BS/2 įtraukta į Lietuvos technologijų lyderių TOP 20

Publikuota: 2019 m. kovo 26 d. antradienis

Bankinių technologijų sprendimus kurianti bendrovė „Penkių kontinentų bankinės technologijos“ (BS/2), priklausanti „Penkių kontinentų“ įmonių grupei, pateko į „Verslo žinių“ sudarytą Lietuvos verslo lyderių sąrašą. Jame – 500 stipriausių Lietuvos įmonių. Atskirai sudarytame Lietuvos technologijų lyderių sąraše BS/2 pateko į TOP 20.

„Esame viena iš daugiausiai patirties turinčių aukštųjų technologijų bendrovių Lietuvoje. Nors mūsų veikla Lietuvoje yra mažiau pastebima, kadangi savo paslaugas ir sprendimus daugiausiai eksportuojame, džiaugiamės, kad esame matomi ir nebe pirmus metus įtraukiami į „Verslo žinių“ sudaromus reitingus. Įgyvendinome nemažai stambių projektų, todėl dvigubai smagu, kad pagal pelno rodiklius patenkame į IT bendrovių TOP 4, kuriame yra stambios pasaulinio lygio užsienio kapitalo bendrovės“, – sako BS/2 generalinio direktoriaus pavaduotojas Tomas Augucevičius.

BS/2 savo veiklą plėtoja jau daugiau nei 20 metų, bendrovė atstovauja stambiausiai pasaulyje bankinės ir prekybos įrangos gamintojai „Diebold Nixdorf“ 13-oje šalių, o 8-iose iš jų teikia visapusiškas užsakomąsias paslaugas (angl. outsourcing), atlieka nuolatinę įrangos priežiūrą bei remontą. Bendras BS/2 specialistų prižiūrimų įrenginių (bankomatų, informacinių terminalų, automatinių seifų ir kt.) skaičius įvairiose šalyse siekia 25 tūkstančius vienetų. Be to, Lietuvos bendrovė pati kuria specializuotus saugumo, pinigų srautų valdymo ir verslo procesų optimizavimo programinius sprendimus, naudojamus 80-yje pasaulio šalių.

Anot „Verslo žinių“ generalinio direktoriaus Ugniaus Jankausko, didžiosios šalies bendrovės buvo surikiuotos atsižvelgiant į jų verslo augimą, veiklos efektyvumą, naudą darbuotojams, skaidrumą ir indėlį ugdant verslo visuomenę ir dalijantis su ja savo patirtimi. Vertinti keturi svarbiausi kriterijai: dydis (pajamos, pelnas), efektyvumas (pelningumas, pelnas vienam darbuotojui ), augimas (metinis pajamų ir pelno pokytis) bei socialinė vertė (atlyginimai, matomumas).

„Verslo žinios“ reitingą „Lietuvos verslo lyderiai“ sudaro kasmet nuo 1997 metų. Reitinge dalyvauja ne visos Lietuvos įmonės, o tik tos, kurios patenka į sąrašą pagal pardavimo pajamas, vertinamais metais uždirba pelno, turi daugiau nei 20 darbuotojų ir kurių atlyginimų vidurkis viršija sektoriaus vidurkį.

Šaltinis: Penki kontinentai
Kopijuoti, platinti, skelbti bet kokią portalo News.lt informaciją be raštiško redakcijos sutikimo draudžiama.

facebook komentarai

Naujas komentaras

     

 


Captcha
 

NFC kaip bankinių operacijų standartas

Bekontaktis autorizavimas – jau seniai tapo neatsiejama mūsų gyvenimo dalis. Juo naudojamės įsigydami prekes parduotuvėse, mokėdami už keliones viešajame transporte, eidami į pastatus, turinčius įėjimo kontrolę. skaityti »

„Penkių kontinentų komunikacijų centrui“ vadovaus Evaldas Girskus (1)

