20 metų – kartu su ilgamečiais klientais

Publikuota: 2018 m. spalio 31 d. trečiadienis

Šiemet spalio 28-oji UAB „Penkių kontinentų komunikacijų centras“ kolektyvui jubiliejinė. Lygiai prieš 20 metų savo klientams pasiūliusi pirmąjį mūsų šalyje šviesolaidinį internetą, šiandien įmonė gali džiaugtis tais, kurie užsisakę „Penki“ (tuomet „Skynet“) paslaugas jomis naudojasi iki šiol.

„Buvome vieni pirmųjų šviesolaidinio interneto tinklo tiekėjų, vėliau vieni pirmųjų kūrėme interaktyviąją IP televiziją, tad mus pasirinkę žmonės žinojo, jog renkasi ateities technologijas ir visa, kas su jomis susiję. Labai džiaugiamės klientais, kurie mūsų paslaugomis naudojasi nuo pat pradžių – jau dvidešimt ar devyniolika, aštuoniolika metų. Šiandien viso kolektyvo vardu norėčiau padėkoti kiekvienam tokiam klientui – manau, tai didžiulė kiekvienos įmonės garbė ir, žinoma, rodiklis, kad mūsų teikiamos paslaugos yra patikimos, nuolat tobulinamos, atsižvelgiama į klientų poreikius“, – teigia „Penkių kontinentų komunikacijų centro“ direktorius Romas Rimgaila.

Daugiau galimybių

Švenčiant šviesolaidinio interneto tinklo 20-metį pasveikintas ir vienas iš pirmųjų „Penki“ paslaugas užsisakęs klientas. VGTU Elektronikos fakultete dėstytoju dirbantis Gediminas Gražulevičius pasakoja, kad prieš 20 metų įsivesti internetą į savo namus ne per telefono liniją ir naudotis juo daugiau nei porą valandų (iki baigsis limitas) šansų praktiškai niekas neturėjo, todėl užsisakyti „Skynet“ (dabar „Penki“) internetą iš principo buvo drąsus žingsnis į priekį.

„Internetą įsivedžiau 1998-aisias ir galiu pasakyti, kad iki šiol esu patenkintas kokybiškomis, tobulėjančiomis ir, sakyčiau, konkurencingomis šiandienėje telekomunikacijų rinkoje paslaugomis. Žinoma, prieš 20 metų interneto greitis (neturint šviesolaidžio) buvo 128 kilobitai per sekundę, dabar gi jį skaičiuojame gigabitais. Jei tuomet būtent interneto greitaveika buvo didžiausias poreikis ir privalumas, šiandien tai savaime suprantamas dalykas – prie interneto tinklo namuose prijungtas ne vienas kompiuteris, bet ir kiti išmanieji įrenginiai“, – sako p. Gediminas ir priduria jubiliejaus proga visam „Penki“ kolektyvui linkintis gyvuoti, aktyviai konkuruoti, sėkmingai darbuotis ir plėstis – ne tik į daugiabučių, bet ir į nuosavų namų rajonus.

„Penkių kontinentų komunikacijų centro“ direktorius Romas Rimgaila pripažįsta, kad girdėti teigiamus atsiliepimus bendraujant su ilgamečiais klientais labai malonu – tai dar labiau motyvuoja judėti į priekį ir skatinti juos toliau augti kartu.

„Žinoma, mums svarbus kiekvienas naujai atėjęs žmogus, tačiau šiemet stengiamės ypatingą dėmesį skirti būtent esamiems klientams: sugalvoti jiems naujų pramogų, įvairiomis progomis dovanoti vertingų prizų, specialių pasiūlymų, geresnes sąlygas užsisakant naujas paslaugas; Štai šiemet kliento dieną kartu minėjome kino teatre, skatindami judėti ir sveikai gyventi rengėme mankštas gamtoje su sporto treneriais. Ir ateityje žadame būti kuo arčiau savo klientų, išgirsti jų poreikius ir pageidavimus. Ne veltui akcentuojame savo šūkį: „Penki – daugiau galimybių“, –sako įmonės vadovas.   

Penki – Vilniaus miesto internetas

R. Rimgailos teigimu, tai, kad „Penki“ orientuojasi išskirtinai į vilniečius, didelis privalumas jiems, nes paslaugos ir pasiūlymai kuriami stengiantis analizuoti būtent šio miesto rinkos tendencijas, skatinant pačius žmones būti aktyvius, išsakyti savo idėjas.

„Savo klientą stengiamės pažinti atlikdami įvairias apklausas, tyrimus. Kaip žinome, Vilniuje nemažai kitataučių, todėl, pavyzdžiui, išmaniosios televizijos tinklelį formuojame atsižvelgdami ir į tai, kas aktualu kitakalbiams žmonėms, kokių TV kanalų jie pageidautų. Apskritai pristatant savo paslaugas, kad ir šiuo metu 1 Gb/s spartos internetą, dažnai tenka atlikti švietėjišką, edukacinį darbą, skatinti žmonių savišvietą, įdėti pastangų, kad klientas, ypač garbaus amžiaus, suprastų, kas tai yra, kokie vienos ar kitos technologijos privalumai šiandien, kai internetas atlieka komunikacinės terpės plačiąja prasme vaidmenį. Šį darbą deriname su atitinkamais kainodariniais pasiūlymais“, – pasakoja R. Rimgaila.

Ne tik individualiems, bet ir verslo klientams

Nuo pat pirmos dienos „Penkių kontinentų komunikacijų centras“ buvo orientuotas į pažangiąsias technologijas ir sprendimus, naudingus ne tik privačiam, bet ir verslo sektoriui, gerai suprantančiam investicijų į atsiperkančias technologijas reikšmę.

