BS/2 tieks „ССL Tech“ prekybos įrangą

Publikuota: 2021 m. sausio 19 d. antradienis

BS/2 pasirašė partnerystės sutartį su stambia mažmeninės prekybos sprendimų gamintoja „CCL Tech“.

2020 m. rugpjūtį  paskelbtos RBR ataskaitos duomenimis, „CCL Tech“ yra ketvirta didžiausia pasaulyje mažmeninės prekybos sprendimų tiekėja. Ji specializuojasi, kurdama savitarnos kasų sistemas, mokėjimo kortelių skaitytuvus, ekonominės ir vidutinės klasės interaktyviuosius kioskus.

„CCL Tech“ produkcija išsiskiria kokybiška technine ir programine įranga, tarpusavyje derančiomis sudedamosiomis dalimis, inovatyviomis technologijomis ir patikimumu. Ji užtikrina optimalų klientų aptarnavimą prekybos vietose.

Dėl ergonomiško dizaino ir plačių taikymo galimybių „CCL Tech“ sprendimai lengvai diegiami į jau turimą infrastruktūrą ir pritaikomi konkrečios prekybos organizacijos tikslams.

Nuo 2013 m, kai buvo įsteigta, „CCL Tech“ pristatė rinkai daugiau nei 40 tūkst. savitarnos sistemų.  Tarp įmonės klientų nemažai prekybos pasaulio gigantų: „Alipay“, „WeChat Pay“, „JD Pay“, „Carrefour“, „Walmart“, „Vanguard“, „Yonghui“, „LIQUN Group“, „Lianhua“, „AS Watsons“, „Meetall“, „AEON group“, „Chongqing“ ir dar daugiau nei 100 įvairių mažmeninės prekybos tinklų.

„Visuomet siekiame pasiūlyti savo klientams tik pačius geriausius mažmeninės prekybos sprendimus, atsižvelgiant į pasirenkamą įrenginių klasę, kad jie galėtų formuoti geriausią savo klientų patirtį ir užtikrintų kiek įmanoma spartesnį apsipirkimo procesą, ‒ teigia BS/2 Mažmeninės prekybos įrangos pardavimo skyriaus vadovas Emil Musayev. ‒ Per septynerius metus „CCL Tech“ įsitvirtino rinkoje kaip patikima skirtingiems rinkos segmentams skirtų savitarnos sprendimų tiekėja“. Tikime, kad bendradarbiavimas su šia įmone padės tų regionų ir šalių, kuriose dirbame, rinkos žaidėjams sėkmingai plėtoti savo verslą ir žengti koja kojon su laiku“.

BS/2 ‒ stambi tarptautinė įmonė, tiekianti ir diegianti bankinę bei mažmeninės prekybos įrangą ir kurianti jai specializuotus programinius sprendimus. Bendrovė platina garsių pasaulio gamintojų produkciją: „Diebold Nixdorf“, „Datalogic“, „Bizerba“, „Zebra Technologies“ ir kt. Dabar šį sąrašą papildė ir „CCL Tech“.

Šaltinis: Penki kontinentai
Kopijuoti, platinti, skelbti bet kokią portalo News.lt informaciją be raštiško redakcijos sutikimo draudžiama.

facebook komentarai

Naujas komentaras

     

 


Captcha
 

komentarai

xNZshkpw IP: 213.115.55.90
2021-02-23 11:21 (!)
CmgleOEcMXqJaLZ
vLqSKoGtXswJlAmR IP: 123.20.97.113
2021-02-15 23:13 (!)
gMUrzOwEQyfFcIXp
FGLXJxykTHd IP: 137.154.176.33
2021-02-05 01:41 (!)
jbkitwaX
ehoVyflg IP: 88.137.55.65
2021-02-03 05:57 (!)
QBCtmxPnWXa

susiję straipsniai

Stovint ant 2021-ųjų slenksčio: septynios 2020-aisiais išmoktos pamokos

2020 m. pasaulį užklupusi pandemija paveikė visas gyvenimo sritis, ne išimtis ir mažmeninė bankininkystė. Būtinybė riboti tiesioginius kontaktus paskatino bekontakčių atsiskaitymų, biometrijos technologijų naudojimą ne tik bankuose, bet ir parduotuvėse, viešajame transporte. skaityti »

