Baltijos šalių bankininkai rungsis teniso turnyre

Publikuota: 2013 m. lapkričio 13 d. trečiadienis

Šį savaitgalį bankų atstovai rinksis Vilniuje ne aptarti rimtus finansinius klausimus, o smagiai praleisti laisvalaikį su teniso rakete rankoje. Š. m. lapkričio 16–17 dienomis Vilniaus SEB arenoje vyks „Baltic Banks Tennis Cup“ teniso turnyras.

Penktasis, jau tradicinis Lietuvos bankininkų turnyras šiemet kviečia jau ne tik Lietuvos, bet ir kitų Baltijos šalių bankų atstovus. Renginį organizuojančios įstaigos „ATW sprendimai“ atstovo Arūno Valicko teigimu, norinčiųjų dalyvauti skaičius per turnyro istoriją išaugo daugiau nei dvigubai – vis daugiau bankininkų randa laiko prisidėti prie tokios gražios iniciatyvos ir išbando savo jėgas teniso aikštelėje.

„Lietuvos teniso kortuose kasdien galima sutikti nemažai bankininkų, todėl kilo idėja surengti teniso turnyrą, skirtą būtent bankininkams. Per ketverius metus renginys gerokai išaugo, tapo tradicinis, tad su turnyro partnere – generaline rėmėja BS/2 – kilo idėja pakviesti ir kitų Baltijos šalių bankininkus. Džiugu, kad turnyras auga ir stiprėja, ateityje galbūt prisidės ir bankininkai iš Rusijos, Baltarusijos, Lenkijos bei Skandinavijos šalių. Juk gydytojai turi savo čempionatą, odontologai savo, tad, manau, galima pasvajoti ir apie bankininkų Europos čempionatą“, – sako A. Valickas.

Pagrindinė renginio rėmėja jau ne pirmus metus išlieka UAB „Penkių kontinentų bankinės technologijos“ (BS/2). Bendrovės direktoriaus pavaduotojo Tomo Augucevičiaus teigimu, tai gera proga susitikti ir pabendrauti su klientais neoficialioje aplinkoje.

„Darbas su klientais – tai ne tik oficialūs susitikimai, konferencijos, derybos, bet ir kartu leidžiamas laisvalaikis. Mūsų remiamas teniso turnyras – tai galimybė pažinti savo klientus iš kitos pusės, parodyti jiems, kad sveikas ir turiningas laisvalaikis – sėkmingo verslo dalis“, – sako T. Augucevičius.

Kitas bankų teniso turnyras numatomas 2014 metų rudenį.

Įspūdžiai iš ankstesnių bankininkų teniso turnyrų >>>

Šaltinis: penki.lt
Kopijuoti, platinti, skelbti bet kokią portalo News.lt informaciją be raštiško redakcijos sutikimo draudžiama.

facebook komentarai

Naujas komentaras

     

 


Captcha
 

BS/2 dalyvaus ATMIA konferencijoje Orlande

Daugiau nei 1 200 garsių įmonių iš 25-ies pasaulio šalių vasario 19–21 d. dalyvaus tarptautinės bankomatų asociacijos ATMIA konferencijoje Orlande, Floridos valstijoje. skaityti »

Įmonių grupės „Penki kontinentai“ pajamos 2018 m. siekė 47 mln. eurų

Aukštųjų technologijų srityje beveik 30 metų veikianti įmonių grupė „Penki kontinentai“ 2018 m. fiksavo rekordinius finansinius rodiklius, palyginti su 2017 metais. Grupės pajamos pernai pasiekė 47 mln. eurų (2017 m. – 34 mln. eurų), o neaudituotas pelnas iki apmokestinimo sudarė 1,7 mln. eurų (2017 m. – 2,2 mln. eurų). skaityti »

„Penkių kontinentų“ grupės įmonės už atsakingą ir skaidrų verslą įvertintos tarptautiniu lygmeniu

„Penkių kontinentų“ grupės įmonėms „Penkių kontinentų bankinės technologijos“ (BS/2) ir „ASHBURN International“ antrus metus iš eilės suteiktas tarptautinės bendrovės „EcoVadis“ sidabrinis statusas. skaityti »

Kaip kiekvienas iš mūsų galime apsaugoti svarbius įmonės duomenis?

Skaitmenizacija, automatizacija, robotizacija, daiktų internetas bei kosminiu greičiu tobulėjantis dirbtinis intelektas daro įtaką vis daugiau mūsų gyvenimo sričių. skaityti »

Bankomatų saugumui būtina operacinė sistema „Windows 10“

Daugelio pasaulyje veikiančių bankų laukia nemažas iššūkis, susijęs su bankomatų tinklo saugumo užtikrinimu. skaityti »

„Cash Management.iQ“: naujas grynųjų poreikio prognozavimo mechanizmas

2019 m. BS/2 planuoja atnaujinti savo grynųjų srautų valdymo sistemos „Cash Management.iQ“ prognozavimo mechanizmą. Sistema padės nustatyti kiekvieno banko skyriaus, kiekvienos prekybos vietos, kiekvieno savitarnos įrenginio grynųjų poreikį 10–20 proc. tiksliau. skaityti »

Mažmeninės prekybos sektoriaus potencialas ir ateitis Azerbaidžane

Per pastaruosius 10 metų mažmeninė prekyba Azerbaidžane tapo viena iš dinamiškiausiai besirutuliojančių ekonomikos sričių. skaityti »

„BS/2 Kazakhstan“ švenčia 10-metį

Kazachstanas iš kitų Vidurio Azijos šalių išsiskiria didžiausia ekonomine sistema. Devintoje didžiausioje pagal plotą (2,7 mln. kv. km) pasaulio šalyje gyvena 18,3 mln. gyventojų. Čia veikia 28 bankai, o bankinių kortelių skaičius šiais metais pasiekė 20,5 mln. skaityti »

BS/2 investuoja į Uzbekistano rinką bankų savitarnos įrenginių tinklą

Uzbekistano finansinė ekonomika išgyvena svarbius pokyčius. Čia įgyvendinamos grandiozinės naujovės apima visas šalies plėtros kryptis ir ekonominę pertvarką. Uzbekistanas tampa viena iš patraukliausių šalių užsienio investuotojams. skaityti »

Inkasavimo modeliavimo priemonė – „CIT Simulator“

Grynieji pinigai pasaulyje dar nesiruošia trauktis, o jų apyvarta vis auga. Bankai ir kitos organizacijos nuolat ieško būdų, kaip efektyviau susitvarkyti su dideliais grynųjų srautais. skaityti »