Studentams – verslumo ir inovacijų vadybos patirtis tiesiogiai iš JAV

Publikuota: 2013 m. rugsėjo 8 d. sekmadienis

Rugsėjo mėnesį Kauno technologijos universitete pradedamas naujas inžinerinių ir fundamentaliųjų mokslų studentams skirtas kursas „Technologinė antreprenerystė“. Šiame kurse verslumo, įmonių ir inovacijų vadybos patirtimi dalysis pasaulinio garso ekspertai, atvykę tiesiogiai iš JAV, taip pat KTU mokslininkai, kurie šią vasarą sėmėsi naujausių žinių Silicio slėnyje ir Stanfordo universitete.

„Kuriame nuolatinį ryšį su Silicio slėniu, norime jungtis ir būti ten, kur yra pažangiausi bei stipriausi“, – teigia viena iš kurso iniciatorių KTU Socialinių mokslų fakulteto dekanė prof. dr. Monika Petraitė.

Pasak kurso instruktorių, šis kursas tiems, kuriems rūpi, kaip žinios ir pasirinkta specialybė gali tapti pajamų šaltiniu. Studentai čia bus ugdomi kaip veiklios asmenybės, gebančios generuoti idėjas, jas perduoti kitiems, suburti komandą, kartu su ja tas idėjas pristatyti potencialiems klientams bei finansuotojams.

Užsiėmimų metu bus taikomi pažangiausi dėstymo metodai ir netradicinis paskaitų formos. Bus skatinamas patirtinis mokymasis – studentai įgūdžius ir žinias ugdys atlikdami daug praktinių realių užduočių ir dirbdami komandoje. Bus ugdomi verslumo įgūdžiai ir savybės, padėsiančios Universitete įgytas žinias pritaikyti praktikoje, kuriant savo įmones ir paverčiant idėjas verslu.

Idėjos ir vertinga patirtis į KTU atkeliaus tiesiogiai – verslumo idėjomis dalysis JAV inovacijų guru US Market Access Centre vadovas Chrisas Burry, Berklio universiteto inžinerinio verslumo vystymo programos vadovas Kenas Singeris, Aalto universiteto Technology Venturing programos vadovas Will Cardwell ir daugelis kitų.

Patirtimi kiekvieną savaitę dalinsis verslininkai, startuoliai, rizikos kapitalistai ir daugelis kitų įdomių žmonių. Jau šių metų lapkritį studentai galės dalyvauti „Silicon Valley Innovation Challenge“ su savo idėja ir rungtis dėl galimybės ją pristatyti tiesiogiai Silicio slėnio rizikos kapitalistams.

Šaltinis: penki.lt
Kopijuoti, platinti, skelbti bet kokią portalo News.lt informaciją be raštiško redakcijos sutikimo draudžiama.

facebook komentarai

Naujas komentaras


Captcha

Populiariausi straipsniai

Inovatyvūs mokymo metodai: mokytojams pamokose siūlys pasitelkti vaizdo žaidimus

Vaizdo žaidimai gali būti ne tik laisvalaikio praleidimo forma, bet ir puiki mokymosi priemonė. skaityti »

Ateityje nanomedžiagos pakeis daugelį tradicinių medžiagų

Novatorius fizikas S. Tamulevičius teigia, kad ateityje nanomedžiagos pakeis daugelį tradicinių medžiagų, kurių ištekliai gamtoje mažėja. skaityti »

Penkios specialybės, kurių Lietuvos darbdaviai ieško dažniausiai

IT specialistus personalo atrankos ekspertai išskiria kaip pačius geidžiamiausius darbo rinkoje. skaityti »

Mokiniai sprendžia: kas svarbiausia kuriant ateities Europos Sąjungą?

Rusijos agresija, pabėgėlių krizė, teroristiniai išpuoliai – šie klausimai aktualūs ne tik ES politikos ekspertams, bet ir mokiniams. skaityti »

MITA patvirtino finansavimą 16 naujų projektų: bus kuriamos perspektyvios technologijos

Išmani apykaklė, apsauganti nuo nuskendimo, gintaro gaminių klasifikatorius, saulės kolektorius mažaenerginiams pastatams, sveikatos dienoraštis, mobili 12V baterija, antenų sistema nanopalydovams, plataus ruožo radaro prototipas – tai tik keletą inovacijų, kurios Lietuvoje bus vystomos 2018 metais. skaityti »

Skelbiama nauja atranka į programą „Renkuosi mokyti!“

Projektas „Renkuosi mokyti – mokyklų kaitai!“ skelbia naują mokyklų ir „Renkuosi mokyti!“ mokytojų atranką. skaityti »

Planuojama pertvarkyti vaikų socializacijos centrus

Per kelis ateinančius metus planuojama iš esmės pertvarkyti vaikų socializacijos centrus, sukuriant šiuolaikiškas įstaigas, kuriose būtų stiprinami socialiniai vaikų įgūdžiai. skaityti »

Ko galėtume pasimokyti iš Suomijos švietimo sistemos?

Suomijos švietimo sistema yra dažnai pateikiama kaip pavyzdys, kuriuo turėtų sekti kiekviena valstybė. skaityti »

XXI amžiaus švietimo sistema turi remtis kūrybiškumo ir atvirumo nesėkmei idėjomis

Mokyklos šiais laikais turi diegti ne tik konkrečios srities žinias, bet ir kūrybiškumą, plačias pažiūras, smalsumą. skaityti »

Programuotojai – pradinių klasių moksleiviai?

Programavimo specialistai įsitikinę, kad mokyti programavimo vaikus būtų tikslinga jau pradinėse klasėse. skaityti »