academy“.

Kiekvieno susitikimo metu pradedančių verslų – vadinamųjų „startup’ų“ – nariai ir visi kiti, besidomintys verslumo tendencijomis, turės progą bendrauti su būriu patyrusių verslininkų. Lektoriai į „Startup Nitro Academy“ atkeliauja iš Olandijos, Didžiosios Britanijos, Ispanijos, Lenkijos, Estijos ir kaimyninės Latvijos.

Kaip teigia didžiausio Centrinės ir Rytų Europos regione verslo akseleratoriaus „StartupHighway“ bendrakūrėjas ir vadovas Rokas Tamošiūnas, patyrusių verslininkų patarimai dažniausiai yra būtent tai, ko ir trūksta savo verslą siekiančiam pradėti jaunimui.

„Lietuvoje ir pasaulyje šiandien atsiranda vis daugiau patyrusių verslininkų, kurie yra suinteresuoti ugdyti jaunimo profesionalumą versle. Dauguma pradedančių verslauti neturi jokių pagalbininkų, todėl neišvengia klaidų. Puikiai suvokiame, kiek pradedančiam verslą jaunuoliui gali būti svarbus patyrusio žmogaus patarimas. „Startup Nitro Academy“ dalyvaujantys verslininkai yra suinteresuoti padėti išvengti klaidų, pasidalinti žiniomis ir kreipti jaunimo iniciatyvumą versliausiu keliu. Tai didžiulė proga ne tik gauti atsakymus, į nevienareikšmiškus verslo klausimus, bet ir praplėsti profesinį pažinčių ratą“, - tvirtina R. Tamošiūnas.

Šią savaitę vyks susitikimai su Jon Bradford (Springboard Cambridge & London bendraįkūrėjas) ir Andrus Purde (Achoo bendraįkūrėjas). Kitą savaitę liepos 23 d. su Raitis Zvejnieks, liepos 24 d. su Amar Bhavnani ir Oleg Pridiuk, ir liepos 25 d. su Berzins ir Raido Pikkar. Daugiau informacijos apie svečius rasite StartupHighway Facebook puslapyje.

Susitikimai vykstą Vilniuje, Šiaurės miestelio Technologijų parke įsikūrusiame bendradarbystės centre HUB Vilnius (J. Galvydžio g. 5, Vilnius). Visą mėnesį truksiantys intensyvūs mokymai skirti norintiems sparčiai plėtoti savo idėją, paversti ją verslu.

Šaltinis: pranešimas spaudai
Kopijuoti, platinti, skelbti bet kokią portalo News.lt informaciją be raštiško redakcijos sutikimo draudžiama.

facebook komentarai

Naujas komentaras


Captcha

Populiariausi straipsniai

Šiuolaikinio mokslininko portretas: griūvantys stereotipai ir galia nulemti ateitį

Šiuolaikinis mokslininkas, norėdamas sėkmingai konkuruoti savo srityje, privalo būti kūrybiškas, socialus ir nuolat ieškoti savo veiklos realizavimo galimybių. skaityti »

Tarp 50 geriausių regiono universitetų – dvi Lietuvos aukštosios mokyklos

Vėlyvą pirmadienio vakarą tarptautinio universitetų reitingo „QS World University Rankings“ sudarytojai paskelbė „Emerging Europe and Central Asia 2018“ universitetų reitingą. skaityti »

Robotai ir virtuali realybė: galimybės ar pavojus mokytojo profesijai?

Prognozuojama, kad jau netolimoje ateityje mokymosi procesas stipriai pasikeis, mat pedagogų vietą mokyklose žada pakeisti ne kas kitas, o robotai. skaityti »

Metų knygos rinkimai: skelbiami išskirtiniausių kūrinių penketukai

Akcija „Metų knygos rinkimai“ jau 13 kartą kviečia skaitytojus rinkti labiausiai patikusias lietuvių autorių knygas. skaityti »

Šiuolaikinis švietimas: kaip vaikus ugdo inovatyvios pasaulio mokyklos?

Kaip turėtų atrodyti šiuolaikinė mokykla? Pasidairius po pasaulį panašu, kad mokyklose nuo tradicinių mokymosi įrankių, tokių kaip knyga ir sąsiuvinis, pereinama prie skaitmeninių mokymosi metodų. skaityti »

Ar Lietuvoje vyrai dirba pradinukų mokytojais?

Neįprastą pradinio ugdymo specialybę pasirinkęs vaikinas šiemet mokys pirmaklasius mokslo paslapčių. skaityti »

Lietuvoje kuriamas pirmasis Baltijos regione informacinių technologijų kompetencijų centras

IKT kompetencijų centre, kuris vienys lietuvių ir švedų tyrėjus ir institucijas bus vystomos inovacijos daiktų interneto kibernetinio saugumo, sveikatos technologijų srityje. skaityti »

Kokios savybės padės neužleisti vietos robotui?

Retas įsivaizduojame savo darbo dieną be kompiuterio ar išmanaus telefono, tačiau ateityje technologijų įtaka didės dar labiau. skaityti »

Lietuvos vaikų finansinis raštingumas žemas

Nors finansinis raštingumas padeda užtikrinti sėkmingą ekonominį gyvenimą, tyrimų rezultatai rodo, jog Lietuvoje vaikų ir paauglių iki 15 m. finansinio raštingumo lygis yra gerokai žemesnis nei kitose šalyse. skaityti »

Gabiems magistrantams iš užsienio – parama studijoms Lietuvoje

Siekiant didinti studijų tarptautiškumą ir pritraukti į Lietuvą studijuoti gabius jaunuolius iš užsienio, valstybė skiria paramą užsieniečių magistrantūros studijoms. skaityti »