BS/2 įtraukta į Lietuvos technologijų lyderių TOP 20

Publikuota: 2019 m. kovo 26 d. antradienis

Bankinių technologijų sprendimus kurianti bendrovė „Penkių kontinentų bankinės technologijos“ (BS/2), priklausanti „Penkių kontinentų“ įmonių grupei, pateko į „Verslo žinių“ sudarytą Lietuvos verslo lyderių sąrašą. Jame – 500 stipriausių Lietuvos įmonių. Atskirai sudarytame Lietuvos technologijų lyderių sąraše BS/2 pateko į TOP 20.

„Esame viena iš daugiausiai patirties turinčių aukštųjų technologijų bendrovių Lietuvoje. Nors mūsų veikla Lietuvoje yra mažiau pastebima, kadangi savo paslaugas ir sprendimus daugiausiai eksportuojame, džiaugiamės, kad esame matomi ir nebe pirmus metus įtraukiami į „Verslo žinių“ sudaromus reitingus. Įgyvendinome nemažai stambių projektų, todėl dvigubai smagu, kad pagal pelno rodiklius patenkame į IT bendrovių TOP 4, kuriame yra stambios pasaulinio lygio užsienio kapitalo bendrovės“, – sako BS/2 generalinio direktoriaus pavaduotojas Tomas Augucevičius.

BS/2 savo veiklą plėtoja jau daugiau nei 20 metų, bendrovė atstovauja stambiausiai pasaulyje bankinės ir prekybos įrangos gamintojai „Diebold Nixdorf“ 13-oje šalių, o 8-iose iš jų teikia visapusiškas užsakomąsias paslaugas (angl. outsourcing), atlieka nuolatinę įrangos priežiūrą bei remontą. Bendras BS/2 specialistų prižiūrimų įrenginių (bankomatų, informacinių terminalų, automatinių seifų ir kt.) skaičius įvairiose šalyse siekia 25 tūkstančius vienetų. Be to, Lietuvos bendrovė pati kuria specializuotus saugumo, pinigų srautų valdymo ir verslo procesų optimizavimo programinius sprendimus, naudojamus 80-yje pasaulio šalių.

Anot „Verslo žinių“ generalinio direktoriaus Ugniaus Jankausko, didžiosios šalies bendrovės buvo surikiuotos atsižvelgiant į jų verslo augimą, veiklos efektyvumą, naudą darbuotojams, skaidrumą ir indėlį ugdant verslo visuomenę ir dalijantis su ja savo patirtimi. Vertinti keturi svarbiausi kriterijai: dydis (pajamos, pelnas), efektyvumas (pelningumas, pelnas vienam darbuotojui ), augimas (metinis pajamų ir pelno pokytis) bei socialinė vertė (atlyginimai, matomumas).

„Verslo žinios“ reitingą „Lietuvos verslo lyderiai“ sudaro kasmet nuo 1997 metų. Reitinge dalyvauja ne visos Lietuvos įmonės, o tik tos, kurios patenka į sąrašą pagal pardavimo pajamas, vertinamais metais uždirba pelno, turi daugiau nei 20 darbuotojų ir kurių atlyginimų vidurkis viršija sektoriaus vidurkį.

Šaltinis: Penki kontinentai
Kopijuoti, platinti, skelbti bet kokią portalo News.lt informaciją be raštiško redakcijos sutikimo draudžiama.

facebook komentarai

Naujas komentaras

     

 


Captcha
 

„ATMeye.iQ“ užtikrins bankomatų apsaugą Turkijoje

BS/2 plečia savo veiklos geografiją – bendradarbiaudama su partneriu Turkijoje „Analistim Bilisim“, siūlo Turkijos bankams vaizdo apsaugos, ginčytinų situacijų sprendimo ir prevencijos nuo sukčiavimo sistemą „ATMeye.iQ“. skaityti »

Lietuvos paštas tęsia bendradarbiavimą su „ASHBURN International“

Didžiausia Lietuvoje pašto paslaugas teikianti bendrovė Lietuvos paštas dar dvejiems metams pratęsė bendradarbiavimo sutartį su mokėjimo kortelių autorizavimo sprendimus kuriančia ir diegiančia bendrove „ASHBURN International“. skaityti »

„Face Detection“: papildoma PIN kodo apsauga naudojantis bankomatu

Viena iš dažniausiai pasitaikančių banko klientų finansinių nuostolių priežasčių vis dar yra banali kortelės ar PIN kodo vagystė. skaityti »

Pokalbiai apie įvairialypę kūrybą ir meno (ne)kolekciją

Ar gali būti susiję IT verslas ir menas? „370“ žurnalo atstovai domėjosi „Penkių kontinentų“ įmonių grupės valdybos pirmininko Idrako Dadašovo meno kolekcija. skaityti »

ATSARGIAI: plinta virusas, skelbiantis melagingas žinutes „Penkių kontinentų“ vardu

Gerbiami „Penkių kontinentų“ klientai ir partneriai, įspėjame apie virusą, neteisėtai skelbiantį žinutes „Penkių kontinentų“ vardu. skaityti »

Kaip keičiasi bankinė savitarna Uzbekistane: pagrindinės konferencijos „Banking Fusion 2019“ įžvalgos

Lapkričio pabaigoje Uzbekistane vykusi bankinės savitarnos konferencija parodė, kad šalis pasiruošusi diegti ir naudoti bankines inovacijas. skaityti »

„Penkių kontinentų“ biure – šventinė Kalėdų atmosfera

Ypatingą Kalėdų laukimo atmosferą ir kūrybiškas idėjas jau ne pirmus metus įgyvendina „Penkių kontinentų“ aplinkotvarkos inžinierius Marius Tomkevičius. skaityti »

Bankomatai ar automatinės grynųjų pinigų įnešimo mašinos? Kas naudingiau bankams, siūlantiems saviinkasacijos paslaugas savo klientams?

Nepaisant sparčiai populiarėjančių atsiskaitymų negrynaisiais pinigais, prekybos ir paslaugų teikimo įmonėse vis dar masiškai cirkuliuoja ir kaupiami grynieji pinigai. Norint surinkti juos iš kasų, kad be reikalo negulėtų talpyklose, o „uždirbtų“ prekybininkui papildomos vertės, praverčia saviinkasacijos įrenginiai. skaityti »

Inovatyvių restoranų tinklas pasirinko „ProfIT“ paslaugas

Bendrovė „Inovatyvūs restoranai“, Vilniuje valdanti aštuonis restoranus ir planuojanti plėsti savo veiklą ne tik Lietuvoje, bet ir Rusijoje bei Lenkijoje, pasirinko UAB „Penkių kontinentų komunikacijų centro“ teikiamas užsakomąsias „ProfIT“ paslaugas. skaityti »

Konferencijoje „Banking Fusion“ aptartos svarbiausios bankinės savitarnos tendencijos

Lapkričio 26 ir 27 dienomis Uzbekistane, Taškente, vyko tarptautinė konferencija „Banking Fusion“ apie bankinę savitarną. Daugiau nei 100 finansų sektoriaus atstovų iš Uzbekistano, Kazachstano, Kirgizijos, Tadžikistano, Azerbaidžano, Sakartvelo, Rusijos, Baltarusijos, Vokietijos, Lietuvos ir Šveicarijos susirinko Uzbekistano sostinėje aptarti, kaip pastaraisiais metais keičiasi bankinės savitarnos pasaulis ir kokie veiksniai daro įtaką bankiniam sektoriui. skaityti »