BS/2 – sertifikuota „Datalogic“ techninės priežiūros paslaugų partnerė Azerbaidžane

Publikuota: 2020 m. kovo 12 d. ketvirtadienis

Technologinius sprendimus bankams ir prekybininkams siūlanti bendrovė „Penkių kontinentų bankinės technologijos“ (BS/2), priklausanti „Penkių kontinentų“ įmonių grupei, tapo pasaulinės prekybos įrangos gamintojos „Datalogic“ sertifikuota techninės priežiūros paslaugų partnere Azerbaidžane.

Kad galėtų teikti minėtos įrangos remonto paslaugas, jungtinė BS/2 specialistų komanda vyko į mokymus Slovakijoje, kur Trnavo priemiestyje Zavar įsikūrusioje gamykloje sėmėsi naujų žinių ir patirties. Nuo šiol įmonės specialistai gali teikti „Datalogic“ remonto paslaugas Azerbaidžane, sugedusios įrangos nebereikia grąžinti taisyti jos gamintojui. Įrangos savininkams tai padės taupyti laiką ir transporto išlaidas, pratęsti įrenginių naudojimo laiką.

„Iki šiol, norint sutaisyti sugedusią įrangą, ją reikėdavo vežti į Europoje esantį „Datalogic“ priežiūros centrą. Vien prekių transportavimo ir su juo susijusios sąnaudos sudarydavo ženklią išlaidų dalį. Dabar ši problema atkris, kadangi įranga bus taisoma vietoje – Azerbaidžane įsteigtame techninės priežiūros centre“, – teigia BS/2 Mažmeninės prekybos įrangos pardavimo skyriaus vadovo Emil Musayev.

Technologiniai „Datalogic“ sprendimai

1972 m įsteigta italų įmonė „Datalogic“ įgijo pasaulinį pripažinimą ir šiuo metu užima lyderio pozicijas duomenų surinkimo automatizavimo srityje. Įmonė gamina plačios paskirties įrenginius:

 • brūkšninių kodų skaitytuvus,
 • lazerinio žymėjimo sistemas,
 • aptikimo, matavimo bei saugos jutiklius,
 • mašininio matymo sistemas,
 • RFID įrenginius.

Skirtingose srityse taikomi „Datalogic“ įrenginiai  pasižymi skirtingais konstrukciniais ypatumais. Вe to, šio gamintojo įrenginių gedimo koeficientas yra labai mažas.

„Datalogic“ produktų paskirtis

Inovaciniai „Datalogic“ sprendimai padeda didinti šių sričių operacijų efektyvumą ir kokybę:

 • mažmeninės prekybos,
 • gamybos,
 • transporto ir logistikos,
 • pašto tarnybų,
 • sveikatos apsaugos,
 • finansinių organizacijų,
 • draudimo ir teisinių įmonių.

Automatizuotas informacijos įvedimas padeda įmonėms sumažinti klientų aptarnavimo laiką ir žmogiškųjų faktorių rizikas, galimas dėl klaidingo rankinio duomenų įvedimo.

Techninės priežiūros centras Baku

Azerbaidžane itin populiarūs rankiniai ir įtaisomi brūkšninių kodų skaitytuvai, taip pat duomenų surinkimo terminalai. Stambiems šalies prekybos centrams („Bravo“, „Rahat“, „Araz“ ir kt.) BS/2 yra pardavusi daugiau nei 3 000 įvairių „Datalogic“ įrenginių.  

„Norime pasidžiaugti, kad BS/2 plečia bendradarbiavimą su „Datalogic“. Azerbaidžane veikianti „BSKom“ jau ne vienerius metus platina „Datalogic“ prekybos įrangą, o neseniai pasirašyta sutartis suteiks galimybę teikti šios įrangos techninės priežiūros bei remonto paslaugas visiems šalyje veikiantiems rinkos dalyviams, nepriklausomai nuo to, ar jie tą įrangą pirko iš mūsų, ar kitų tiekėjų. Garantuojame, kad paslaugos bus teikiamos operatyviai ir profesionaliai,“– sako „BSKom“ direktorius Ilgaras Hasanovas.

Norėdamigautiišsamesnėsinformacijos apie „Datalogic“ technologinius sprendimus ir specializuotų įrenginių techninės priežiūros bei remonto paslaugas, susisiekite su BS/2 atstovais.

