Baltijos šalių bankininkai rungsis teniso turnyre

Publikuota: 2013 m. lapkričio 13 d. trečiadienis

Šį savaitgalį bankų atstovai rinksis Vilniuje ne aptarti rimtus finansinius klausimus, o smagiai praleisti laisvalaikį su teniso rakete rankoje. Š. m. lapkričio 16–17 dienomis Vilniaus SEB arenoje vyks „Baltic Banks Tennis Cup“ teniso turnyras.

Penktasis, jau tradicinis Lietuvos bankininkų turnyras šiemet kviečia jau ne tik Lietuvos, bet ir kitų Baltijos šalių bankų atstovus. Renginį organizuojančios įstaigos „ATW sprendimai“ atstovo Arūno Valicko teigimu, norinčiųjų dalyvauti skaičius per turnyro istoriją išaugo daugiau nei dvigubai – vis daugiau bankininkų randa laiko prisidėti prie tokios gražios iniciatyvos ir išbando savo jėgas teniso aikštelėje.

„Lietuvos teniso kortuose kasdien galima sutikti nemažai bankininkų, todėl kilo idėja surengti teniso turnyrą, skirtą būtent bankininkams. Per ketverius metus renginys gerokai išaugo, tapo tradicinis, tad su turnyro partnere – generaline rėmėja BS/2 – kilo idėja pakviesti ir kitų Baltijos šalių bankininkus. Džiugu, kad turnyras auga ir stiprėja, ateityje galbūt prisidės ir bankininkai iš Rusijos, Baltarusijos, Lenkijos bei Skandinavijos šalių. Juk gydytojai turi savo čempionatą, odontologai savo, tad, manau, galima pasvajoti ir apie bankininkų Europos čempionatą“, – sako A. Valickas.

Pagrindinė renginio rėmėja jau ne pirmus metus išlieka UAB „Penkių kontinentų bankinės technologijos“ (BS/2). Bendrovės direktoriaus pavaduotojo Tomo Augucevičiaus teigimu, tai gera proga susitikti ir pabendrauti su klientais neoficialioje aplinkoje.

„Darbas su klientais – tai ne tik oficialūs susitikimai, konferencijos, derybos, bet ir kartu leidžiamas laisvalaikis. Mūsų remiamas teniso turnyras – tai galimybė pažinti savo klientus iš kitos pusės, parodyti jiems, kad sveikas ir turiningas laisvalaikis – sėkmingo verslo dalis“, – sako T. Augucevičius.

Kitas bankų teniso turnyras numatomas 2014 metų rudenį.

Įspūdžiai iš ankstesnių bankininkų teniso turnyrų >>>

Šaltinis: penki.lt
Kopijuoti, platinti, skelbti bet kokią portalo News.lt informaciją be raštiško redakcijos sutikimo draudžiama.

facebook komentarai

Naujas komentaras

     

 


Captcha
 

Ar žinote, kam dar naudojamas šviesolaidinis kabelis?

Ar žinote, kad šviesolaidinis kabelis naudojamas anaiptol ne tik sparčiam interneto ryšiui užtikrinti? skaityti »

„Penki kontinentai“ stiprina Lietuvos kariuomenės ITT infrastruktūrą

Lietuvos kariuomenė galės naudotis kokybiškesnėmis ir patikimesnėmis ryšio priemonėmis, įmonių grupei „Penki kontinentai“ priklausančiai ITT bendrovei „Penkių kontinentų komunikacijų centras“ (PKKC) laimėjus Lietuvos didžiojo kunigaikščio Gedimino štabo bataliono viešųjų optinių kabelių pirkimo konkursą. skaityti »

Bankininkai ir finansininkai tradiciškai varžėsi teniso turnyre „BFI Cup“

Daugiau nei 10 metų Lietuvoje organizuojamame tarptautiniame teniso turnyre „BFI Cup“ lapkričio 10–11 d. tradiciškai susitiko Baltijos šalių ir Švedijos finansinių įstaigų atstovai. skaityti »

Azerbaidžane bus aptartos skaitmenizavimo problemos ir biometrinės identifikacijos perspektyvos

Naujausios skaitmenizavimo tendencijos ir problemos – pagrindinė tema, kuri bus analizuojama lapkričio 15–16 d. Azerbaidžane vyksiančiame III-iajame tarptautiniame bankiniame forume. Renginyje dalyvaus daugiau nei šimtas atstovų iš įtakingų įvairių šalių įmonių: Europos, NVS, JAV, Japonijos, Kinijos. skaityti »

BS/2 pasirašė sutartį su Kazachstano banku dėl 111 bankomatų įsigijimo

Bankines technologijas ir mažmenines prekybos sprendimus diegianti bendrovė „Penkių kontinentų bankinės technologijos“ (BS/2) pasirašė sutartį su vienu stambiausių Kazachstano bankų „Bank CenterCredit“ dėl 111 bankomatų su įdiegtu BS/2 plėtojamu savitarnos įrenginių apsaugos sprendimu „АТМеуе.iQ“ tiekimo. skaityti »

Tenisas + verslas = Sėkmė

Jau šį savaitgalį Vilniuje vyks tradicinis teniso turnyras „BFI Cup“, kuriame varžosi bankų bei finansinių įstaigų atstovai. Ta proga – šiek tiek istorijos apie tai, kaip atsirado ir išpopuliarėjo ši sporto šaka. skaityti »

20 metų – kartu su ilgamečiais klientais

Šiemet spalio 28-oji UAB „Penkių kontinentų komunikacijų centras“ kolektyvui jubiliejinė. skaityti »

Sostinės gyventojams duoda „Penkis“, šalies verslui – „Profit“

Prieš 20 metų spalio 28 d. UAB „Penkių kontinentų komunikacijų centras“ Vilniuje pradėjo tiesti šviesolaidinio interneto tinklą. Tai buvo pirmasis toks modernus ryšio tinklas šalyje, gerokai pažangesnis ir pranašesnis už iki tol naudotus kitų tiekėjų varinius kabelius. skaityti »

Šiuolaikinės technologijos ir inovacijos parodoje IN TOUCH ALMATY 2018

Didesnis bankų paslaugomis besinaudojančių vartotojų poreikių pažinimas, banko padalinių transformacijos tendencijos ir vis platesnė bankinių paslaugų skaitmenizacija – esminės temos, kurios dominavo jau 11-oje tarptautinėje konferencijoje „IN TOUCH Almaty 2018“. skaityti »

Šviesolaidiniam internetui Lietuvoje jau 20

1998 m. spalio 28 d. UAB „Penkių kontinentų komunikacijų centras“, priklausanti „Penkių kontinentų“ įmonių grupei, Lietuvoje pradėjo tiesti pirmąjį šviesolaidinį interneto tinklą. skaityti »