„Ashburn International“ pasirašė sutartį su „PZU Lietuva“

Publikuota: 2012 m. liepos 4 d. trečiadienis

Bendrovė „Ashburn International“ pasirašė sutartį su UAB DK „PZU Lietuva“ diegti mokėjimo terminalus su brūkšninio kodo nuskaitymo funkcija. Jau įdiegtas pirmasis toks įrenginys, o iki liepos pabaigos planuojama jais aprūpinti ir kitus draudimo bendrovės padalinius.

Šis naujas techninis sprendimas suteikia galimybę draudimo bendrovės klientui už draudimo polisą atsiskaityti mokėjimo kortele, o draudikui – iš brūkšninio kodo nuskaityti draudimo poliso duomenis. Tai atliekama brūkšninio kodo skaitytuvu, sujungtu su bankinių kortelių nuskaitymo aparatu. Iš nuskaityto brūkšninio kodo iššifruojama suma ir automatiškai parodoma ekrane – klientui tereikia įvesti PIN kodą ir patvirtinti sumą. Be to, darbo dienos pabaigoje draudimo bendrovei parengiama ir išsiunčiama ataskaita su reikiamais duomenimis, taip pat iššifruotais iš brūkšninio kodo. Draudikai juos importuoja į savo apskaitos sistemą.

Pristatydamas šį sprendimą „Ashburn International“ Mokėjimo kortelių aptarnavimo tinklo plėtros vadovas Emilis Uldukis teigė, kad įgyvendintas projektas leis draudimo kompanijai greičiau ir patogiau aptarnauti klientus bei sisteminti nuskaitytus duomenis.

„Įdiegus mokėjimo terminalus su brūkšninio kodo nuskaitymo funkcija UAB DK „PZU Lietuva“ darbuotojams nereikia mokėtinos sumos į terminalą įvesti ranka – už juos tai padaro sistema. Taigi bus išvengiama apmaudžių klaidų. Maža to, sumokėta suma sistemoje automatiškai priskiriama už reikiamą draudimo polisą – atkrinta daug rankinio darbuotojų darbo, klaidų tikimybė“, – teigia E. Uldukis.

Beje, šis techninis sprendimas yra universalus ir gali būti taikomas visose įmonėse, kurioms aktualu patogiai ir operatyviai nuskaityti duomenis iš brūkšninio kodo ir automatiškai juos sisteminti savo apskaitoje.

Įmonių grupei „Penki kontinentai“ priklausanti bendrovė „Ashburn International“ daugiau nei dešimtmetį teikia mokėjimo kortelių priežiūros paslaugas, diegia elektroninės komercijos sprendimus, lojalumo sistemas. Bendrovės mokėjimo kortelių operacijų valdymo paslaugos atitinka tarptautinį kortelių duomenų saugumo aukščiausiojo lygio standartą PCI DSS (angl. Payment Card Industry Data Security Standart).

Apie bendrovę „Ashburn International“ – www.ashburn.lt

Apie įmonių grupę „Penki kontinentai“ – www.5ci.lt

 

Šaltinis: penki.lt
Kopijuoti, platinti, skelbti bet kokią portalo penki.lt informaciją be raštiško redakcijos sutikimo draudžiama.

facebook komentarai

Naujas komentaras

     

 


Captcha
 

„ProfIT“ pradeda teikti vaizdo kamerų pardavimo, įrengimo ir vaizdo įrašų saugojimo debesyje paslaugas

UAB „Penkių kontinentų komunikacijų centras“ siūlo verslo stebėjimo sprendimą, kuris ne tik leis stebėti svarbius objektus vaizdo kameromis, bet ir patogiai peržiūrėti vaizdo kamerų įrašus, gauti pranešimus apie pastebėtą įtartiną pašalinių asmenų veiklą. skaityti »

Plečiami verslo ryšiai su Uzbekistano duomenų apdorojimo centru

Plečiant verslo santykius su vietos verslo atstovais, grupėje lankėsi svečiai iš Uzbekistano duomenų apdorojimo centro, kurie buvo supažindinti su BS/2 ir „ASHBURN International“ plėtojamais bankinių technologijų ir mokėjimo kortelių sprendimais. skaityti »

„VisionLabs“ vadovas Aleksandr Khanin: „Pagrindinis mūsų bendradarbiavimo tikslas – kurti sprendimus konkrečioms verslo užduotims įgyvendinti“

BS/2 būstinėje Vilniuje lankėsi „VisionLabs“ įkūrėjas ir vadovas Aleksandr Khanin. Pristatome interviu su juo. skaityti »

Kompleksiniam savitarnos įrenginių apsaugos sprendimui „ATMeye.iQ“ – aukso medalis

Lietuvos bankinių technologijų bendrovės BS/2 plėtojamas kompleksinis savitarnos įrenginių apsaugos ir monitoringo sprendimas „ATMeye.iQ“ gavo Lietuvos pramonininkų konfederacijos konkurso „Lietuvos metų gaminys 2017“ aukso medalį. skaityti »

„Connected Commerce“ principas – bankų, mažmeninės prekybos ir klientų bendra ateitis

Dabartiniai verslininkai, atsižvelgdami į šiuolaikinio žmogaus poreikius, stengiasi pasiūlyti naujus, kuo inovatyvesnius sprendimus, padedančius taupyti klientų laiką. skaityti »

„Penki kontinentai“ pristato darbdavio įvaizdžio stiprinimo kampaniją „Viena komanda, viena įmonių grupė“

„Penki kontinentai“ įgyvendino darbdavio įvaizdžio stiprinimo kampaniją „Viena komanda, viena įmonių grupė“. Jos metu įmonių grupės darbuotojai pristatė savo darbą ir laisvalaikio pomėgius. skaityti »

BS/2 ir „VisionLabs“ kuria naujos kartos tarpbankines paslaugas

BS/2 ir „VisionLabs“ paskelbė apie strateginę verslo partnerystę. Įmonės kartu kurs tarpbankines identifikacijos paslaugas. skaityti »

„Skynet“ pirmajam savo klientui įdiegė 10 Gb/s internetą

Įmonių grupė „Penki kontinentai“, valdanti prekės ženklą „Skynet“, pirmoji šalyje įdiegė savo klientui 10 Gb/s greičio šviesolaidinį internetą. skaityti »

Armeno Babajano meno galerijai – 5-eri

Armeno Babajano meno galerija neseniai minėjo 5-erius metus. Tapytojas sakė, kad džiaugiasi pasirinkęs menininko profesiją. skaityti »

Baku įvyko bankinių ir mažmeninės prekybos technologijų konferencija „In Touch Baku 2017“

„Diebold Nixdorf” kartu su BS/2 organizavo tarptautinę konferenciją „In Touch Baku 2017“, kurioje dalyvavo daugiau nei 100 bankinės ir mažmeninės prekybos sektoriaus atstovų. skaityti »