BS/2 ir „Loginom Company“ suteiks naujų galimybių savo klientams

Publikuota: 2021 m. gruodžio 2 d. ketvirtadienis

Penkių kontinentų grupės įmonė BS/2, teikianti IT užsakomąsias paslaugas, kurianti programinius sprendimus ir platinanti bankinę įrangą, pasirašė partnerystės sutartį su „Loginom Company“.

Bendradarbiaujant įmonėms, bus įgyvendinami bendri užsakovų projektai, taikant „Loginom Company“ ir BS/2 programinius sprendimus.

BS/2 yra viena iš didžiausių  bankinės savitarnos įrangos sprendimų tiekėjų Baltijos, Užkaukazės ir Centrinės Azijos šalyse. Įmonė taip pat kuria specializuotus apsaugos ir darbo efektyvinimo sprendimus bankinės savitarnos sričiai. BS/2 produktais naudojasi 85-ių pasaulio šalių finansų organizacijos.

Loginom Company — profesionali duomenų analizės sprendimų kūrėja. Įmonė kuria sistemas, skirtas surinkti, integruoti ir išsamiai apdoroti verslo duomenis, kurti modulius ir vizualizaciją.  Įmonė siekia sukurti universalų, plačiai taikomą analitinį sprendimą.

BS/2 Verslo vystymo departamento vadovas Andrey Yushev teigia, kad didelius duomenų kiekius valdančioms įmonėms tiesiog gyvybiškai svarbu neprarasti savo konkurencinio pranašumo, judant skaitmeninės plėtros kryptimi.

„Jau seniai nebepakanka vien tik rūpintis duomenų saugumu, tinkamai apdoroti ir integruoti duomenų šaltinių. Kuriant vertę galutiniam klientui ir visam verslui, labai svarbu „žalius“ duomenis konvertuoti į vertingą informaciją ir žinias apie verslą. Šiuolaikinės informacinės technologijos ir duomenų struktūrizavimo, analizės bei  vizualizavimo metodų išmanymas padeda verslo vartotojams gauti reikiamų žinių. Būtent todėl manome, kad partnerystė su „Loginom Company“ mums padės priimti svarbius sprendimus, pagrįstus duomenų valdymu (angl. „Data-driven“ metodas)“, - sako jis.

Dirbdama duomenų apdorojimo ir analizės srityje, įmonė vadovaujasi geriausia šios srities praktika, taikydama mažojo kodo (angl. „low-code“) metodiką. Šio kodo platformos padeda žymiai sutrumpinti technologinių produktų pateikimo į rinką laiką ir suteikti vartotojui kokybišką sistemą be papildomos IT specialistų pagalbos.

„Loginom Company“ kuriamas produktas „Loginom“ aktualus įgyvendinant  BS/2 projektus, kai reikia optimizuoti duomenų apdorojimą.

Pagrindinis partnerystės tikslas — suteikti BS/2 klientams šiuolaikines priemones duomenims apdoroti ir ataskaitoms formuoti pagal įvairius rodiklius.

 Daugiausia bendradarbiavimo perspektyvų matoma šiose  srityse:

  1. Integruojant „Loginom“ ir BS/2 produktą „Cash Management.iQ“, kad būtų galima optimizuoti grynųjų pinigų paskirstymo planavimą.
  2. Finansų įstaigoms ir dideliems prekybos tinklams pasiūlyti galimybę gauti ir apdoroti vertingus duomenis apie klientų patirtį ir savitarnos kanalo efektyvumą.

„Bendradarbiavimo su BS 2 pradžia — dar vienas žingsnis, plečiant mūsų produkto naudojimą už Rusijos ribų. Atstovaudama bendriems bankininkystės ir mažmeninės prekybos klientų interesams užsienio šalyse, BS/2 gali naudoti „Loginom“ įvairioms analitinėms užduotims spręsti. 

