Baltijos šalių bankininkai rungsis teniso turnyre

Publikuota: 2013 m. lapkričio 13 d. trečiadienis

Šį savaitgalį bankų atstovai rinksis Vilniuje ne aptarti rimtus finansinius klausimus, o smagiai praleisti laisvalaikį su teniso rakete rankoje. Š. m. lapkričio 16–17 dienomis Vilniaus SEB arenoje vyks „Baltic Banks Tennis Cup“ teniso turnyras.

Penktasis, jau tradicinis Lietuvos bankininkų turnyras šiemet kviečia jau ne tik Lietuvos, bet ir kitų Baltijos šalių bankų atstovus. Renginį organizuojančios įstaigos „ATW sprendimai“ atstovo Arūno Valicko teigimu, norinčiųjų dalyvauti skaičius per turnyro istoriją išaugo daugiau nei dvigubai – vis daugiau bankininkų randa laiko prisidėti prie tokios gražios iniciatyvos ir išbando savo jėgas teniso aikštelėje.

„Lietuvos teniso kortuose kasdien galima sutikti nemažai bankininkų, todėl kilo idėja surengti teniso turnyrą, skirtą būtent bankininkams. Per ketverius metus renginys gerokai išaugo, tapo tradicinis, tad su turnyro partnere – generaline rėmėja BS/2 – kilo idėja pakviesti ir kitų Baltijos šalių bankininkus. Džiugu, kad turnyras auga ir stiprėja, ateityje galbūt prisidės ir bankininkai iš Rusijos, Baltarusijos, Lenkijos bei Skandinavijos šalių. Juk gydytojai turi savo čempionatą, odontologai savo, tad, manau, galima pasvajoti ir apie bankininkų Europos čempionatą“, – sako A. Valickas.

Pagrindinė renginio rėmėja jau ne pirmus metus išlieka UAB „Penkių kontinentų bankinės technologijos“ (BS/2). Bendrovės direktoriaus pavaduotojo Tomo Augucevičiaus teigimu, tai gera proga susitikti ir pabendrauti su klientais neoficialioje aplinkoje.

„Darbas su klientais – tai ne tik oficialūs susitikimai, konferencijos, derybos, bet ir kartu leidžiamas laisvalaikis. Mūsų remiamas teniso turnyras – tai galimybė pažinti savo klientus iš kitos pusės, parodyti jiems, kad sveikas ir turiningas laisvalaikis – sėkmingo verslo dalis“, – sako T. Augucevičius.

Kitas bankų teniso turnyras numatomas 2014 metų rudenį.

Įspūdžiai iš ankstesnių bankininkų teniso turnyrų >>>

Šaltinis: penki.lt
Kopijuoti, platinti, skelbti bet kokią portalo News.lt informaciją be raštiško redakcijos sutikimo draudžiama.

facebook komentarai

Naujas komentaras

     

 


Captcha
 

„Penkių kontinentų“ įmonių grupė per pirmąjį 2019 m. ketvirtį uždirbo 10,9 mln. eurų pajamų

Unikalius informacinių technologijų sprendimus kuriančios įmonių grupės „Penki kontinentai“ pardavimo pajamos pirmąjį 2019 m. ketvirtį pasiekė 10,9 mln. Eur arba 25 proc. daugiau nei prieš metus per tą patį laikotarpį, kai grupės pajamos sudarė 8,7 mln. eurų. skaityti »

Uzbekistano bankui „Ipak Yuli“ įrengti automatizuoti valiutos keitimo centrai

Pastaraisiais metais bankiniame sektoriuje vyksta dideli savitarnos įrangos paskirties pokyčiai. skaityti »

Išmanioji televizija visą vasarą už neįtikėtiną kainą

Atėjus kalendorinei vasarai, „Penki“ nori pradžiuginti savo esamus ir būsimus klientus ypatingais pasiūlymais. Vasaros laikotarpiu užsisakę „Penki“ išmaniąją televiziją, ja vasaros mėnesiais galėsite naudotis tik už 1 Eur/ mėn. skaityti »

Lietuvos įmonė prisideda prie Nigerijos bankų saugumo

Afrika yra didelių kontrastų šalis, kurioje vienu metu galima aptikti aktyviai besiplėtojančius miestus, o šalimais – skurdą ir lūšnynų rajonus. skaityti »

Atgijusios legendinės lenktynės į 31-ą verslo centro „Europa“ aukštą

Po daugelio metų pertraukos Vilniuje vyko ekstremalusis bėgimas į 31-ą aukščiausio Baltijos šalyse verslo centro „Europa“ aukštą. skaityti »

„Penki kontinentai“ išleido knygą apie grynųjų pinigų judėjimą

Dar visai neseniai įmonių grupė „Penki kontinentai“ išleido Tachmasib Dadašev knygą „Šiuolaikinės vaizdo apsaugos platformos“, o šiandien vartome jau antrąją šio autoriaus knygą – „Grynųjų pinigų judėjimas: istorija ir technologinės perspektyvos“. skaityti »

Apie pinigų ciklo evoliuciją ir grynųjų judėjimo valdymo strategiją – tarptautiniame seminare

Tarptautinis seminaras apie grynųjų pinigų operacijas yra vienas iš autoritetingų forumų, suburiančių grynųjų pinigų srautų valdymo specialistus iš komercinių ir valstybinių bankų. skaityti »

V. Nazarenko: apie S&G 2019-ųjų planus ir partnerystę su BS/2

Jau daugiau nei 160 metų pasaulyje žinomas „Sargent and Greenleaf“ (S&G) vardas. skaityti »

BS/2 pristatė naują bankomatų apsaugos sprendimo „ATMeye.iQ“ interneto svetainę

UAB „Penkių kontinentų bankinės technologijos“ (BS/2) pristatė naują programinio sprendimo „ATMeye.iQ“ interneto svetainę – atmeye.com. skaityti »