Susitiko tarptautiniuose mainuose dalyvavę studentai

Publikuota: 2014 m. liepos 30 d. trečiadienis

Prieš prasidedant atostogoms, Vilniaus Gedimino technikos universitete (VGTU) vyko tarptautinis OCEANS NETWORK AGM renginys, kuriame dalyvavo apie 80 dalyvių iš viso pasaulio. Šiemet susirinkusieji aptarė Europos Komisijos sprendimus bei naują Erasmus+ programą. Jie nagrinėjo OCEANS tinklo galimybes, modelius ir būsimą struktūrą, derino darbinius tinklo klausimus ir kėlė kvalifikaciją. Šių metų mokymosi tematika buvo „Tarpkultūrinės inovatyvios ir visa apimančios lyderystės perspektyvos“.

Projekto koordinatorė VGTU Užsienio ryšių direkcijos Tarptautinių programų grupės vedėja Justina Pluktaitė, pasakojo, kad OCEANS NETWOK – alumnų tinklas, jungiantis studentus ir darbuotojus, dalyvavusius tam tikrose mainų programose. VGTU universiteto studentai taip pat turi galimybę išvykti į Pietų Korėją ir kitas ne ES šalis pagal dvišales mainų programas. Vėliau šie studentai yra kviečiami prisijungti prie OCEANS NETWORK bendruomenės ir dalyvauti šio tinklo rengiamose iniciatyvose.

„Šis tinklas studentams, o kartu ir universitetui suteikia galimybę susipažinti su Europos Komisijos vykdomomis programomis. Be to, jis jungia aktyvius viso pasaulio specialistus, taigi leidžia VGTU studentams būti su lyderiais ir mokytis iš jų. Norėtųsi pridurti, kad VGTU šiame tinkle yra itin aktyvus veikėjas“, – pasakojo J. Pluktaitė.

OCEANS NETWORK AGM yra kasmetinis renginys, į kurį susirenka tinklo nariai iš viso pasaulio. Šios bendruomenės tikslas – pratęsti mainų programų gyvavimą ir jų teikiamą naudą sudarant sąlygas bendruomenės nariams dalyvauti konferencijose ir mokymuose, gilinti tarpkultūrines žinias bei susitikti su bendraminčiais.

OCEANS NETWORK vienija studentus, absolventus ir personalą dalyvavusius mainų programose pagal dvišales sutartis tarp Europos bei šalių ir regionų, tokių kaip Japonija, Pietų Korėja, Kanada, Australija, Jungtinės Amerikos Valstijos, Australija, Naujoji Zelandija. 2012 m. VGTU vyko pirmasis OCEAN NETWORKS seminaras apie kultūrinius prezentacijų pristatymo skirtumus. Šiais metais pagrindiniam susirinkimui buvo pasirinktas VGTU.

Šaltinis: vgtu.lt
Kopijuoti, platinti, skelbti bet kokią portalo News.lt informaciją be raštiško redakcijos sutikimo draudžiama.

facebook komentarai

Naujas komentaras


Captcha

Populiariausi straipsniai

Mokslo virusu vaikus užkrečia ne tik bandymai, bet ir šansas pademonstruoti išradimus viešai

Vienas iš būdų motyvuoti jaunuosius išradėjus kurti – didelio populiarumo JAV sulaukiančios išradimų mugės bei konkursai. Tokioje mokslo mugėje šių metų rugsėjį jaunimą kviečia sudalyvauti ir technologijų bei verslumo renginys #SWITCH! skaityti »

Mechatronikos ir robotikos specialistai – be jų neįsivaizduojama ateitis

Kompiuterio spausdintuvas, oro temperatūros termostatas, šaldytuvas su skaitmeniniu valdymu – visa tai yra mechatronikos įrenginiai. skaityti »

Šiemet – rekordinis skaičius stojančiųjų į pedagogikos krypties profesines studijas

Pedagogikos krypties profesinėms studijoms, sulaukusioms itin didelio aukštųjų mokyklų absolventų susidomėjimo, Švietimo ir mokslo ministerija papildomai skyrė 30 valstybės finansuojamų vietų. skaityti »

V. Sutkus: būsimų bedarbių rengimą stabdo rinka

Pristatome Lietuvos verslo konfederacijos prezidento Valdas Sutkaus mintis apie Lietuvos švietimo pertvarką. skaityti »

Tarptautiniai studentų mainai: investicija į save ir profesinę ateitį

Naujausi „Erasmus+“ poveikio tyrimo duomenys rodo, kad daugelyje šalių studentų mainų programos dalyviams po studijų baigimo įsidarbinti darbo rinkoje pavyksta net 14 proc. lengviau ir greičiau. skaityti »

Jaunimo susidomėjimas šalies aukštosiomis mokyklomis nemažėja

Stojančiųjų susidomėjimas Lietuvos aukštosiomis mokyklomis nemažėja. Kaip ir pernai, į universitetus ir kolegijas pretenduoja 68 proc. brandos atestatus turinčių bendrojo ugdymo mokyklų abiturientų. skaityti »

Trečdalis stojančiųjų į universitetus renkasi Vilniaus universitetą

5 230 visų stojančiųjų į Lietuvos universitetus pirmuoju prioritetu pageidavo studijuoti geriausiai tarptautiniuose reitinguose tarp Lietuvos aukštųjų mokyklų vertinamame Vilniaus universitete. skaityti »

„Baltoji žynė“ – įtraukianti maginė fantastika net ir tiems, kurie nemėgsta fantastikos

Australų kilmės rašytoją Trudi Canavan nuo pat mažumės domino senovės mitologija ir jos pritaikymas fantastikos pasaulyje. skaityti »

Švietimo ministrė: Lietuva turi visas sąlygas tapti informacinių technologijų centru

Europos komisijos teigimu, net 40% darbdavių Europoje neranda darbuotojų, kurių įgūdžiai įmonei leistų atsinaujinti ir sparčiai judėti į priekį. skaityti »

JTO dirbanti lietuvė: „Didžioji mano darbo dalis – įtikinti kitus, kad viskas yra įmanoma“

„Nelaikau savęs emigrante“, – šypsosi Ieva Lazarevičiūtė, jau 11 metų gyvenanti Brazilijoje. skaityti »