SMK įgyvendina projektą Afrikoje

Publikuota: 2016 m. rugpjūčio 19 d. penktadienis

Š. m. rugpjūčio 08–12 d. Socialinių mokslų kolegijos Tarptautinių studijų vadovas Marius Zalieckas, strateginės plėtros vadovė Reda Mikalauskaitė bei projekto „Atrask save“ jaunimo garantijų iniciatyvos koordinatorė Inga Kulikauskė vedė mokymus Ganos, Ugandos bei Kenijos jaunimo darbuotojams apie karjeros konsultavimo paslaugų teikimą vietiniam jaunimui.

Visose trijose šalyse jaunimo nedarbo lygis svyruoja nuo 60 proc. iki 30 proc. ir vis auga. Projektu siekiama bent iš dalies prisidėti prie šios problemos sprendimo, suteikiant tinkamus įrankius, ugdant jaunimo darbuotojų kompetencijas, organizuojant sesijas su jaunimu bei steigiant Karjeros centrus.

Mokymų metu dalyviai buvo praktiškai supažindinami su jaunimo verslumo įgūdžių ugdymu, lavino bendravimo ir bendradarbiavimo įgūdžius, gilinosi į kūrybinio mąstymo technikas, aptarė efektyviausius mokymo metodus teikiant konsultavimo paslaugas Afrikos jaunimui. Visi projekto dalyviai turėjo galimybę keistis savo patirtimi, taikomais metodais, mokytis vieni iš kitų bei kurti efektyviai veikiančius bendradarbiavimo tinklus. 2016 m. spalio mėn. Ganos, Ugandos bei Kenijos jaunimo darbuotojai lankysis Lietuvoje, kad galėtų praktiškai susipažinti su karjeros konsultavimo paslaugų teikimu Lietuvoje.   

Artimiausiu metu Lietuvos jaunimo darbuotojai, norintys pasidalinti savo patirtimi su Ganos, Ugandos arba Kenijos jaunimu, bus kviečiami dalyvauti atrankoje bei turės galimybę išvykti 1 mėnesio laikotarpiui ir prisidėti prie Afrikos jaunimo karjeros kelio plėtojimo. 

Šaltinis: smk.lt
Kopijuoti, platinti, skelbti bet kokią portalo News.lt informaciją be raštiško redakcijos sutikimo draudžiama.

facebook komentarai

Naujas komentaras


Captcha

Populiariausi straipsniai

Inovatyvūs mokymo metodai: mokytojams pamokose siūlys pasitelkti vaizdo žaidimus

Vaizdo žaidimai gali būti ne tik laisvalaikio praleidimo forma, bet ir puiki mokymosi priemonė. skaityti »

Ateityje nanomedžiagos pakeis daugelį tradicinių medžiagų

Novatorius fizikas S. Tamulevičius teigia, kad ateityje nanomedžiagos pakeis daugelį tradicinių medžiagų, kurių ištekliai gamtoje mažėja. skaityti »

Penkios specialybės, kurių Lietuvos darbdaviai ieško dažniausiai

IT specialistus personalo atrankos ekspertai išskiria kaip pačius geidžiamiausius darbo rinkoje. skaityti »

Mokiniai sprendžia: kas svarbiausia kuriant ateities Europos Sąjungą?

Rusijos agresija, pabėgėlių krizė, teroristiniai išpuoliai – šie klausimai aktualūs ne tik ES politikos ekspertams, bet ir mokiniams. skaityti »

MITA patvirtino finansavimą 16 naujų projektų: bus kuriamos perspektyvios technologijos

Išmani apykaklė, apsauganti nuo nuskendimo, gintaro gaminių klasifikatorius, saulės kolektorius mažaenerginiams pastatams, sveikatos dienoraštis, mobili 12V baterija, antenų sistema nanopalydovams, plataus ruožo radaro prototipas – tai tik keletą inovacijų, kurios Lietuvoje bus vystomos 2018 metais. skaityti »

Skelbiama nauja atranka į programą „Renkuosi mokyti!“

Projektas „Renkuosi mokyti – mokyklų kaitai!“ skelbia naują mokyklų ir „Renkuosi mokyti!“ mokytojų atranką. skaityti »

Planuojama pertvarkyti vaikų socializacijos centrus

Per kelis ateinančius metus planuojama iš esmės pertvarkyti vaikų socializacijos centrus, sukuriant šiuolaikiškas įstaigas, kuriose būtų stiprinami socialiniai vaikų įgūdžiai. skaityti »

Ko galėtume pasimokyti iš Suomijos švietimo sistemos?

Suomijos švietimo sistema yra dažnai pateikiama kaip pavyzdys, kuriuo turėtų sekti kiekviena valstybė. skaityti »

XXI amžiaus švietimo sistema turi remtis kūrybiškumo ir atvirumo nesėkmei idėjomis

Mokyklos šiais laikais turi diegti ne tik konkrečios srities žinias, bet ir kūrybiškumą, plačias pažiūras, smalsumą. skaityti »

Programuotojai – pradinių klasių moksleiviai?

Programavimo specialistai įsitikinę, kad mokyti programavimo vaikus būtų tikslinga jau pradinėse klasėse. skaityti »