„BS/2 Georgia“ 10 metų: nuo bankomatų tiekėjo iki strateginio partnerio

Publikuota: 2019 m. kovo 5 d. antradienis

Kiekvienoje veiklos srityje yra lyderių, kuriančių inovacinius produktus, besiveržiančių į priekį ir mėginančių atspėti klientų poreikius, siekiančių teikti paslaugas profesionaliai ir efektyviai.

Prie tokių inovatorių galima priskirti ir bendrovę „BS/2 Georgia“, įnešančią naujų vėjų į Sakartvelo (Gruzijos) bankinių technologijų rinką. Kovo 5 d. ši UAB „Penkių kontinentų bankinės technologijos“ (BS/2) antrinė įmonė švenčia 10-ąjį jubiliejų, o Sakartvelo rinkoje „Penkių kontinentų“ įmonių grupė veikia dar nuo 2001 metų.

Šiuo metu „BS/2 Georgia“ bendradarbiauja su dauguma šalies bankų. Įmonė siūlo bankinę įrangą ir jai pritaikytus programinius sprendimus, teikia šios įrangos techninės priežiūros, konsultavimo ir mokymų paslaugas. Skirtinguose Sakartvelo miestuose įsteigti 6 techninės priežiūros centrai, kuriuose dirba 26 sertifikuoti inžinieriai. Jiems patikėta beveik 15 000 elektroninių kortelių skaitytuvų ir beveik 1 200 savitarnos įrenginių priežiūra.

„Įmonė nuėjo ilgą kelią nuo bankinės įrangos tiekėjo iki bankinių technologijų eksperto ir strateginio finansinių įstaigų partnerio. Aktyviai investavome į teikiamų paslaugų pasiūlą ir techninės priežiūros centrų plėtrą. Per pastaruosius metus „BS/2 Georgia“ įgijo naujų klientų, tai rodo ir padvigubėjęs mūsų darbuotojų skaičius. Mes ne tik įgijome klientų pasitikėjimą, bet ir perėjome į kitą bendravimo lygmenį – tapome jų partneriais“,– pasakoja „BS/2 Georgia“ vykdomasis direktorius Andrej Smirnov.

Vienas iš sėkmingo verslo pavyzdžių – bendras projektas su vienu stambiausių komercinių Sakartvelo bankų, kuris „BS/2 Georgia“ patikėjo plataus elektroninių kortelių skaitytuvų tinklo ir bankomatų priežiūrą.

Pritaikiusi PSP (angl. Payment Service Provider – mokėjimo paslaugų teikėjas) veiklos modelį, įmonė išnuomojo elektroninius kortelių skaitytuvus ir apsiėmė prižiūrėti visų banko mokėjimo įrenginių tinklą. Prijungus kortelių skaitytuvus prie kitos „Penkių kontinentų“ grupės įmonės „ASHBURN International“ sukurtos sistemos „TransLink.iQ“, nuo banko buvo nuimta atsakomybė dėl įrenginių tinklo stebėsenos, priežiūros, jų programinės įrangos atnaujinimo ir remonto. Visa tai padėjo gerokai sumažinti ir banko išlaidas. Bankui teikiamas visas paslaugų kompleksas – nuo planavimo iki bankinių technologijų diegimo.

„Mūsų komanda – didžiausia mūsų vertybė. Darbuotojų profesionalumas, jų gebėjimas suprasti ir atsižvelgti į klientų individualius pageidavimus, siekis puoselėti ilgalaikius santykius stiprina mūsų įmonės poziciją Sakartvelo rinkoje. Iš savo pusės rūpinamės, kad darbuotojai išlaikytų kompetenciją, augtų ir tobulėtų. Kasmet jiems organizuojame darbo su naujausia technine bei programine bankine įranga mokymus, kuriuos veda Lietuvos įmonės BS/2 ir Vokietijos bankinės įrangos gamintojos „Diebold Nixdorf“ specialistai. Naują dešimtmetį pradedame su nauju tikslu – prisidėti prie Sakartvelo mažmeninės prekybos sektoriaus plėtros, pasiūlyti prekybos tinklams didesnę prekybos įrangos pasiūlą“, – sako „BS/2 Georgia“ komercijos direktorius Emilio Kiris.