Šaltinis: Penki kontinentai
Kopijuoti, platinti, skelbti bet kokią portalo News.lt informaciją be raštiško redakcijos sutikimo draudžiama.

facebook komentarai

Naujas komentaras

     

 


Captcha
 

„ASHBURN International“ atliko mokėjimo sistemų „Uzcard“ ir „Mir“ integraciją

„Penkių kontinentų“ įmonių grupei priklausanti „ASHBURN International“, kurianti ir diegianti lanksčius inovacinius atsiskaitymo sprendimus, integravo Uzbekistano nacionalinę mokėjimo sistemą „Uzcard“ ir rusiškąją „Mir“. Nuo šiol Uzbekistano gyventojai gali atsiskaityti debetinėmis ir kreditinėmis mokėjimo sistemos „Mir“ kortelėmis. skaityti »

Įmonių grupės „Penki kontinentai“ pirmojo ketvirčio pajamos

„Penkių kontinentų“ įmonių grupės pajamos pirmąjį 2020-ųjų ketvirtį sudarė 10,2 mln. Eur. Šie finansiniai rodikliai tolygūs pernai metų to paties laikotarpio rezultatui. skaityti »

„Cash Management.iQ“ ir S&G el. užraktai „A-Series“. Inkasatorių prieigos prie bankinių įrenginių kontrolė

Automatizuoti užduotis ir inkasavimo tarnybos darbuotojų prieigos teisių suteikimą – yra vienas iš svarbiausių veiksnių, efektyvinant finansų įstaigos grynųjų pinigų tvarkymą. skaityti »

„TransLink.iQ“ ir „Ingenico“ kortelių skaitytuvai – Azerbaidžano bankui „Azer Turk Bank“

Valstybinis Azerbaidžano bankas „Azer Turk Bank“ įsigijo „ASHBURN International“ sukurtą el. kortelių skaitytuvų valdymo ir jais atliekamų mokėjimo operacijų paskirstymo sprendimą „TransLink.iQ“. Lietuvos įmonė taip pat pristatė šiam bankui „Ingenico“ el. kortelių skaitytuvus. Tai pirmieji šio gamintojo įrenginiai Azerbaidžane. skaityti »

Praktiniai duomenų apsaugos patarimai dirbantiems per nuotolį

Lietuvoje ir įvairiose pasaulio šalyse paskelbus karantiną dėl koronaviruso (COVID-19) pandemijos, įmonės pradėjo organizuoti nuotolinį savo darbuotojų darbą. Tarp jų – ir pasauliniai technologijų gigantai „Amazon“, „Microsoft“ bei „Facebook“, kurie įpareigojo savo darbuotojus dirbti iš namų tol, kol situacija nepagerės, o koronaviruso plitimas nebus sustabdytas. skaityti »

BS/2 užtikrina efektyvią bankinės įrangos techninę priežiūrą netgi karantino metu

Pasaulyje įsismarkavus koronavirusui COVID-19, 2020 m. kovo 11 d. Pasaulio sveikatos organizacija paskelbė pandemiją. Dauguma šalių įsivedė karantiną, rekomenduodamos savo piliečiams laikytis socialinės izoliacijos. Buvo uždaryta daugybė mokyklų, vaikų darželių, parduotuvių, viešojo maitinimo įstaigų ir kitų masinių susibūrimo vietų. Daugybė įmonių savo darbuotojus išleido dirbti nuotoliniu būdu. skaityti »

Saviinkasacija. Naujos galimybės „COVID-19“ pandemijos metu

Ateityje vis labiau augs sprendimų, didinančių bankų ir mažmeninės prekybos tinklų savarankiškumą (įskaitant saviinkasacijos įrangą), paklausa. Tokią nuomonę neseniai išsakė „Infoline-analitiki“ vadovas M. Burmistrov. skaityti »

„Penki kontinentai“ prisideda prie socialinės iniciatyvos kovoje su COVID-19

Įmonių grupė „Penki kontinentai“ reiškia didžiulę padėką visiems socialiai atsakingiems piliečiams, savanoriams ir verslo atstovams, kurie koronaviruso (COVID-19) pandemijos metu teikia paramą medikams, senjorams ir kitoms socialiai jautrioms grupėms. Įvairių socialinių projektų įgyvendinimui įmonių grupė skyrė 50 tūkst. eurų. skaityti »

„Penki“ siūlo savo žiūrovams 16-ika nemokamų TV kanalų

Kad Vilniaus gyventojų laisvalaikis karantino laikotarpiu būtų turiningesnis, šviesolaidinio interneto bei išmaniosios TV tinklas „Penki“ išplėtė nemokamų TV kanalų pasirinkimą. skaityti »

Darbuotojai dirba iš namų? Būtina iš naujo peržiūrėti įmonės informacijos saugumo politiką

Lietuvos Vyriausybei paskelbus šalyje karantiną dėl koronaviruso pandemijos, Lietuvos įmonių vadovai raginami sudaryti sąlygas darbuotojams dirbti nuotoliniu būdu. Ar verslas, siūlydamas savo darbuotojams nuotolinio darbo galimybes yra tinkamai pasiruošęs ne tik iš techninės pusės, bet ir gali užtikrinti apsaugą nuo kibernetinių įsilaužimų? skaityti »