Apdovanoti konkurso „Žydintis Vilnius 2016“ nugalėtojai

Publikuota: 2016 m. gruodžio 2 d. penktadienis


Vilniaus mero patarėja Dalia Bardauskienė įteikia padėką „Penkių kontinentų komunikacijų centro“ Produktų valdymo departamento vadovui Povilui Keburiui

Vilniaus miesto savivaldybės konkurso „Žydintis Vilnius 2016“ rengėjai paskelbė ir apdovanojo nugalėtojus – gražiausiai savo teritoriją prižiūrinčius ir puoselėjančius sostinės gyventojus, visuomenines ir komercines organizacijas. Visus juos š. m. gruodžio 1 dieną susirinkti savivaldybėje ir atsiimti Vilniaus mero padėkas pakvietė mero patarėja Dalia Bardauskienė.

Tarp šiųmečio konkurso laimėtojų – ir įmonių grupės „Penki kontinentai“ bendrovės. UAB „Penkių kontinentų komunikacijų centras“ apdovanotas už teritorijos greta klientų aptarnavimo skyriaus (Kareivių g. 2) priežiūrą. Čia užsukusius klientus visą vasarą džiugina žydinčios gėlės, įvairūs dekoratyviniai krūmai.

Padėką sostinės savivaldybė įteikė projekto „Loft Town“ (Kalvarijų g. 137) vystytojai – UAB „Penkių kontinentų“ investicijos. Įmonė ne tik skoningai tvarko šio gyvenamųjų loftų kvartalo aplinką, bet ir yra įrengusi jaukius uždarus vidinius kiemelius, kuriuose taip pat nuolat žydi gėlės.

Už estetišką aplinkos tvarkymą Vilniaus mieste taip pat apdovanota konkurse dalyvavusi bendrovė „Penki kontinentai“. Išpuoselėta, gražiai prižiūrima ir nuolat besikeičianti aplinka traukia praeivių dėmesį ir džiugina šios įmonės darbuotojus.

Atsiimdama mero padėką „Penkių kontinentų“ aplinkotvarkos inžinierė Jolanta Jasevičienė sakė, kad tokie konkursai prisideda prie miesto gražinimo. „Mus supanti aplinka yra svarbi mūsų gyvenimo ir darbo dalis. Ją tvarkydami ir puoselėdami keičiame ir savo miesto vaizdą, kuris kasmet kartu su mumis keičiasi ir gražėja“, – sakė J. Jasevičienė.

„Penkiems kontinentams“ tai ne pirmasis įvertinimas už profesionaliai ir nuoširdžiai prižiūrimą aplinką. Grupė jau yra apdovanota konkursuose „Žalias miestas – geriausias NT EKO projektas“, „Darni aplinka“, „Už darnią plėtrą“ ir kt.Žiūrėkite vaizdo reportažą:

Šaltinis: penki.lt
Kopijuoti, platinti, skelbti bet kokią portalo News.lt informaciją be raštiško redakcijos sutikimo draudžiama.

facebook komentarai

Naujas komentaras

     

 


Captcha
 

Atgijusios legendinės lenktynės į 31-ą verslo centro „Europa“ aukštą

Po daugelio metų pertraukos Vilniuje vyko ekstremalusis bėgimas į 31-ą aukščiausio Baltijos šalyse verslo centro „Europa“ aukštą. skaityti »

„Penki kontinentai“ išleido knygą apie grynųjų pinigų judėjimą

Dar visai neseniai įmonių grupė „Penki kontinentai“ išleido Tachmasib Dadašev knygą „Šiuolaikinės vaizdo apsaugos platformos“, o šiandien vartome jau antrąją šio autoriaus knygą – „Grynųjų pinigų judėjimas: istorija ir technologinės perspektyvos“. skaityti »

Apie pinigų ciklo evoliuciją ir grynųjų judėjimo valdymo strategiją – tarptautiniame seminare

Tarptautinis seminaras apie grynųjų pinigų operacijas yra vienas iš autoritetingų forumų, suburiančių grynųjų pinigų srautų valdymo specialistus iš komercinių ir valstybinių bankų. skaityti »

V. Nazarenko: apie S&G 2019-ųjų planus ir partnerystę su BS/2

Jau daugiau nei 160 metų pasaulyje žinomas „Sargent and Greenleaf“ (S&G) vardas. skaityti »

BS/2 pristatė naują bankomatų apsaugos sprendimo „ATMeye.iQ“ interneto svetainę

UAB „Penkių kontinentų bankinės technologijos“ (BS/2) pristatė naują programinio sprendimo „ATMeye.iQ“ interneto svetainę – atmeye.com. skaityti »

„Penki kontinentai“ – masiškiausia įmonė „Walmark“ ėjimo varžybose

Įmonių grupė „Penki kontinentai“ antrus metus iš eilės laimėjo masiškiausios „Walmark“ ėjimo varžybų įmonių komandos vardą. skaityti »

BS/2 teikia grynųjų pinigų srauto stebėsenos paslaugas VTB bankui Sakartvele

„VTB Bank (Georgia)“ yra vienas iš stambiausių Sakartvelo (Gruzijos) bankų. Per beveik 15 veiklos metų jis išaugo į šiuolaikinę finansų organizaciją, nuolat diegiančią inovacijas ir tobulinančią paslaugų kokybę. skaityti »

„BankExpo 2019“: pažangūs IT sprendimai ir savitarnos kanalų plėtra

Uzbekistano sostinėje Taškente neseniai šurmuliavo paroda „BankExpo 2019“, kurioje aktyviai dalyvavo „Penkių kontinentų“ grupės įmonės BS/2 ir „ASHBURN International“. skaityti »

Svarbus bankomatų apsaugos žingsnis: BS/2 stiprina partnerystę su S&G

Įmonių grupei „Penki kontinentai“ priklausanti bendrovė „Penkių kontinentų bankinės technologijos“ (BS/2) pasirašė partnerystės susitarimą su pasauline seifų sistemų gamintoja „Sargent and Greenleaf“ (S&G). skaityti »