„Penkių kontinentų“ grupės įmonei „Penkių kontinentų komunikacijų centras“, teikiančiai šviesolaidinio interneto bei IPTV paslaugas „Penki“ ir verslo sprendimus „ProfIT“, nuo šiandien pradeda vadovauti Evaldas Girskus. skaityti »

„Penkių kontinentų“ įmonių grupė po karantino: keitėsi gyvas bendravimas, sparčiau diegiamos naujos technologijos

Šalyje atšaukus karantiną, bankinių ir ITT technologijų įmonių grupė „Penki kontinentai“ pamažu grįžta prie įprasto darbo režimo, dar labiau sutvirtinusi savo pozicijas rinkoje, nesumažinusi nė vieno iš savo darbuotojų atlyginimų ir ryžtingai žiūrėdama į ateitį. skaityti »

„Penkių kontinentų“ įmonių grupės komunikacija rūpinsis A. Zubriakovas

„Penkių kontinentų“ įmonių grupės komunikacijos vadovu nuo šiandien pradeda dirbti 38-erių Aleksandras Zubriakovas. skaityti »

Ateities bankinė savitarna. Naujų „DN Series“ bankomatų apžvalga

Viena iš pirmaujančių bankinės įrangos gamintojų ir jai skirtų programinių sprendimų kūrėjų „Diebold Nixdorf“ prieš metus anonsavo naują bankomatų liniją – „DN Series“. skaityti »

„ATMeye.iQ“ užtikrins Kenijos banko „Equity Bank Kenya Limited“ bankomatų apsaugą

Kenijos bankas „Equity Bank Kenya Limited“ įsigijo 280 UAB „Penkių kontinentų bankinės technologijos“ (BS/2) sukurto programinio sprendimo „ATMeye.iQ“ licencijų. Ši vaizdo stebėsenos ir apsaugos priemonė diegiama į savitarnos įrenginius, siekiant užtikrinti jų apsaugą, išvengti sukčiavimo grėsmių, taip pat padėti spręsti su klientais kylančius ginčus. Programinis spendimas bankui įdiegtas bendradarbiaujant su vietine partnere – „Technology Associates Kenya“. skaityti »

„ASHBURN International“ atliko mokėjimo sistemų „Uzcard“ ir „Mir“ integraciją

„Penkių kontinentų“ įmonių grupei priklausanti „ASHBURN International“, kurianti ir diegianti lanksčius inovacinius atsiskaitymo sprendimus, integravo Uzbekistano nacionalinę mokėjimo sistemą „Uzcard“ ir rusiškąją „Mir“. Nuo šiol Uzbekistano gyventojai gali atsiskaityti debetinėmis ir kreditinėmis mokėjimo sistemos „Mir“ kortelėmis. skaityti »

Įmonių grupės „Penki kontinentai“ pirmojo ketvirčio pajamos

„Penkių kontinentų“ įmonių grupės pajamos pirmąjį 2020-ųjų ketvirtį sudarė 10,2 mln. Eur. Šie finansiniai rodikliai tolygūs pernai metų to paties laikotarpio rezultatui. skaityti »

„Cash Management.iQ“ ir S&G el. užraktai „A-Series“. Inkasatorių prieigos prie bankinių įrenginių kontrolė

Automatizuoti užduotis ir inkasavimo tarnybos darbuotojų prieigos teisių suteikimą – yra vienas iš svarbiausių veiksnių, efektyvinant finansų įstaigos grynųjų pinigų tvarkymą. skaityti »

„TransLink.iQ“ ir „Ingenico“ kortelių skaitytuvai – Azerbaidžano bankui „Azer Turk Bank“

Valstybinis Azerbaidžano bankas „Azer Turk Bank“ įsigijo „ASHBURN International“ sukurtą el. kortelių skaitytuvų valdymo ir jais atliekamų mokėjimo operacijų paskirstymo sprendimą „TransLink.iQ“. Lietuvos įmonė taip pat pristatė šiam bankui „Ingenico“ el. kortelių skaitytuvus. Tai pirmieji šio gamintojo įrenginiai Azerbaidžane. skaityti »