„Penkių kontinentų“ grupės pajamos viršijo 60 mln. eurų (1)

„Penkių kontinentų“ įmonių grupės, veikiančios bankinių ir mažmeninės prekybos technologijų, mokėjimo sprendimų, šviesolaidinio interneto bei IPTV, IT užsakomųjų paslaugų sektoriuose, pajamos 2020 metais pasiekė 62,5 mln. eurų. skaityti »

IPTV technologijai Lietuvoje – jau 20 metų (4)

Dar, rodos, taip neseniai populiariųjų TV serialų mėgėjai skubėjo namo iš darbo, kad tik nepraleistų kokios svarbios scenos. Krepšinio sirgaliams ne kartą teko neišsimiegoti belaukiant varžybų ir keiktis pražiopsojus tritaškį. Viskas pasikeitė atsiradus IPTV (angl. Internet Protocol Television), interneto protokolo pagrindu veikiančiai išmaniajai televizijai. skaityti »

HD kokybės „Sport1“ prieinamas visiems „Penki“ TV žiūrovams (3)

Džiaugiamės galėdami pranešti, kad nuo 2021 metų sausio pagrindiniame „Penki“ TV kanalų rinkinyje rasite lietuvišką sporto kanalą „Sport1“ nebe SD, o HD vaizdo raiškos kokybe. skaityti »

BS/2 tieks „ССL Tech“ prekybos įrangą (4)

BS/2 pasirašė partnerystės sutartį su stambia mažmeninės prekybos sprendimų gamintoja „CCL Tech“. skaityti »

Stovint ant 2021-ųjų slenksčio: septynios 2020-aisiais išmoktos pamokos (5)

2020 m. pasaulį užklupusi pandemija paveikė visas gyvenimo sritis, ne išimtis ir mažmeninė bankininkystė. Būtinybė riboti tiesioginius kontaktus paskatino bekontakčių atsiskaitymų, biometrijos technologijų naudojimą ne tik bankuose, bet ir parduotuvėse, viešajame transporte. skaityti »

„Penkių kontinentų komunikacijų centras“ prisijungė prie „Švaraus interneto“ iniciatyvos (4)

Sprendimas prisijungti prie memorandumo yra svarbus prevencinis žingsnis, kovojant su netinkama informacija internete. skaityti »

„Vynamic Security“ saugo „Victoriabank“ bankomatus (3)

Bankinės infrastruktūros saugumas – vienas iš šiuo metu svarbiausių daugumos finansų įstaigų prioritetų. „DAAC Systems Integrator“, bendradarbiaudama su BS/2 ir „Diebold Nixdorf“, įgyvendino Moldovos banko „Victoriabank“ bankomatų tinklo apsaugos nuo loginių atakų projektą. Bankinių įrenginių apsaugai užtikrinti naudojamas „Diebold Nixdorf“ programinės įrangos „Vynamic Security“ modulis „Intrusion Protection“. skaityti »

BS/2 atidarė interneto svetainę apie grynųjų pinigų judėjimo optimizavimą (3)

BS/2 sukūrė naują interneto svetainę СashManagementiQ.com, skirtą informuoti apie grynųjų pinigų judėjimo optimizavimą jų išdavimo ir priėmimo vietose. skaityti »

Planuoti grynųjų poreikį bankomatuose „BasisBank“ padeda „Cash Management.iQ“ (2)

Sakartvelo bankas „BasisBank“ įsidiegė BS/2 sukurtą grynųjų pinigų srauto prognozavimo ir jų paskirstymo išdavimo-priėmimo vietose sprendimą „Cash Management.iQ“. skaityti »

„Penki“ ir ­5 faktai apie televiziją (3)

Pasaulinės televizijos dienos proga - 5 įdomūs faktai apie televiziją. skaityti »