BS/2 atidarė interneto svetainę apie grynųjų pinigų judėjimo optimizavimą

Publikuota: 2020 m. gruodžio 15 d. antradienis

BS/2 sukūrė naują interneto svetainę СashManagementiQ.com, skirtą informuoti apie grynųjų pinigų judėjimo optimizavimą jų išdavimo ir priėmimo vietose.

Svetainėje pateikiama informacija apie aktualias grynųjų pinigų judėjimo organizavimo problemas, su kuriomis susiduria bankinio sektoriaus organizacijos, teikiančios savitarnos paslaugas, ir kaip tas problemas galima išspręsti, naudojant programinį sprendimą „Cash Management.iQ“.

Taikant specializuotus grynųjų pinigų judėjimo optimizavimo sprendimus, galima gerokai padidinti  ekonominį efektyvumą: priklausomai nuo organizacijos vidinių procesų, grynųjų pinigų tvarkymui sutaupoma vidutiniškai 10-30 proc. Norint tiksliau išsiaiškinti, koks efektas būtų pasiektas, interneto svetainėje siūloma pasinaudoti specialiu skaičiuotuvu.

Čia taip pat rasite atsakymus į pagrindinius klausimus apie BS/2 specialistų sukurtą sistemą „Cash Management.iQ“, skirtą padėti optimizuoti grynųjų pinigų paskirstymą bankomatuose, pinigų saugyklose, prekyvietėse ir kitose vietose.

Sistema padeda savitarnos įrenginių tinklų savininkams įgyvendinti šiuos tikslus:  

  • mažinti grynųjų pinigų tvarkymo išlaidas;
  • optimizuoti grynųjų pinigų tvarkymo procesus;
  • užtikrinti, kad klientai nesusidurs su grynųjų pinigų trūkumu bankomatuose;
  • sumažinti būtinų inkasacijų skaičių.

„Cash Management.iQ“ sprendimą sudaro keturi programiniai moduliai, kurių kiekvienas atsakingas už  skirtingus grynųjų pinigų judėjimo procesus. Moduliai gali būti naudojami ir autonomiškai, ir kaip sudėtinės vienos sistemos dalys.

„Pernai atidarėme interneto svetainę, skirtą savitarnos įrenginių apsaugos ir stebėsenos problemoms – ATMeye.com. Džiaugiamės, kad ji subūrė tikrų ekspertų ratą. Nuolat gauname užklausų iš viso pasaulio. Bankinio sektoriaus profesionalai čia randa aktualios informacijos apie įrenginių saugumo problemas ir jų sprendimo būdus. Tikimės, kad ir naujoji svetainė taps ta erdve, kur bus diskutuojama aktualiais klausimais, tik šįkart susijusiais su grynųjų pinigų judėjimu, – teigia BS/2 Marketingo departamento vadovas Kirill Ovsiannikov.

Naujos svetainės turinį rengė BS/2 Kompetencijos centro specialistai, dirbantys su didžiausiais Rytų Europos, Centrinės Azijos bei Kaukazo regiono bankais ir turintys praktinės „Cash Management.iQ“ diegimo į finansinių organizacijų infrastruktūrą patirties.

Šaltinis: Penki kontinentai
Kopijuoti, platinti, skelbti bet kokią portalo News.lt informaciją be raštiško redakcijos sutikimo draudžiama.

facebook komentarai

Naujas komentaras

     

 


Captcha
 

komentarai

hEoIOwVbATa IP: 109.188.89.16
2021-01-19 04:09 (!)
jqcUJgdIAKvVe
rWEKePHpTdxbcn IP: 117.70.93.10
2021-01-12 04:20 (!)
UaHlELkKzbSdDgon
rbAaPsjcnyBmq IP: 103.77.190.49
2020-12-22 17:51 (!)
reGPoThYLkWst

susiję straipsniai

Grynieji ar kortelė? Pandemijos įtaka

COVID-19 pandemija visame pasaulyje paskatino skaitmeninių paslaugų diegimą. Reikšmingi pokyčiai įvyko ir atsiskaitymų srityje. Priverstinė izoliacija, rekomendacijos vengti grynųjų pinigų paskatino sparčią elektroninių atsiskaitymų plėtrą. skaityti »

