VGTU studentams – pažintis su informacinių ir bankinių technologijų naujovėmis

Publikuota: 2015 m. gegužės 28 d. ketvirtadienis

Š. m. kovą Vilniaus Gedimino technikos universitete (VGTU) praūžusi kasmetė Karjeros mugė netruko sulaukti atgarsio. Gegužės 26–27 dienomis VGTU studentai svečiavosi Vilniuje įsikūrusiame įmonių grupės „Penki kontinentai“ biure, kur jiems buvo suteikta galimybė daugiau sužinoti apie bendrovės kasdienę veiklą, produktus ir paslaugas, pasiekimus, ateities planus.

Multimediją ir kompiuterinį dizainą studijuojantiems jaunuoliams grupės specialistai pristatė bankinių technologijų aktualijas ir naujoves, demonstravo bankinius mobiliuosius sprendimus, kvietė išbandyti intelektinio būsto (angl. Smart House) galimybes, plačiau papasakojo apie išmaniosios televizijos ateitį.

Anot įmonių grupės „Penki kontinentai“ Personalo departamento vadovės Anželikos Daujotienės, tokie studentų ir praktikų susitikimai teikia abipusę naudą. „Įmonėse apsilankę studentai turi unikalią galimybę pabendrauti su savo srities profesionalais, iš pirmų lūpų sužinoti apie rinkos naujoves, gauti atsakymus į rūpimus klausimus, išgirsti, ko iš jauno darbuotojo tikisi darbdaviai. Studentus priimančios bendrovės savo ruožtu gali atrasti gabių jaunų žmonių, didinti savo vardo ir produktų žinomumą“, – sakė A. Daujotienė.

Įmonių grupėje apsilankiusiems studentams specialistai siūlė ir konkrečių praktikos bei įsidarbinimo galimybių. Patyrę darbuotojai taip pat dalijo patarimus karjeros ir profesiniais klausimais, kvietė aktyviai ieškoti būdų, kaip atskleisti savo gebėjimus ir pritaikyti turimas žinias.

 

Šaltinis: penki.lt
Kopijuoti, platinti, skelbti bet kokią portalo News.lt informaciją be raštiško redakcijos sutikimo draudžiama.

facebook komentarai

Naujas komentaras

     

 


Captcha
 

Inovatyvūs mokymo metodai: mokytojams pamokose siūlys pasitelkti vaizdo žaidimus

Vaizdo žaidimai gali būti ne tik laisvalaikio praleidimo forma, bet ir puiki mokymosi priemonė. skaityti »

Ateityje nanomedžiagos pakeis daugelį tradicinių medžiagų

Novatorius fizikas S. Tamulevičius teigia, kad ateityje nanomedžiagos pakeis daugelį tradicinių medžiagų, kurių ištekliai gamtoje mažėja. skaityti »

Penkios specialybės, kurių Lietuvos darbdaviai ieško dažniausiai

IT specialistus personalo atrankos ekspertai išskiria kaip pačius geidžiamiausius darbo rinkoje. skaityti »

Mokiniai sprendžia: kas svarbiausia kuriant ateities Europos Sąjungą?

Rusijos agresija, pabėgėlių krizė, teroristiniai išpuoliai – šie klausimai aktualūs ne tik ES politikos ekspertams, bet ir mokiniams. skaityti »

MITA patvirtino finansavimą 16 naujų projektų: bus kuriamos perspektyvios technologijos

Išmani apykaklė, apsauganti nuo nuskendimo, gintaro gaminių klasifikatorius, saulės kolektorius mažaenerginiams pastatams, sveikatos dienoraštis, mobili 12V baterija, antenų sistema nanopalydovams, plataus ruožo radaro prototipas – tai tik keletą inovacijų, kurios Lietuvoje bus vystomos 2018 metais. skaityti »

Skelbiama nauja atranka į programą „Renkuosi mokyti!“

Projektas „Renkuosi mokyti – mokyklų kaitai!“ skelbia naują mokyklų ir „Renkuosi mokyti!“ mokytojų atranką. skaityti »

Planuojama pertvarkyti vaikų socializacijos centrus

Per kelis ateinančius metus planuojama iš esmės pertvarkyti vaikų socializacijos centrus, sukuriant šiuolaikiškas įstaigas, kuriose būtų stiprinami socialiniai vaikų įgūdžiai. skaityti »

Ko galėtume pasimokyti iš Suomijos švietimo sistemos?

Suomijos švietimo sistema yra dažnai pateikiama kaip pavyzdys, kuriuo turėtų sekti kiekviena valstybė. skaityti »

XXI amžiaus švietimo sistema turi remtis kūrybiškumo ir atvirumo nesėkmei idėjomis

Mokyklos šiais laikais turi diegti ne tik konkrečios srities žinias, bet ir kūrybiškumą, plačias pažiūras, smalsumą. skaityti »

Programuotojai – pradinių klasių moksleiviai?

Programavimo specialistai įsitikinę, kad mokyti programavimo vaikus būtų tikslinga jau pradinėse klasėse. skaityti »