1 Gb/s internetu galima naudotis ir nemokamai!

Publikuota: 2012 m. birželio 13 d. trečiadienis

Vilniuje įgyvendinamo projekto „Loft Town“ gyventojai, neįsivaizduojantys savo gyvenimo be interneto, televizijos, telefonijos ir kitų šiuolaikiškų patogumų, galės naudotis kokybiškomis bendrovės „Penkių kontinentų komunikacijų centras“ telekomunikacijų paslaugomis, kurios teikiamos moderniu šviesolaidiniu tinklu „Skynet“.

Sostinėje sparčiai kylančio loftų miesto gyventojai visus metus nemokamai galės naudotis iki 1 Gb/s spartos šviesolaidiniu internetu, kuris, netindex.com duomenimis, ne kartą pripažintas greičiausiu ne tik Vilniuje, bet ir pasaulyje.

„Drauge sėkmingai dirbanti loftų miesto ir „Penkių kontinentų komunikacijų centro“ komanda garantuoja savo klientams aukščiausius komforto standartus – patogų ir ekonomišką būstą, dailiai sutvarkytą aplinką bei kokybiškas ir patikimas „Skynet“ paslaugas“, – komentavo „Penkių kontinentų komunikacijų centro“ Rinkodaros skyriaus vadovas Mindaugas Čaplinskas.

Šviesolaidiniu „Skynet“ tinklu tiekiamas ne tik internetas, bet ir kitos naudingos paslaugos. Klientai, užsisakę „Skynet“ IP televiziją, gali ne tik mėgautis įprastomis TV paslaugomis, bet ir naudotis elektroniniu paštu, „Facebook“, „Twitter“, „YouTube“, „Google Maps“, „Picasa“, sužinoti skrydžių tvarkaraščius, valiutų kursus televizoriaus ekrane. IP telefonijos klientams siūlomi pokalbių planai suteikia galimybę nebrangiai bendrauti su šeimos nariais bei bičiuliais, gyvenančiais tiek Lietuvoje, tiek kitose šalyse. „Skynet“ tinklu diegiami įvairūs saugos sprendimai užtikrina būsto apsaugą net tada, kai gyventojai išvyksta atostogauti, o loftų mieste diegiamos modernios „protingų“ pastatų („Smart Buildings“) sistemos padeda taupyti išteklius ir planuoti išlaidas.

Plačiau apie „Penkių kontinentų“ įgyvendinamą projektą „Loft Town“ – www.lofttown.lt.

 

Šaltinis: penki.lt
Kopijuoti, platinti, skelbti bet kokią portalo penki.lt informaciją be raštiško redakcijos sutikimo draudžiama.

facebook komentarai

Naujas komentaras

     

 


Captcha