Studentams – verslumo ir inovacijų vadybos patirtis tiesiogiai iš JAV

Publikuota: 2013 m. rugsėjo 8 d. sekmadienis

Rugsėjo mėnesį Kauno technologijos universitete pradedamas naujas inžinerinių ir fundamentaliųjų mokslų studentams skirtas kursas „Technologinė antreprenerystė“. Šiame kurse verslumo, įmonių ir inovacijų vadybos patirtimi dalysis pasaulinio garso ekspertai, atvykę tiesiogiai iš JAV, taip pat KTU mokslininkai, kurie šią vasarą sėmėsi naujausių žinių Silicio slėnyje ir Stanfordo universitete.

„Kuriame nuolatinį ryšį su Silicio slėniu, norime jungtis ir būti ten, kur yra pažangiausi bei stipriausi“, – teigia viena iš kurso iniciatorių KTU Socialinių mokslų fakulteto dekanė prof. dr. Monika Petraitė.

Pasak kurso instruktorių, šis kursas tiems, kuriems rūpi, kaip žinios ir pasirinkta specialybė gali tapti pajamų šaltiniu. Studentai čia bus ugdomi kaip veiklios asmenybės, gebančios generuoti idėjas, jas perduoti kitiems, suburti komandą, kartu su ja tas idėjas pristatyti potencialiems klientams bei finansuotojams.

Užsiėmimų metu bus taikomi pažangiausi dėstymo metodai ir netradicinis paskaitų formos. Bus skatinamas patirtinis mokymasis – studentai įgūdžius ir žinias ugdys atlikdami daug praktinių realių užduočių ir dirbdami komandoje. Bus ugdomi verslumo įgūdžiai ir savybės, padėsiančios Universitete įgytas žinias pritaikyti praktikoje, kuriant savo įmones ir paverčiant idėjas verslu.

Idėjos ir vertinga patirtis į KTU atkeliaus tiesiogiai – verslumo idėjomis dalysis JAV inovacijų guru US Market Access Centre vadovas Chrisas Burry, Berklio universiteto inžinerinio verslumo vystymo programos vadovas Kenas Singeris, Aalto universiteto Technology Venturing programos vadovas Will Cardwell ir daugelis kitų.

Patirtimi kiekvieną savaitę dalinsis verslininkai, startuoliai, rizikos kapitalistai ir daugelis kitų įdomių žmonių. Jau šių metų lapkritį studentai galės dalyvauti „Silicon Valley Innovation Challenge“ su savo idėja ir rungtis dėl galimybės ją pristatyti tiesiogiai Silicio slėnio rizikos kapitalistams.

Šaltinis: penki.lt
Kopijuoti, platinti, skelbti bet kokią portalo News.lt informaciją be raštiško redakcijos sutikimo draudžiama.

facebook komentarai

Naujas komentaras


Captcha

Populiariausi straipsniai

Šiuolaikinio mokslininko portretas: griūvantys stereotipai ir galia nulemti ateitį

Šiuolaikinis mokslininkas, norėdamas sėkmingai konkuruoti savo srityje, privalo būti kūrybiškas, socialus ir nuolat ieškoti savo veiklos realizavimo galimybių. skaityti »

Tarp 50 geriausių regiono universitetų – dvi Lietuvos aukštosios mokyklos

Vėlyvą pirmadienio vakarą tarptautinio universitetų reitingo „QS World University Rankings“ sudarytojai paskelbė „Emerging Europe and Central Asia 2018“ universitetų reitingą. skaityti »

Robotai ir virtuali realybė: galimybės ar pavojus mokytojo profesijai?

Prognozuojama, kad jau netolimoje ateityje mokymosi procesas stipriai pasikeis, mat pedagogų vietą mokyklose žada pakeisti ne kas kitas, o robotai. skaityti »

Metų knygos rinkimai: skelbiami išskirtiniausių kūrinių penketukai

Akcija „Metų knygos rinkimai“ jau 13 kartą kviečia skaitytojus rinkti labiausiai patikusias lietuvių autorių knygas. skaityti »

Šiuolaikinis švietimas: kaip vaikus ugdo inovatyvios pasaulio mokyklos?

Kaip turėtų atrodyti šiuolaikinė mokykla? Pasidairius po pasaulį panašu, kad mokyklose nuo tradicinių mokymosi įrankių, tokių kaip knyga ir sąsiuvinis, pereinama prie skaitmeninių mokymosi metodų. skaityti »

Ar Lietuvoje vyrai dirba pradinukų mokytojais?

Neįprastą pradinio ugdymo specialybę pasirinkęs vaikinas šiemet mokys pirmaklasius mokslo paslapčių. skaityti »

Lietuvoje kuriamas pirmasis Baltijos regione informacinių technologijų kompetencijų centras

IKT kompetencijų centre, kuris vienys lietuvių ir švedų tyrėjus ir institucijas bus vystomos inovacijos daiktų interneto kibernetinio saugumo, sveikatos technologijų srityje. skaityti »

Kokios savybės padės neužleisti vietos robotui?

Retas įsivaizduojame savo darbo dieną be kompiuterio ar išmanaus telefono, tačiau ateityje technologijų įtaka didės dar labiau. skaityti »

Lietuvos vaikų finansinis raštingumas žemas

Nors finansinis raštingumas padeda užtikrinti sėkmingą ekonominį gyvenimą, tyrimų rezultatai rodo, jog Lietuvoje vaikų ir paauglių iki 15 m. finansinio raštingumo lygis yra gerokai žemesnis nei kitose šalyse. skaityti »

Gabiems magistrantams iš užsienio – parama studijoms Lietuvoje

Siekiant didinti studijų tarptautiškumą ir pritraukti į Lietuvą studijuoti gabius jaunuolius iš užsienio, valstybė skiria paramą užsieniečių magistrantūros studijoms. skaityti »