BS/2 – sertifikuota „Datalogic“ techninės priežiūros paslaugų partnerė Azerbaidžane

Publikuota: 2020 m. kovo 12 d. ketvirtadienis

Technologinius sprendimus bankams ir prekybininkams siūlanti bendrovė „Penkių kontinentų bankinės technologijos“ (BS/2), priklausanti „Penkių kontinentų“ įmonių grupei, tapo pasaulinės prekybos įrangos gamintojos „Datalogic“ sertifikuota techninės priežiūros paslaugų partnere Azerbaidžane.

Kad galėtų teikti minėtos įrangos remonto paslaugas, jungtinė BS/2 specialistų komanda vyko į mokymus Slovakijoje, kur Trnavo priemiestyje Zavar įsikūrusioje gamykloje sėmėsi naujų žinių ir patirties. Nuo šiol įmonės specialistai gali teikti „Datalogic“ remonto paslaugas Azerbaidžane, sugedusios įrangos nebereikia grąžinti taisyti jos gamintojui. Įrangos savininkams tai padės taupyti laiką ir transporto išlaidas, pratęsti įrenginių naudojimo laiką.

„Iki šiol, norint sutaisyti sugedusią įrangą, ją reikėdavo vežti į Europoje esantį „Datalogic“ priežiūros centrą. Vien prekių transportavimo ir su juo susijusios sąnaudos sudarydavo ženklią išlaidų dalį. Dabar ši problema atkris, kadangi įranga bus taisoma vietoje – Azerbaidžane įsteigtame techninės priežiūros centre“, – teigia BS/2 Mažmeninės prekybos įrangos pardavimo skyriaus vadovo Emil Musayev.

Technologiniai „Datalogic“ sprendimai

1972 m įsteigta italų įmonė „Datalogic“ įgijo pasaulinį pripažinimą ir šiuo metu užima lyderio pozicijas duomenų surinkimo automatizavimo srityje. Įmonė gamina plačios paskirties įrenginius:

 • brūkšninių kodų skaitytuvus,
 • lazerinio žymėjimo sistemas,
 • aptikimo, matavimo bei saugos jutiklius,
 • mašininio matymo sistemas,
 • RFID įrenginius.

Skirtingose srityse taikomi „Datalogic“ įrenginiai  pasižymi skirtingais konstrukciniais ypatumais. Вe to, šio gamintojo įrenginių gedimo koeficientas yra labai mažas.

„Datalogic“ produktų paskirtis

Inovaciniai „Datalogic“ sprendimai padeda didinti šių sričių operacijų efektyvumą ir kokybę:

 • mažmeninės prekybos,
 • gamybos,
 • transporto ir logistikos,
 • pašto tarnybų,
 • sveikatos apsaugos,
 • finansinių organizacijų,
 • draudimo ir teisinių įmonių.

Automatizuotas informacijos įvedimas padeda įmonėms sumažinti klientų aptarnavimo laiką ir žmogiškųjų faktorių rizikas, galimas dėl klaidingo rankinio duomenų įvedimo.

Techninės priežiūros centras Baku

Azerbaidžane itin populiarūs rankiniai ir įtaisomi brūkšninių kodų skaitytuvai, taip pat duomenų surinkimo terminalai. Stambiems šalies prekybos centrams („Bravo“, „Rahat“, „Araz“ ir kt.) BS/2 yra pardavusi daugiau nei 3 000 įvairių „Datalogic“ įrenginių.  

„Norime pasidžiaugti, kad BS/2 plečia bendradarbiavimą su „Datalogic“. Azerbaidžane veikianti „BSKom“ jau ne vienerius metus platina „Datalogic“ prekybos įrangą, o neseniai pasirašyta sutartis suteiks galimybę teikti šios įrangos techninės priežiūros bei remonto paslaugas visiems šalyje veikiantiems rinkos dalyviams, nepriklausomai nuo to, ar jie tą įrangą pirko iš mūsų, ar kitų tiekėjų. Garantuojame, kad paslaugos bus teikiamos operatyviai ir profesionaliai,“– sako „BSKom“ direktorius Ilgaras Hasanovas.

Norėdamigautiišsamesnėsinformacijos apie „Datalogic“ technologinius sprendimus ir specializuotų įrenginių techninės priežiūros bei remonto paslaugas, susisiekite su BS/2 atstovais.

