Apdovanoti konkurso „Žydintis Vilnius 2016“ nugalėtojai

Publikuota: 2016 m. gruodžio 2 d. penktadienis


Vilniaus mero patarėja Dalia Bardauskienė įteikia padėką „Penkių kontinentų komunikacijų centro“ Produktų valdymo departamento vadovui Povilui Keburiui

Vilniaus miesto savivaldybės konkurso „Žydintis Vilnius 2016“ rengėjai paskelbė ir apdovanojo nugalėtojus – gražiausiai savo teritoriją prižiūrinčius ir puoselėjančius sostinės gyventojus, visuomenines ir komercines organizacijas. Visus juos š. m. gruodžio 1 dieną susirinkti savivaldybėje ir atsiimti Vilniaus mero padėkas pakvietė mero patarėja Dalia Bardauskienė.

Tarp šiųmečio konkurso laimėtojų – ir įmonių grupės „Penki kontinentai“ bendrovės. UAB „Penkių kontinentų komunikacijų centras“ apdovanotas už teritorijos greta klientų aptarnavimo skyriaus (Kareivių g. 2) priežiūrą. Čia užsukusius klientus visą vasarą džiugina žydinčios gėlės, įvairūs dekoratyviniai krūmai.

Padėką sostinės savivaldybė įteikė projekto „Loft Town“ (Kalvarijų g. 137) vystytojai – UAB „Penkių kontinentų“ investicijos. Įmonė ne tik skoningai tvarko šio gyvenamųjų loftų kvartalo aplinką, bet ir yra įrengusi jaukius uždarus vidinius kiemelius, kuriuose taip pat nuolat žydi gėlės.

Už estetišką aplinkos tvarkymą Vilniaus mieste taip pat apdovanota konkurse dalyvavusi bendrovė „Penki kontinentai“. Išpuoselėta, gražiai prižiūrima ir nuolat besikeičianti aplinka traukia praeivių dėmesį ir džiugina šios įmonės darbuotojus.

Atsiimdama mero padėką „Penkių kontinentų“ aplinkotvarkos inžinierė Jolanta Jasevičienė sakė, kad tokie konkursai prisideda prie miesto gražinimo. „Mus supanti aplinka yra svarbi mūsų gyvenimo ir darbo dalis. Ją tvarkydami ir puoselėdami keičiame ir savo miesto vaizdą, kuris kasmet kartu su mumis keičiasi ir gražėja“, – sakė J. Jasevičienė.

„Penkiems kontinentams“ tai ne pirmasis įvertinimas už profesionaliai ir nuoširdžiai prižiūrimą aplinką. Grupė jau yra apdovanota konkursuose „Žalias miestas – geriausias NT EKO projektas“, „Darni aplinka“, „Už darnią plėtrą“ ir kt.Žiūrėkite vaizdo reportažą:

Šaltinis: penki.lt
Kopijuoti, platinti, skelbti bet kokią portalo News.lt informaciją be raštiško redakcijos sutikimo draudžiama.

facebook komentarai

Naujas komentaras

     

 


Captcha
 

BS/2 dalyvaus ATMIA konferencijoje Orlande

Daugiau nei 1 200 garsių įmonių iš 25-ies pasaulio šalių vasario 19–21 d. dalyvaus tarptautinės bankomatų asociacijos ATMIA konferencijoje Orlande, Floridos valstijoje. skaityti »

Įmonių grupės „Penki kontinentai“ pajamos 2018 m. siekė 47 mln. eurų

Aukštųjų technologijų srityje beveik 30 metų veikianti įmonių grupė „Penki kontinentai“ 2018 m. fiksavo rekordinius finansinius rodiklius, palyginti su 2017 metais. Grupės pajamos pernai pasiekė 47 mln. eurų (2017 m. – 34 mln. eurų), o neaudituotas pelnas iki apmokestinimo sudarė 1,7 mln. eurų (2017 m. – 2,2 mln. eurų). skaityti »

„Penkių kontinentų“ grupės įmonės už atsakingą ir skaidrų verslą įvertintos tarptautiniu lygmeniu

„Penkių kontinentų“ grupės įmonėms „Penkių kontinentų bankinės technologijos“ (BS/2) ir „ASHBURN International“ antrus metus iš eilės suteiktas tarptautinės bendrovės „EcoVadis“ sidabrinis statusas. skaityti »

Kaip kiekvienas iš mūsų galime apsaugoti svarbius įmonės duomenis?

Skaitmenizacija, automatizacija, robotizacija, daiktų internetas bei kosminiu greičiu tobulėjantis dirbtinis intelektas daro įtaką vis daugiau mūsų gyvenimo sričių. skaityti »

Bankomatų saugumui būtina operacinė sistema „Windows 10“

Daugelio pasaulyje veikiančių bankų laukia nemažas iššūkis, susijęs su bankomatų tinklo saugumo užtikrinimu. skaityti »

„Cash Management.iQ“: naujas grynųjų poreikio prognozavimo mechanizmas

2019 m. BS/2 planuoja atnaujinti savo grynųjų srautų valdymo sistemos „Cash Management.iQ“ prognozavimo mechanizmą. Sistema padės nustatyti kiekvieno banko skyriaus, kiekvienos prekybos vietos, kiekvieno savitarnos įrenginio grynųjų poreikį 10–20 proc. tiksliau. skaityti »

Mažmeninės prekybos sektoriaus potencialas ir ateitis Azerbaidžane

Per pastaruosius 10 metų mažmeninė prekyba Azerbaidžane tapo viena iš dinamiškiausiai besirutuliojančių ekonomikos sričių. skaityti »

„BS/2 Kazakhstan“ švenčia 10-metį

Kazachstanas iš kitų Vidurio Azijos šalių išsiskiria didžiausia ekonomine sistema. Devintoje didžiausioje pagal plotą (2,7 mln. kv. km) pasaulio šalyje gyvena 18,3 mln. gyventojų. Čia veikia 28 bankai, o bankinių kortelių skaičius šiais metais pasiekė 20,5 mln. skaityti »

BS/2 investuoja į Uzbekistano rinką bankų savitarnos įrenginių tinklą

Uzbekistano finansinė ekonomika išgyvena svarbius pokyčius. Čia įgyvendinamos grandiozinės naujovės apima visas šalies plėtros kryptis ir ekonominę pertvarką. Uzbekistanas tampa viena iš patraukliausių šalių užsienio investuotojams. skaityti »

Inkasavimo modeliavimo priemonė – „CIT Simulator“

Grynieji pinigai pasaulyje dar nesiruošia trauktis, o jų apyvarta vis auga. Bankai ir kitos organizacijos nuolat ieško būdų, kaip efektyviau susitvarkyti su dideliais grynųjų srautais. skaityti »