„Kalbant apie verslo klientus, esame labiau orientuoti į smulkųjį bei vidutinį verslą. Šiam segmentui komunikuojame, kad spręsdami IT problemas (24 val. per parą, 7 d. per savaitę) galime ne tik sukurti saugią ir konfortišką darbo aplinką, bet ir taupyti bet kurio verslo laiką ir pinigus. Infrastruktūros įrengimas ir administravimas, virtualių resursų nuoma, kompiuterinių darbo vietų priežiūra, įrangos licencijavimas, verslo procesų optimizavimas, serverių priežiūra ir kt. – mūsų siūlomas IT užsakomųjų paslaugų kompleksas „ProfIT“ ir garantuojama aukšta šių paslaugų kokybė pelnė klientų pasitikėjimą ne tik Lietuvoje, bet ir užsienyje. Visa tai pasiekėme kompetentingų, „Microsoft“, „Cisco“ sertifikuotų ir nuolat savo kvalifikaciją tobulinančių mūsų IT specialistų dėka, – teigia R. Rimgaila. – Taigi šiandien, sukaupę daugiau nei 20-ies metų patirtį, galime didžiuotis, kad investuodami į naujausias technologijas prisidedame ir prie sėkmingo savo klientų verslo augimo. Juk visi esame vienos technologijų epochos liudytojai ir pasiekti savo užsibrėžtų tikslų galime tik būdami dinamiški, bendradarbiaudami ir dalydamiesi savo patirtimi.“

Šaltinis: Penki kontinentai
Kopijuoti, platinti, skelbti bet kokią portalo News.lt informaciją be raštiško redakcijos sutikimo draudžiama.

facebook komentarai

Naujas komentaras

     

 


Captcha
 

Lietuvos paštas tęsia bendradarbiavimą su „ASHBURN International“

Didžiausia Lietuvoje pašto paslaugas teikianti bendrovė Lietuvos paštas dar dvejiems metams pratęsė bendradarbiavimo sutartį su mokėjimo kortelių autorizavimo sprendimus kuriančia ir diegiančia bendrove „ASHBURN International“. skaityti »

„Face Detection“: papildoma PIN kodo apsauga naudojantis bankomatu

Viena iš dažniausiai pasitaikančių banko klientų finansinių nuostolių priežasčių vis dar yra banali kortelės ar PIN kodo vagystė. skaityti »

Pokalbiai apie įvairialypę kūrybą ir meno (ne)kolekciją

Ar gali būti susiję IT verslas ir menas? „370“ žurnalo atstovai domėjosi „Penkių kontinentų“ įmonių grupės valdybos pirmininko Idrako Dadašovo meno kolekcija. skaityti »

ATSARGIAI: plinta virusas, skelbiantis melagingas žinutes „Penkių kontinentų“ vardu

Gerbiami „Penkių kontinentų“ klientai ir partneriai, įspėjame apie virusą, neteisėtai skelbiantį žinutes „Penkių kontinentų“ vardu. skaityti »

Kaip keičiasi bankinė savitarna Uzbekistane: pagrindinės konferencijos „Banking Fusion 2019“ įžvalgos

Lapkričio pabaigoje Uzbekistane vykusi bankinės savitarnos konferencija parodė, kad šalis pasiruošusi diegti ir naudoti bankines inovacijas. skaityti »

„Penkių kontinentų“ biure – šventinė Kalėdų atmosfera

Ypatingą Kalėdų laukimo atmosferą ir kūrybiškas idėjas jau ne pirmus metus įgyvendina „Penkių kontinentų“ aplinkotvarkos inžinierius Marius Tomkevičius. skaityti »

Bankomatai ar automatinės grynųjų pinigų įnešimo mašinos? Kas naudingiau bankams, siūlantiems saviinkasacijos paslaugas savo klientams?

Nepaisant sparčiai populiarėjančių atsiskaitymų negrynaisiais pinigais, prekybos ir paslaugų teikimo įmonėse vis dar masiškai cirkuliuoja ir kaupiami grynieji pinigai. Norint surinkti juos iš kasų, kad be reikalo negulėtų talpyklose, o „uždirbtų“ prekybininkui papildomos vertės, praverčia saviinkasacijos įrenginiai. skaityti »

Inovatyvių restoranų tinklas pasirinko „ProfIT“ paslaugas

Bendrovė „Inovatyvūs restoranai“, Vilniuje valdanti aštuonis restoranus ir planuojanti plėsti savo veiklą ne tik Lietuvoje, bet ir Rusijoje bei Lenkijoje, pasirinko UAB „Penkių kontinentų komunikacijų centro“ teikiamas užsakomąsias „ProfIT“ paslaugas. skaityti »

Konferencijoje „Banking Fusion“ aptartos svarbiausios bankinės savitarnos tendencijos

Lapkričio 26 ir 27 dienomis Uzbekistane, Taškente, vyko tarptautinė konferencija „Banking Fusion“ apie bankinę savitarną. Daugiau nei 100 finansų sektoriaus atstovų iš Uzbekistano, Kazachstano, Kirgizijos, Tadžikistano, Azerbaidžano, Sakartvelo, Rusijos, Baltarusijos, Vokietijos, Lietuvos ir Šveicarijos susirinko Uzbekistano sostinėje aptarti, kaip pastaraisiais metais keičiasi bankinės savitarnos pasaulis ir kokie veiksniai daro įtaką bankiniam sektoriui. skaityti »

„Penki“ tinklas padovanojo Lietuvos mokykloms per 1000 tinklo įrenginių

UAB „Penkių kontinentų komunikacijų centras“, sostinėje tiesiantis šviesolaidinio interneto tinklą „Penki“, jau nebe pirmus metus įgyvendina socialinę akciją, kurios metu nenaudojama įranga dovanojama švietimo įstaigoms. skaityti »