Šios užduotys yra susijusios su grynųjų pinigų srautų valdymu, klientų segmentavimu reklaminėms kampanijoms bankomatuose organizuoti, reikiamos informacijos išgavimu iš didelio mokėjimo operacijų duomenų srauto ir kt. Esame įsitikinę, kad bendradarbiavimas bus produktyvus ir jau greitai atneš pastebimą naudą mūsų klientams, —  sako „Loginom Company“ direktorius Aleksey Arustamov.

Šaltinis: BS2.lt
Kopijuoti, platinti, skelbti bet kokią portalo News.lt informaciją be raštiško redakcijos sutikimo draudžiama.

facebook komentarai

Naujas komentaras

     

 


Captcha
 

komentarai

xUOcvZoW IP: 220.119.37.59
2021-12-07 07:42 (!)
DHdzrmSYNtiGLnf
onEmktTBSbC IP: 222.247.255.98
2021-12-05 18:28 (!)
JqHVOmDBkYfTQMto

TV3 teiravosi BS/2 nuomonės apie savitarnos kasas

TV3 žurnalistė pakalbino BS/2 Mažmeninės prekybos įrangos pardavimo skyriaus vadovo pavaduotoją Jurij Mikuckij apie savitarnos kasų populiarėjimą. skaityti »

„Penkių kontinentų“ grupė dalyvauja tarptautiniame forume Uzbekistane

Gegužės 25 d. Taškente prasidėjo tarptautinis PLUS forumas „Bankai ir mažmeninė prekyba. Skaitmeninė transformacija ir sąveika“. skaityti »

„Penki kontinentai“ bėgime į „Europą“ pelnė gausiausios komandos vardą (2)

Vilniuje jau septintą kartą vyko bėgimo į „Europos“ dangoraižį varžybos. skaityti »

Uzbekistane sukurta unikali mokėjimų ekosistema (16)

„Penkių kontinentų“ grupės įmonė „ASHBURN International“, bendradarbiaudama su Uzbekistano Nacionaliniu tarpbankiniu duomenų apdorojimo centru HUMO, įgyvendino kompleksinį „TransLink.iQ“ sistemos diegimo projektą. skaityti »

Sakartvele populiarėja šiuolaikiški SUNMI atsiskaitymo įrenginiai (15)

Sakartvelo bankų „Bank of Georgia“ ir „TBC Bank“ užsakymu, SUNMI įrenginiai buvo apipavidalinti pagal jų prekių ženklus. skaityti »

Kaip užtikrinti bankomatų saugumą: 2021 m. nusikaltimų statistika (16)

Europos saugių mokėjimo operacijų asociacijos, „Finextra“ ir kitų šaltinių statistiniai duomenys rodo, kad bankomatų saugumas pasaulyje tebėra aktuali problema. Bankomatų apiplėšimų polinkiai skirtinguose regionuose skirtingi. skaityti »

PENKI ir FLEXI TV stabdo kai kurių kanalų retransliaciją (39)

Lietuvos radijo ir televizijos komisija ir „Penki TV“ stabdo šešių šešių rusų kalbos TV kanalų veiklą. skaityti »

BS/2 sprendimas „Cash Management.iQ“ integruotas su grynųjų pinigų rūšiuoklėmis (12)

BS/2 integravo savo programinį sprendimą „Cash Management.iQ“ su CPS, G&D, „Glory“ ir kitų gamintojų grynųjų pinigų rūšiuoklėmis. skaityti »

Kazachstane atidarytas visą parą veikiantis BS/2 techninės pagalbos centras (10)

BS/2 Kazachstane atidarė visą parą veikiantį techninės pagalbos skambučių centrą. skaityti »

Bankomatų apsaugos sprendimas ypač aktualus Afrikos regione (8)

BS/2 programinis sprendimas „ATMeye.iQ“, skirtas užtikrinti bankomatų saugumą ir padedantis spręsti ginčus su klientais, ir toliau nepraranda aktualumo. skaityti »