Vilniaus automechanikos ir verslo mokykloje – technologijų proveržis

Publikuota: 2015 m. lapkričio 11 d. trečiadienis

Ministras Pirmininkas Algirdas Butkevičius dalyvavo atidarant Vilniaus automechanikos ir verslo mokyklos Modernaus variklinių transporto priemonių techninės priežiūros ir remonto bei Transporto sektorinio praktinio mokymo centrus. Premjeras renginyje teigė, jog šiandien žengtas žingsnis modernėjimo keliu, čia moksleiviai turės puikias sąlygas ne tik įsisavinti teorines žinias, bet ir efektyviai įtvirtinti jas praktikoje.

„Šiandieną šioje mokykloje dviguba šventė. Atidarome vienintelę Vilniaus regione ir didžiausią Lietuvoje Variklinių transporto priemonių techninės priežiūros ir remonto sektorinio praktinio mokymo bazę. Tokiuose centruose sutelkdami moderniausią mokymo įrangą, geriausius profesijos mokytojus, mes toliau investuojame į rinkoje paklausių profesionalų rengimą, galinčių dirbti su naujausiomis transporto ar jų priežiūros bei remonto priemonėmis, į darbuotojų kvalifikacijos kėlimą. Labai svarbu, kad šia technologine baze taip pat galės naudotis kitų profesinių mokyklų mokiniai, aukštųjų mokyklų studentai, įmonių darbuotojai“, – sakė premjeras A. Butkevičius.

Praktinio mokymo centras – labai prasminga Europos Sąjungos lėšų investicija. Įdiegta naujausia technologinė įranga padės besimokantiems įgyti plataus spektro kvalifikaciją ir greitai surasti darbą.

„Šia proga noriu padėkoti mokyklos vadovams už ryžtą eiti pirmyn ir siekti aukščiausių profesinio rengimo standartų. Taip pat nuoširdžiai dėkoju statybinių įmonių atstovams už kokybiškai atliktus darbus“, – kalbėjo Vyriausybės vadovas ir visiems palinkėjo kūrybiško ir sėkmingo darbo atnaujintose mokymo erdvėse.

Šaltinis: pranešimas spaudai
Kopijuoti, platinti, skelbti bet kokią portalo News.lt informaciją be raštiško redakcijos sutikimo draudžiama.

facebook komentarai

Naujas komentaras


Captcha

Populiariausi straipsniai

Kiekvienoje Vilniaus mokykloje – atviros mikrokompiuterių erdvės

Kovo 20 d. sostinės savivaldybės Jaunimo informacijos centre „Genio“ progimnazijos penktokai mikrokompiuteriais matavo patalpos temperatūrą, kūrė šviesoforo algoritmą ir eksperimentavo. skaityti »

Ateitis priklausys miestuose gyvenantiems kūrybingiems žmonėms

Pasak R. Dargio, į darbo rinką jau ateina naujos kartos darbuotojai, kurių prioritetai skiriasi nuo rinkos senbuvių. skaityti »

Skelbiamas 2017 metų Kalbos premijos konkursas

Seimo Lituanistikos tradicijų ir paveldo įprasminimo komisija, vadovaudamasi 2016 m. gruodžio 22 d. Seimo nutarimu Nr. XI-186, skelbia 2017 metų Kalbos premijos konkursą. skaityti »

Švietimo ir mokslo komitetas nagrinėjo tarptautinių švietimo tyrimų rezultatus

Švietimo ir mokslo komitetas kovo 15 d. posėdyje išklausė Švietimo ir mokslo ministerijos pranešimą apie 2015 metų tarptautinių švietimo tyrimų – Ekonominio bendradarbiavimo ir plėtros organizacijos PISA ir Švietimo pasiekimų vertinimo tarptautinės asociacijos TIMSS rezultatus. skaityti »

Ar buhalteriai išnyks kaip dinozaurai?

Sparčiai vystantis technologijoms, vis dažniau viešojoje erdvėje pasigirsta nuogąstavimų, kad buhalteriai yra viena iš tų profesijų, kurios poreikis artimiausiu dešimtmečiu smarkiai sumažės. skaityti »

Lietuviškas vadovėlis – geriausia mokymosi priemonė pasaulyje

Ekonomikos vadovėlis „Ekonomika per 31 valandą”, kurį parengė ir išleido Lietuvos laisvosios rinkos institutas paskelbtas geriausia edukacine priemone pasaulyje. skaityti »

Ateities IT: programavimo įgūdžių nebepakaks

Ateities IT specialistams, kurie tikisi ne tik atlikti paskirtas užduotis, bet ir kurti IT sprendimus, reikės papildomų kompetencijų. skaityti »

Bibliotekomis naudojasi daugiau nei milijonas Lietuvos gyventojų

Lietuvos bibliotekų durys 2016 m. buvo atvertos 22,8 milijono kartų. skaityti »

Ar IT specialistui būtinas diplomas?

Bendraujant su moksleiviais ar žmonėmis, ieškančiais naujo karjeros kelio, dažnai tenka išgirsti abejonę, kam tas universitetas, jei galima iš karto pradėti savo verslą. skaityti »

VU komunikacijos kampanija „Belaukiant Nobelio” – geriausia Baltijos šalyse

Vilniaus universiteto komunikacijos kampanija „Belaukiant Nobelio”, kurios metu buvo pristatyta VU Gyvybės mokslų centro profesoriaus Virginijaus Šikšnio atrasta genomo redagavimo technologija CRISPR-Cas9 – „DNR žirklės” – buvo įvertinta kaip geriausia viešojo sektoriaus įvaizdinė kampanija Baltijos šalyse konkurse „Mi:t&links. Baltic Communication Awards 2017”. skaityti »