VGTU docentė pelnė prestižinį tarptautinį apdovanojimą

Publikuota: 2016 m. lapkričio 10 d. ketvirtadienis
Vilniaus Gedimino techniko universiteto (VGTU) Verslo technologijų katedros docentė dr. Ieva Meidutė-Kavaliauskienė buvo apdovanota prestižiniu André Jordan apdovanojimu už straipsnį apie sprendimų priėmimą nekilnojamojo turto sektoriuje. Apdovanojimų ceremonija vyko spalio mėnesį Nacionaliniame senovės meno muziejuje Lisabonoje.
 
Ceremonijos metu doktorantūros darbų/mokslinių straipsnių kategorijoje pirmąja vieta buvo įvertintas autorių Fernando Ferreira, Ievos Meidutės-Kavaliauskienės, Marjan Jalali, Nelson Antonio, Silvia Canas, Marlene Filipe ir Vanda Martins straipsnis „Enhancing Real Estate Decisions Using Cognitive Mapping And Mcda: Insights From Real-Life Applications“. Šių autorių darbas buvo sutelktas į daugiakriterinės analizės metodų taikymą ir kognityvinių žemėlapių kūrimą nekilnojamojo turto rinkoje. Šie metodai leidžia konstruoti modelius, kurie padėtų atsakyti į klausimus, svarbius nekilnojamojo turto investuotojams.
 
André Jordan apdovanojimų ceremoniją kas dvejus metus organizuoja Portugalijoje įsteigta organizacija „Confidencial Imobiliário“. Šių apdovanojimų metu įvertinami geriausi mokslinių tyrimų pasiekimai nekilnojamojo turto srityje. Šiais metais André Jordan apdovanojimų ceremonijoje buvo nominuoti 26 darbai, tarp kurių įtraukti magistro baigiamieji darbai, daktaro disertacijos bei moksliniai straipsniai iš įvairių nacionalinių (Lisabonos, Vizėjaus, Santareno, Koimbros, Algarvės) bei tarptautinių universitetų (Valencijos, Huelvos, Memfio (JAV) ir Vilniaus Gedimino technikos universiteto (Lietuvos).
 
Apdovanojimus teikė André Jordan grupės pirmininkas André Jordan, direktorius ir buvęs užsienio reikalų ministras Luís Amado bei ekonomistas ir prizą skyrusios komisijos prezidentas Augusto Mateus.
Šaltinis: vgtu.lt
Kopijuoti, platinti, skelbti bet kokią portalo News.lt informaciją be raštiško redakcijos sutikimo draudžiama.

facebook komentarai

Naujas komentaras


Captcha

Populiariausi straipsniai

Šiuolaikinio mokslininko portretas: griūvantys stereotipai ir galia nulemti ateitį

Šiuolaikinis mokslininkas, norėdamas sėkmingai konkuruoti savo srityje, privalo būti kūrybiškas, socialus ir nuolat ieškoti savo veiklos realizavimo galimybių. skaityti »

Tarp 50 geriausių regiono universitetų – dvi Lietuvos aukštosios mokyklos

Vėlyvą pirmadienio vakarą tarptautinio universitetų reitingo „QS World University Rankings“ sudarytojai paskelbė „Emerging Europe and Central Asia 2018“ universitetų reitingą. skaityti »

Robotai ir virtuali realybė: galimybės ar pavojus mokytojo profesijai?

Prognozuojama, kad jau netolimoje ateityje mokymosi procesas stipriai pasikeis, mat pedagogų vietą mokyklose žada pakeisti ne kas kitas, o robotai. skaityti »

Metų knygos rinkimai: skelbiami išskirtiniausių kūrinių penketukai

Akcija „Metų knygos rinkimai“ jau 13 kartą kviečia skaitytojus rinkti labiausiai patikusias lietuvių autorių knygas. skaityti »

Šiuolaikinis švietimas: kaip vaikus ugdo inovatyvios pasaulio mokyklos?

Kaip turėtų atrodyti šiuolaikinė mokykla? Pasidairius po pasaulį panašu, kad mokyklose nuo tradicinių mokymosi įrankių, tokių kaip knyga ir sąsiuvinis, pereinama prie skaitmeninių mokymosi metodų. skaityti »

Ar Lietuvoje vyrai dirba pradinukų mokytojais?

Neįprastą pradinio ugdymo specialybę pasirinkęs vaikinas šiemet mokys pirmaklasius mokslo paslapčių. skaityti »

Lietuvoje kuriamas pirmasis Baltijos regione informacinių technologijų kompetencijų centras

IKT kompetencijų centre, kuris vienys lietuvių ir švedų tyrėjus ir institucijas bus vystomos inovacijos daiktų interneto kibernetinio saugumo, sveikatos technologijų srityje. skaityti »

Kokios savybės padės neužleisti vietos robotui?

Retas įsivaizduojame savo darbo dieną be kompiuterio ar išmanaus telefono, tačiau ateityje technologijų įtaka didės dar labiau. skaityti »

Lietuvos vaikų finansinis raštingumas žemas

Nors finansinis raštingumas padeda užtikrinti sėkmingą ekonominį gyvenimą, tyrimų rezultatai rodo, jog Lietuvoje vaikų ir paauglių iki 15 m. finansinio raštingumo lygis yra gerokai žemesnis nei kitose šalyse. skaityti »

Gabiems magistrantams iš užsienio – parama studijoms Lietuvoje

Siekiant didinti studijų tarptautiškumą ir pritraukti į Lietuvą studijuoti gabius jaunuolius iš užsienio, valstybė skiria paramą užsieniečių magistrantūros studijoms. skaityti »