1 Gb/s – tai dar ne riba!

Publikuota: 2012 m. sausio 11 d. trečiadienis

Remiantis kompanijos „Ookla“ tyrimais, skelbiamais svetainėje, netindex.com, 2011 metų pabaigoje miestas, turintis greičiausią interneto spartą pasaulyje, buvo Vilnius, o duomenų perdavimo vidurkis Lietuvos sostinėje siekė 36 Mb/s. Nuo 1998 metų projektuodama FTTH (angl. Fiber to the Home) technologija paremtą šviesolaidinį tinklą „Skynet“, UAB „Penkių kontinentų komunikacijų centras“ visada pirmoji siūlė naudotojams didžiausią interneto spartą.

Džiugių naujienų bendrovės klientai sulaukė iškart po Naujųjų metų. 2011 metų pabaigoje, parengęs visą techninę bazę, „Penkių kontinentų komunikacijų centras“ 2012 metų sausio pradžioje paskelbė, kad siūlo klientams super greitą internetą. Šeškinės ir Fabijoniškių mikrorajonų gyventojams, turintiems „Sky Platinum Plius“ planą, bendrovė jau teikia 1 Gb/s internetą! Svarbu pabrėžti, kad 1 Gb/s sparta pasiekė ne tik atskirą miesto rajoną ar jame esantį namą, bet ir konkretų žmogų.

Įmonės Tinklo operacijų centro skyriaus vadovo pavaduotojo Vladimiro Kiseliovo teigimu, šią kol kas rekordinę interneto spartą pasiekti leido ne tik laiku bendrovės pasirinkta itin kokybiška įranga, bet ir profesionalus jos naudojimas.

„Kurdami ir atnaujindami „Skynet“ tinklą, renkamės itin pažangią ir patikimą ilgametės mūsų įmonės partnerės „Cisco Systems“ įrangą, leidžiančią užtikrinti kokybiškas paslaugas ir pasiūlyti vis didesnę interneto spartą. O norint „priimti“ tokį greitį, pakanka turėti gigabitinę tinklo plokštę ir ne senesnį nei dvejų–trejų metų kompiuterį“, – teigė bendrovės atstovas.

1 Gb/s interneto spartą pačioje šių metų pradžioje išbandę pirmieji klientai jau pajuto, pripažino ir labai teigiamai įvertinto naujas „Skynet“ galimybes. Visgi, anot Tinklo operacijų centro skyriaus vadovo Tomo Okmano, svarbu ne tik interneto sparta, bet ir kokybiškų paslaugų užtikrinimas.

„Greitas ir kokybiškas internetas – būtinas šiuolaikinio žmogaus atributas. Jis padeda ne tik orientuotis didžiuliuose informacijos srautuose, bet ir laisvai naudoti juos įvairiuose įrenginiuose, turinčiuose interneto prieigą. Pavyzdžiui, naudojantis 100 Mb/s internetu, 10 GB apimties failą galima parsisiųsti per 13 min., o turint 1 Gb/s spartą – per 1 min. Tokį komfortą „Skynet“ klientams užtikrina pažangiausios šviesolaidžio technologijos, nuolat modernizuojamas tinklas, patyrę specialistai bei 24 val. per parą atliekamas techninis tinklo monitoringas ir priežiūra“, – teigė T. Okmanas.

Plačiau apie „Skynet“ paslaugas – www.skynet.lt.

Jei norite tapti „Skynet“ klientu, užpildykite anketą >>>

Šaltinis: penki.lt
Kopijuoti, platinti, skelbti bet kokią portalo News.lt informaciją be raštiško redakcijos sutikimo draudžiama.

facebook komentarai

Naujas komentaras

     

 


Captcha
 

susiję straipsniai

„Intersect 2022“: bankininkystės tendencijų analizė ir technologinės naujovės (1)

2022 m. birželio 13–15 d. BS/2 atstovai dalyvavo konferencijoje „Intersect“. skaityti »

PLUS forumo „Bankai ir mažmeninė prekyba. Skaitmeninė transformacija ir sąveika“ atgarsiai (5)

Žiūrėkite vaizdo reportažą iš PLUS forumo „Bankai ir mažmeninė prekyba. Skaitmeninė transformacija ir sąveika“. skaityti »

„Kavos galia“ suteikia galių jaustis reikšmingu (4)

Prie įmonių grupės „Penki kontinentai“ biuro Vilniuje ir vėl viešėjo iniciatyvos „Kavos galia“ automobilis. skaityti »

„DUOday 2022“ įmonių grupėje „Penki kontinentai“ (4)

„Penkių kontinentų“ įmonių grupė jau antrus metus dalyvavo socialinės įdarbinimo agentūros SOPA iniciatyvoje „DUOday“. skaityti »

Už „Penkis kontinentus“ – beveik 100 km. bėgte (4)

17-ika įmonių grupės darbuotojų bėgo varžybose „We Run Vilnius“. skaityti »

Taškente vyksta seminaras apie grynųjų pinigų сirkuliaciją (1)

BS/2 rengia seminarą „Grynųjų pinigų cirkuliavimo optimizavimas. Bankinė savitarna“. skaityti »

TV3 teiravosi BS/2 nuomonės apie savitarnos kasas

TV3 žurnalistė pakalbino BS/2 Mažmeninės prekybos įrangos pardavimo skyriaus vadovo pavaduotoją Jurij Mikuckij apie savitarnos kasų populiarėjimą. skaityti »

„Penkių kontinentų“ grupė dalyvauja tarptautiniame forume Uzbekistane

Gegužės 25 d. Taškente prasidėjo tarptautinis PLUS forumas „Bankai ir mažmeninė prekyba. Skaitmeninė transformacija ir sąveika“. skaityti »

„Penki kontinentai“ bėgime į „Europą“ pelnė gausiausios komandos vardą (2)

Vilniuje jau septintą kartą vyko bėgimo į „Europos“ dangoraižį varžybos. skaityti »

Uzbekistane sukurta unikali mokėjimų ekosistema (16)

„Penkių kontinentų“ grupės įmonė „ASHBURN International“, bendradarbiaudama su Uzbekistano Nacionaliniu tarpbankiniu duomenų apdorojimo centru HUMO, įgyvendino kompleksinį „TransLink.iQ“ sistemos diegimo projektą. skaityti »