Grynieji ar kortelė? Pandemijos įtaka

COVID-19 pandemija visame pasaulyje paskatino skaitmeninių paslaugų diegimą. Reikšmingi pokyčiai įvyko ir atsiskaitymų srityje. Priverstinė izoliacija, rekomendacijos vengti grynųjų pinigų paskatino sparčią elektroninių atsiskaitymų plėtrą. skaityti »

„Penki“ klientams – dar patikimesnis interneto ryšys

UAB „Penkių kontinentų komunikacijų centras“, teikianti šviesolaidinio interneto ir IPTV paslaugas sostinės gyventojams, praneša, kad sėkmingai įgyvendina ryšio magistralių spartos didinimo iki 100 Gb/s projektą. skaityti »

„Penkių kontinentų“ grupės pajamos viršijo 60 mln. eurų (2)

„Penkių kontinentų“ įmonių grupės, veikiančios bankinių ir mažmeninės prekybos technologijų, mokėjimo sprendimų, šviesolaidinio interneto bei IPTV, IT užsakomųjų paslaugų sektoriuose, pajamos 2020 metais pasiekė 62,5 mln. eurų. skaityti »

IPTV technologijai Lietuvoje – jau 20 metų (4)

Dar, rodos, taip neseniai populiariųjų TV serialų mėgėjai skubėjo namo iš darbo, kad tik nepraleistų kokios svarbios scenos. Krepšinio sirgaliams ne kartą teko neišsimiegoti belaukiant varžybų ir keiktis pražiopsojus tritaškį. Viskas pasikeitė atsiradus IPTV (angl. Internet Protocol Television), interneto protokolo pagrindu veikiančiai išmaniajai televizijai. skaityti »

HD kokybės „Sport1“ prieinamas visiems „Penki“ TV žiūrovams (4)

Džiaugiamės galėdami pranešti, kad nuo 2021 metų sausio pagrindiniame „Penki“ TV kanalų rinkinyje rasite lietuvišką sporto kanalą „Sport1“ nebe SD, o HD vaizdo raiškos kokybe. skaityti »

BS/2 tieks „ССL Tech“ prekybos įrangą (5)

BS/2 pasirašė partnerystės sutartį su stambia mažmeninės prekybos sprendimų gamintoja „CCL Tech“. skaityti »

Stovint ant 2021-ųjų slenksčio: septynios 2020-aisiais išmoktos pamokos (5)

2020 m. pasaulį užklupusi pandemija paveikė visas gyvenimo sritis, ne išimtis ir mažmeninė bankininkystė. Būtinybė riboti tiesioginius kontaktus paskatino bekontakčių atsiskaitymų, biometrijos technologijų naudojimą ne tik bankuose, bet ir parduotuvėse, viešajame transporte. skaityti »

„Penkių kontinentų komunikacijų centras“ prisijungė prie „Švaraus interneto“ iniciatyvos (4)

Sprendimas prisijungti prie memorandumo yra svarbus prevencinis žingsnis, kovojant su netinkama informacija internete. skaityti »

„Vynamic Security“ saugo „Victoriabank“ bankomatus (3)

Bankinės infrastruktūros saugumas – vienas iš šiuo metu svarbiausių daugumos finansų įstaigų prioritetų. „DAAC Systems Integrator“, bendradarbiaudama su BS/2 ir „Diebold Nixdorf“, įgyvendino Moldovos banko „Victoriabank“ bankomatų tinklo apsaugos nuo loginių atakų projektą. Bankinių įrenginių apsaugai užtikrinti naudojamas „Diebold Nixdorf“ programinės įrangos „Vynamic Security“ modulis „Intrusion Protection“. skaityti »

BS/2 atidarė interneto svetainę apie grynųjų pinigų judėjimo optimizavimą (3)

BS/2 sukūrė naują interneto svetainę СashManagementiQ.com, skirtą informuoti apie grynųjų pinigų judėjimo optimizavimą jų išdavimo ir priėmimo vietose. skaityti »