Apdovanoti konkurso „Žydintis Vilnius 2016“ nugalėtojai

Publikuota: 2016 m. gruodžio 2 d. penktadienis


Vilniaus mero patarėja Dalia Bardauskienė įteikia padėką „Penkių kontinentų komunikacijų centro“ Produktų valdymo departamento vadovui Povilui Keburiui

Vilniaus miesto savivaldybės konkurso „Žydintis Vilnius 2016“ rengėjai paskelbė ir apdovanojo nugalėtojus – gražiausiai savo teritoriją prižiūrinčius ir puoselėjančius sostinės gyventojus, visuomenines ir komercines organizacijas. Visus juos š. m. gruodžio 1 dieną susirinkti savivaldybėje ir atsiimti Vilniaus mero padėkas pakvietė mero patarėja Dalia Bardauskienė.

Tarp šiųmečio konkurso laimėtojų – ir įmonių grupės „Penki kontinentai“ bendrovės. UAB „Penkių kontinentų komunikacijų centras“ apdovanotas už teritorijos greta klientų aptarnavimo skyriaus (Kareivių g. 2) priežiūrą. Čia užsukusius klientus visą vasarą džiugina žydinčios gėlės, įvairūs dekoratyviniai krūmai.

Padėką sostinės savivaldybė įteikė projekto „Loft Town“ (Kalvarijų g. 137) vystytojai – UAB „Penkių kontinentų“ investicijos. Įmonė ne tik skoningai tvarko šio gyvenamųjų loftų kvartalo aplinką, bet ir yra įrengusi jaukius uždarus vidinius kiemelius, kuriuose taip pat nuolat žydi gėlės.

Už estetišką aplinkos tvarkymą Vilniaus mieste taip pat apdovanota konkurse dalyvavusi bendrovė „Penki kontinentai“. Išpuoselėta, gražiai prižiūrima ir nuolat besikeičianti aplinka traukia praeivių dėmesį ir džiugina šios įmonės darbuotojus.

Atsiimdama mero padėką „Penkių kontinentų“ aplinkotvarkos inžinierė Jolanta Jasevičienė sakė, kad tokie konkursai prisideda prie miesto gražinimo. „Mus supanti aplinka yra svarbi mūsų gyvenimo ir darbo dalis. Ją tvarkydami ir puoselėdami keičiame ir savo miesto vaizdą, kuris kasmet kartu su mumis keičiasi ir gražėja“, – sakė J. Jasevičienė.

„Penkiems kontinentams“ tai ne pirmasis įvertinimas už profesionaliai ir nuoširdžiai prižiūrimą aplinką. Grupė jau yra apdovanota konkursuose „Žalias miestas – geriausias NT EKO projektas“, „Darni aplinka“, „Už darnią plėtrą“ ir kt.Žiūrėkite vaizdo reportažą:

Šaltinis: penki.lt
Kopijuoti, platinti, skelbti bet kokią portalo News.lt informaciją be raštiško redakcijos sutikimo draudžiama.

facebook komentarai

Naujas komentaras

     

 


Captcha
 

Naujas sprendimas „Cash-In Box.iQ“ – prekybos ir paslaugų įmonių saviinkasacijai

Prekių ir paslaugų įmonių saviinkacija – viena iš pagrindinių 2018-ųjų grynųjų apyvartos tendencijų. BS/2 tam įgyvendinti siūlo techninį ir programinį sprendimą. skaityti »

BS/2 įtraukta į geriausių Europos bankinių technologijų įmonių sąrašą

Tarptautinis žurnalas „Banking CIO outlook“ paskelbė įmonių grupei „Penki kontinentai“ priklausančią bendrovę „Penkių kontinentų bankinės technologijos“ (BS/2) viena iš dešimties geriausių 2018-ųjų Europos bankinių technologijų bendrovių. skaityti »

Į eterį sugrįžta atsinaujinusi „IT+“ laida

Laida „IT+“ startuoja pakeitusi savo veidą: nuo šiol su žavingąja Elita Citovičiūte ekrane pasirodys Saulius Jeruslanovas. skaityti »

„Penkių kontinentų“ įvaizdiniame filme – žmonės, kuriantys ateities technologijas

Įmonių grupė „Penki kontinentai“ yra viena pažangiausių grupių, veikiančių Lietuvoje ir užsienio šalyse, kurianti aukštųjų technologijų sprendimus, keičiančius daugelio žmonių kasdienį gyvenimą. Tačiau už kiekvienos technologijos slepiasi jas kuriantys žmonės – atviri, linksmi, žingeidūs. skaityti »

BS/2 atnaujino tarptautinį sertifikatą ISO/IEC 27001

Tarptautinė įmonė „Bureau Veritas“ įmonių grupės „Penki kontinentai“ bendrovėje „Penkių kontinentų bankinės technologijos“ (BS/2) sėkmingai atliko auditą ir patvirtino, kad įmonės informacijos apsaugos valdymo sistemos atitinka tarptautinio standarto ISO/IEC 27001 reikalavimus. skaityti »

Įmonių grupės „Penki kontinentai“ 2018-ųjų trijų ketvirčių pajamos augo

Viena iš seniausių ir pažangiausių Lietuvos įmonių grupių „Penki kontinentai“, diegianti bankinių technologijų, mokėjimo sprendimus bei teikianti telekomunikacijų paslaugas, pasiekė stabilų 2018 m. trijų ketvirčių finansinių rodiklių augimą. skaityti »

Biometrinė identifikacija įsitvirtina Azerbaidžano rinkoje

Aptarti naujausių finansinio sektoriaus tendencijų ir pristatyti inovacinių bankinių technologijų į Azerbaidžane, Baku, vykusį III-iąjį tarptautinį bankinį forumą, susirinko ekspertai iš viso pasaulio. skaityti »

Saviinkasacija ir biometrija – pagrindinės tarptautinio bankinio forumo temos

Neseniai Maskvoje vyko tarptautinis 10-asis bankinių technologijų forumas „Bankinė savitarna, mažmeninė prekyba ir grynųjų pinigų apyvarta 2018“. skaityti »

Televizijai – 90! Kokia ji bus ateityje?

Lapkričio 21-ąją minima Pasaulinė televizijos diena. Jau 90 metų pasaulis mėgaujasi televizija. skaityti »

„Symphony RetailAI“ suvažiavimas: prekybos plėtros iššūkiai ir tendencijos 2025 metams

Naujausi prekybos sektoriaus tyrimų rezultatai, tendencijos ir novatoriški sprendimai buvo pristatyti lapkričio pradžioje Londone vykusiame „Symphony RetailAI“ partnerių suvažiavime. skaityti »