Studentams – galimybė laimėti kelionę į Azerbaidžaną

Publikuota: 2013 m. kovo 17 d. sekmadienis

Azerbaidžano jaunimo organizacija Lietuvoje (AYOL) skelbia esė konkursą studentams. Iki balandžio 25 d. studentai kviečiami rašyti esė anglų k. tema „Ką aš žinau apie Azerbaidžaną?“ („What Do I Know About Azerbaijan?“). Geriausių esė autoriai laimės kelionę į Azerbaidžaną.

Šis konkursas yra valstybinės programos „Azerbaidžano jaunimas 2011–2015 m.“ dalis, kurią patvirtino Azerbaidžano Respublikos Jaunimo ir sporto ministerija bei Užsienio reikalų ministerija. Konkurse dalyvaujančios valstybės: Lietuva, Turkmėnistanas, Nyderlandai, JAV, Brazilija, Pietų Afrikos Respublika, Marokas, Kroatija, Prancūzija, Italija, Rusija, Egiptas, Kinija, Šveicarija ir Albanija. Lietuvoje konkursas rengiamas drauge su Azerbaidžano Respublikos ambasada.

Reikalavimai dalyviams: moksleiviai (14–18 m.); studentai ir jaunieji mokslininkai (19–29 m.); dalyvauti gali tik asmenys, turintys Lietuvos pilietybę.

Reikalavimai esė: esė turi būti anglų kalba ir ne ilgesnis nei 2500 žodžių; esė turi naudoti šriftą „Arial“ ir būti pristatytas PDF formatu azlit@ayol.lt iki balandžio 25 d.

Vertinimo komisija išrinks dešimt geriausių esė, prieš tai kruopščiai patikrinę visos panaudotos rašytinės medžiagos, istorinių šaltinių, literatūros ir apžvalgų mokslinį teisingumą. Išrinktieji galės vykti į kelionę į Azerbaidžaną (7–10 dienų) kaip kultūrinio apsikeitimo programos dalyviai. Programoje numatyti apsilankymai svarbiose istorinėse Azerbaidžano vietovėse.

Šaltinis: pranešimas spaudai
Kopijuoti, platinti, skelbti bet kokią portalo News.lt informaciją be raštiško redakcijos sutikimo draudžiama.

facebook komentarai

Naujas komentaras

     

 


Captcha
 

Inovatyvūs mokymo metodai: mokytojams pamokose siūlys pasitelkti vaizdo žaidimus

Vaizdo žaidimai gali būti ne tik laisvalaikio praleidimo forma, bet ir puiki mokymosi priemonė. skaityti »

Ateityje nanomedžiagos pakeis daugelį tradicinių medžiagų

Novatorius fizikas S. Tamulevičius teigia, kad ateityje nanomedžiagos pakeis daugelį tradicinių medžiagų, kurių ištekliai gamtoje mažėja. skaityti »

Penkios specialybės, kurių Lietuvos darbdaviai ieško dažniausiai

IT specialistus personalo atrankos ekspertai išskiria kaip pačius geidžiamiausius darbo rinkoje. skaityti »

Mokiniai sprendžia: kas svarbiausia kuriant ateities Europos Sąjungą?

Rusijos agresija, pabėgėlių krizė, teroristiniai išpuoliai – šie klausimai aktualūs ne tik ES politikos ekspertams, bet ir mokiniams. skaityti »

MITA patvirtino finansavimą 16 naujų projektų: bus kuriamos perspektyvios technologijos

Išmani apykaklė, apsauganti nuo nuskendimo, gintaro gaminių klasifikatorius, saulės kolektorius mažaenerginiams pastatams, sveikatos dienoraštis, mobili 12V baterija, antenų sistema nanopalydovams, plataus ruožo radaro prototipas – tai tik keletą inovacijų, kurios Lietuvoje bus vystomos 2018 metais. skaityti »

Skelbiama nauja atranka į programą „Renkuosi mokyti!“

Projektas „Renkuosi mokyti – mokyklų kaitai!“ skelbia naują mokyklų ir „Renkuosi mokyti!“ mokytojų atranką. skaityti »

Planuojama pertvarkyti vaikų socializacijos centrus

Per kelis ateinančius metus planuojama iš esmės pertvarkyti vaikų socializacijos centrus, sukuriant šiuolaikiškas įstaigas, kuriose būtų stiprinami socialiniai vaikų įgūdžiai. skaityti »

Ko galėtume pasimokyti iš Suomijos švietimo sistemos?

Suomijos švietimo sistema yra dažnai pateikiama kaip pavyzdys, kuriuo turėtų sekti kiekviena valstybė. skaityti »

XXI amžiaus švietimo sistema turi remtis kūrybiškumo ir atvirumo nesėkmei idėjomis

Mokyklos šiais laikais turi diegti ne tik konkrečios srities žinias, bet ir kūrybiškumą, plačias pažiūras, smalsumą. skaityti »

Programuotojai – pradinių klasių moksleiviai?

Programavimo specialistai įsitikinę, kad mokyti programavimo vaikus būtų tikslinga jau pradinėse klasėse. skaityti »