Šaltinis: Penki kontinentai
Kopijuoti, platinti, skelbti bet kokią portalo News.lt informaciją be raštiško redakcijos sutikimo draudžiama.

facebook komentarai

Naujas komentaras

     

 


Captcha
 

susiję straipsniai

„Penki kontinentai“ prisideda prie socialinės iniciatyvos kovoje su COVID-19

Įmonių grupė „Penki kontinentai“ reiškia didžiulę padėką visiems socialiai atsakingiems piliečiams, savanoriams ir verslo atstovams, kurie koronaviruso (COVID-19) pandemijos metu teikia paramą medikams, senjorams ir kitoms socialiai jautrioms grupėms. Įvairių socialinių projektų įgyvendinimui įmonių grupė skyrė 50 tūkst. eurų. skaityti »

„Penki“ siūlo savo žiūrovams 16-ika nemokamų TV kanalų

Kad Vilniaus gyventojų laisvalaikis karantino laikotarpiu būtų turiningesnis, šviesolaidinio interneto bei išmaniosios TV tinklas „Penki“ išplėtė nemokamų TV kanalų pasirinkimą. skaityti »

Darbuotojai dirba iš namų? Būtina iš naujo peržiūrėti įmonės informacijos saugumo politiką

Lietuvos Vyriausybei paskelbus šalyje karantiną dėl koronaviruso pandemijos, Lietuvos įmonių vadovai raginami sudaryti sąlygas darbuotojams dirbti nuotoliniu būdu. Ar verslas, siūlydamas savo darbuotojams nuotolinio darbo galimybes yra tinkamai pasiruošęs ne tik iš techninės pusės, bet ir gali užtikrinti apsaugą nuo kibernetinių įsilaužimų? skaityti »

Įmonių grupė „Penki kontinentai“ dalį savo veiklos vykdys nuotoliniu būdu

Įmonių grupė „Penki kontinentai“, reaguodama į koronaviruso (COVID-19) plitimą ir atsižvelgdama į Lietuvos Respublikos Vyriausybės nutarimą visoje Lietuvoje skelbti privalomą karantiną, taip pat į kitų šalių, kuriose veikia grupės atstovybės, Vyriausybių rekomendacijas, dalį savo veiklos vykdys nuotoliniu būdu. skaityti »

BS/2 – sertifikuota „Datalogic“ techninės priežiūros paslaugų partnerė Azerbaidžane

Technologinius sprendimus bankams ir prekybininkams siūlanti bendrovė „Penkių kontinentų bankinės technologijos“ (BS/2), priklausanti „Penkių kontinentų“ įmonių grupei, tapo pasaulinės prekybos įrangos gamintojos „Datalogic“ sertifikuota techninės priežiūros paslaugų partnere Azerbaidžane. skaityti »

„TransLink.iQ“ – naujas T. Dadaševo tyrimo objektas

Tachmasibas Dadaševas rengia naują knygą. Šį kartą dėmesio centre – atsiskaitymai be grynųjų pinigų, el. kortelių skaitytuvai ir jų tinklams stebėti bei valdyti skirtas programinis sprendimas „TransLink.iQ“. skaityti »

Baltijos šalių konferencijoje – diskusijos apie debesijos paslaugų įtaką verslui

Užsakomąsias ITT paslaugas „ProfIT“ teikiančios UAB „Penkių kontinentų komunikacijų centras“ atstovai lankėsi tarptautinėje Baltijos šalių konferencijoje „Verslo transformacija – darbas debesyse“. skaityti »

Kovas – Klientų mėnuo!

Kovo 19-oji paskelbta Tarptautine kliento diena. Šiemet ji minima 10-ąjį kartą. Ar žinote, kad šios šventės iniciatoriai – Lietuvos verslininkai? Būtent iš Lietuvos šventė paplito po visą pasaulį. Jos tikslas – parodyti dar didesnį dėmesį klientams, padėkoti jiems. skaityti »

„EuroShop 2020“: kaip keičiasi prekybos įrangos pasaulis

Vokietijoje, Diuseldorfe, š. m. vasario 16–20 dienomis vyko didžiausia pasaulyje mažmeninės prekybos įrangos atstovams ir partneriams skirta paroda „EuroShop 2020“. skaityti »

Latvijos mikrofinansų organizacija LAKS išduoda paskolas bankomatuose pagal pirštų atspaudus

Mikrofinansų organizacijos lanksčiai žiūri į paskolų teikimą mažmeninės prekybos klientams ir tuo yra pranašesnės už didelius bankus. Jos neretai siūlo supaprastintą paskolų įforminimo procedūrą ir yra pasirengusios dirbti su didesnės rizikos segmento klientais. skaityti »