Šaltinis: Penki kontinentai
Kopijuoti, platinti, skelbti bet kokią portalo News.lt informaciją be raštiško redakcijos sutikimo draudžiama.

facebook komentarai

Naujas komentaras

     

 


Captcha
 

susiję straipsniai

Nauja „ProfIT“ interneto svetainė – daugiau galimybių verslui

„Penkių kontinentų komunikacijų centras“, valdantis užsakomųjų IT paslaugų (angl. outsourcing) kompleksą verslui iš vienų rankų „ProfIT“, savo verslo partneriams pristato atnaujintą jo interneto svetainę. skaityti »

Ateities prekyba. „Diebold Nixdorf“ partnerių suvažiavimas

Naujausios mažmeninės prekybos tendencijos ir pokyčiai buvo pagrindinės temos, svarstytos pasaulinio bankinių ir mažmeninės prekybos technologijų gamintojo „Diebold Nixdorf“ partnerių iš Rytų Europos suvažiavime. skaityti »

Lietuvos gyventojai vis dažniau renkasi spartųjį šviesolaidinį internetą ir IPTV

Lietuvos Respublikos ryšių reguliavimo tarnybos duomenimis, abonentų, kurie naudojasi interneto prieigos paslaugomis, teikiamomis šviesolaidinėmis linijomis, skaičius nuolat auga. skaityti »

Naujos „Payments.iQ“ galimybės mokėjimo operacijoms stebėti

BS/2 išleido atnaujintą programinio sprendimo „Payments.iQ“ versiją, kuri iš esmės keičia požiūrį į skirtingų naudotojų grupių darbo organizavimą. skaityti »

12-ika Lietuvos regioninių gydymo įstaigų patikėjo virtualių serverių priežiūrą „ProfIT“

„Penkių kontinentų komunikacijų centras“, valdantis „ProfIT“ – užsakomųjų IT paslaugų (angl. outsourcing) kompleksą verslui iš vienų rankų – pasirašė jungtinę informacinių sistemų infrastruktūros priežiūros paslaugų sutartį su 12-a Lietuvos regioninių gydymo įstaigų. skaityti »

Bankomatų apsauga: kaip panaudoti visas vaizdo stebėsenos sistemos galimybes

2019 m. Europos saugių mokėjimo operacijų asociacija (angl. European Association for Secure Transactions) paskelbė ataskaitą, kurioje teigiama, kad per pastaruosius metus bankomatų fizinių atakų skaičius Europoje išaugo 27 proc. (nuo 3 584 iki 4 549 incidentų), o tokiu būdu pavogtų pinigų skaičius – 16 proc. (nuo 31 iki 36 mln. eurų). skaityti »

Tik studentams! Internetas už studentišką kainą

Šviesolaidinis tinklas „Penki“ sostinės studentus kviečia iš anksto pasiruošti mokslo metams, pasirūpinant, ko gero, svarbiausia šiais laikais žinių ir pramogavimo priemone – sparčiu internetu. skaityti »

Inkasatorių darbo priemonių apskaita. Nauja „Cash Management.iQ“ funkcija

Norint efektyviai kompleksiškai valdyti grynųjų pinigų srautus, svarbu centralizuotai stebėti jų būklę, banknotų ir monetų poreikį kiekviename pinigų išdavimo/įdėjimo objekte. skaityti »

ADM. Kuo naudinga saviinkasacija?

Saviinkasacija, arba netiesioginė inkasacija, – viena iš pagrindinių pastarųjų metų finansų srities tendencijų. skaityti »

Dėl pokyčių PENKI klientų aptarnavimo skyriuose „Madoje“ ir „IKI Šeškinė“

Nuo liepos 15 dienos prekybos centre „Mada“ (Viršuliškių g. 40) ir nuo rugpjūčio 18 d. „IKI Šeškinė“ (Šeškinės g. 32) esantys šviesolaidinio tinklo„Penki“ klientų aptarnavimo skyriai uždaromi. skaityti »