Atsiskaityti už „Skynet“ paslaugas dar patogiau

Publikuota: 2017 m. rugsėjo 14 d. ketvirtadienis

Nuo rugsėjo mėnesio „Skynet“ klientai už teikiamas šviesolaidinio interneto ir išmaniosios TV paslaugas gali atsiskaityti ne tik klientų aptarnavimo skyriuose, per internetą, bet ir prekybos centruose bei kioskuose.

Sostinėje veikiantis „Skynet“ tinklas rūpinasi savo klientų patogumu, todėl plečia galimybes atsiskaityti už paslaugas jiems tinkamiausiu laiku, tinkamiausioje vietoje. Atsižvelgiant į tai, buvo pasiūlyta dar keletas naujų būdų atsiskaityti už paslaugas: parduotuvių „Maxima“ kasose ir informacijos centruose (galima atsiskaityti kortele arba grynaisiais), „Express Market“ kasose, per „Perlo“ terminalus, „Lietuvos spaudos“ ir „Narvesen“ kioskuose (mokant grynaisiais). Šiuolaikiškiems klientams pasiūlyta galimybė susimokėti per elektroninę sistemą „Paysera“. Minėtais būdais jau galima atsiskaityti už rugpjūčio mėnesį suteiktas paslaugas.

„Norėtume atkreipti klientų dėmesį, kad pasinaudoti naujais mokėjimo būdais galima atsiskaitant už rugpjūčio mėnesio paslaugas, nes šio mėnesio sąskaitose yra naudojama nauja brūkšninio kodo sistema, kuri ir suteikia šią galimybę. Būkite atidūs mokėdami už liepos mėnesio paslaugas, nes šiose sąskaitose dar nėra naudojama nauja brūkšninio kodo sistema,“ – pastebi „Penkių kontinentų komunikacijų centro“ Privačių klientų skyriaus vadovė Erika Nikiforova.

Nauji atsiskaitymo būdai suteiks daugiau laisvės ir leis daugiau dėmesio skirti tiesioginei savo veiklai, mokestinius reikalus sutvarkant per žymiai trumpesnį laiką.

Primename, kad „Skynet“ savo klientams taip pat siūlo net keturis būdus atsiskaityti internetu – per savitarnos sistemą https://Mano.skynet.lt, pervedant pinigus į vieną iš UAB „Penkių kontinentų komunikacijų centras“ bankinių sąskaitų, užsisakant „E.sąskaitą“, svetaineje www.manogile.lt. „Skynet“ klientų aptarnavimo skyriuose taip pat laukiami visi, norintys atsiskaityti grynaisiais arba mokėjimo kortele.

Šaltinis: Penki.lt
Kopijuoti, platinti, skelbti bet kokią portalo News.lt informaciją be raštiško redakcijos sutikimo draudžiama.

facebook komentarai

Naujas komentaras

     

 


Captcha
 

„Intersect 2022“: bankininkystės tendencijų analizė ir technologinės naujovės (1)

2022 m. birželio 13–15 d. BS/2 atstovai dalyvavo konferencijoje „Intersect“. skaityti »

PLUS forumo „Bankai ir mažmeninė prekyba. Skaitmeninė transformacija ir sąveika“ atgarsiai (5)

Žiūrėkite vaizdo reportažą iš PLUS forumo „Bankai ir mažmeninė prekyba. Skaitmeninė transformacija ir sąveika“. skaityti »

„Kavos galia“ suteikia galių jaustis reikšmingu (4)

Prie įmonių grupės „Penki kontinentai“ biuro Vilniuje ir vėl viešėjo iniciatyvos „Kavos galia“ automobilis. skaityti »

„DUOday 2022“ įmonių grupėje „Penki kontinentai“ (4)

„Penkių kontinentų“ įmonių grupė jau antrus metus dalyvavo socialinės įdarbinimo agentūros SOPA iniciatyvoje „DUOday“. skaityti »

Už „Penkis kontinentus“ – beveik 100 km. bėgte (4)

17-ika įmonių grupės darbuotojų bėgo varžybose „We Run Vilnius“. skaityti »

Taškente vyksta seminaras apie grynųjų pinigų сirkuliaciją (1)

BS/2 rengia seminarą „Grynųjų pinigų cirkuliavimo optimizavimas. Bankinė savitarna“. skaityti »

TV3 teiravosi BS/2 nuomonės apie savitarnos kasas

TV3 žurnalistė pakalbino BS/2 Mažmeninės prekybos įrangos pardavimo skyriaus vadovo pavaduotoją Jurij Mikuckij apie savitarnos kasų populiarėjimą. skaityti »

„Penkių kontinentų“ grupė dalyvauja tarptautiniame forume Uzbekistane

Gegužės 25 d. Taškente prasidėjo tarptautinis PLUS forumas „Bankai ir mažmeninė prekyba. Skaitmeninė transformacija ir sąveika“. skaityti »

„Penki kontinentai“ bėgime į „Europą“ pelnė gausiausios komandos vardą (2)

Vilniuje jau septintą kartą vyko bėgimo į „Europos“ dangoraižį varžybos. skaityti »

Uzbekistane sukurta unikali mokėjimų ekosistema (16)

„Penkių kontinentų“ grupės įmonė „ASHBURN International“, bendradarbiaudama su Uzbekistano Nacionaliniu tarpbankiniu duomenų apdorojimo centru HUMO, įgyvendino kompleksinį „TransLink.iQ“ sistemos diegimo projektą. skaityti »