Baltijos šalių bankininkai rungsis teniso turnyre

Publikuota: 2013 m. lapkričio 13 d. trečiadienis

Šį savaitgalį bankų atstovai rinksis Vilniuje ne aptarti rimtus finansinius klausimus, o smagiai praleisti laisvalaikį su teniso rakete rankoje. Š. m. lapkričio 16–17 dienomis Vilniaus SEB arenoje vyks „Baltic Banks Tennis Cup“ teniso turnyras.

Penktasis, jau tradicinis Lietuvos bankininkų turnyras šiemet kviečia jau ne tik Lietuvos, bet ir kitų Baltijos šalių bankų atstovus. Renginį organizuojančios įstaigos „ATW sprendimai“ atstovo Arūno Valicko teigimu, norinčiųjų dalyvauti skaičius per turnyro istoriją išaugo daugiau nei dvigubai – vis daugiau bankininkų randa laiko prisidėti prie tokios gražios iniciatyvos ir išbando savo jėgas teniso aikštelėje.

„Lietuvos teniso kortuose kasdien galima sutikti nemažai bankininkų, todėl kilo idėja surengti teniso turnyrą, skirtą būtent bankininkams. Per ketverius metus renginys gerokai išaugo, tapo tradicinis, tad su turnyro partnere – generaline rėmėja BS/2 – kilo idėja pakviesti ir kitų Baltijos šalių bankininkus. Džiugu, kad turnyras auga ir stiprėja, ateityje galbūt prisidės ir bankininkai iš Rusijos, Baltarusijos, Lenkijos bei Skandinavijos šalių. Juk gydytojai turi savo čempionatą, odontologai savo, tad, manau, galima pasvajoti ir apie bankininkų Europos čempionatą“, – sako A. Valickas.

Pagrindinė renginio rėmėja jau ne pirmus metus išlieka UAB „Penkių kontinentų bankinės technologijos“ (BS/2). Bendrovės direktoriaus pavaduotojo Tomo Augucevičiaus teigimu, tai gera proga susitikti ir pabendrauti su klientais neoficialioje aplinkoje.

„Darbas su klientais – tai ne tik oficialūs susitikimai, konferencijos, derybos, bet ir kartu leidžiamas laisvalaikis. Mūsų remiamas teniso turnyras – tai galimybė pažinti savo klientus iš kitos pusės, parodyti jiems, kad sveikas ir turiningas laisvalaikis – sėkmingo verslo dalis“, – sako T. Augucevičius.

Kitas bankų teniso turnyras numatomas 2014 metų rudenį.

Įspūdžiai iš ankstesnių bankininkų teniso turnyrų >>>

Šaltinis: penki.lt
Kopijuoti, platinti, skelbti bet kokią portalo News.lt informaciją be raštiško redakcijos sutikimo draudžiama.

facebook komentarai

Naujas komentaras

     

 


Captcha
 

Emociukų gimtadienis. Kas pirmasis el. paštu išsiuntė šypsenėlę?

Šiuolaikiniame gyvenime bendraujant virtualiai, išgyvenimus ir nuotaiką padeda reikšti emociukai (ang. emoji) – ženkliukai, perteikiantys emociją. skaityti »

Kova už bankomatus. Kaip šiais laikais apiplėšiami savitarnos įrenginiai

Vagystės iš bankomatų, panaudojant piktavalių sukurtą programinę įrangą ar bankomatą išlaužiant tiesiog fiziškai, tebėra skaudi 2018-ųjų metų bankinio sektoriaus tema. skaityti »

5 mitai apie programuotojus

Ko gero kiekvienas yra girdėjęs, kad programuotojai yra uždari, nemoka bendrauti su moterimis ir kiaurą parą nesiprausę nesiskutę sėdi prie kompiuterio. skaityti »

Azerbaidžano greito maitinimo restoranuose – BS/2 įdiegti savitarnos kioskai

Greito maitinimo restoranuose „McDonald's“ Azerbaidžane Lietuvos bendrovė BS/2 įrengti pirmieji interaktyvūs savitarnos kioskai. skaityti »

Testuotojams šventę padovanojo... drugelis

Rugsėjo 9-oji laikoma Pasauline testuotojų diena dėl vieno juokingo įvykio. skaityti »

Spartusis interneto tinklas remia sparčią futbolo komandą

Šviesolaidinis tinklas „Penki“ tapo Vilniaus futbolo klubo „Viltis“ rėmėju. skaityti »

„Penkių kontinentų“ įmonė atnaujins „Kauno vandenų“ kompiuterinius tinklus

Įmonių grupės „Penki kontinentai“ antrinė bendrovė „Penkių kontinentų komunikacijų centras“ (PKKC) rūpinsis UAB „Kauno vandenys“ kompiuterinio tinklo atnaujinimu. skaityti »

Poilsis darbe – tai įmanoma!

Kokie šiuolaikinių darbuotojų lūkesčiai dėl darbo sąlygų? Įmonių grupės „Penki kontinentai“ vidinis tyrimas parodė, kad darbuotojai norėtų patalpų, kuriose galėtų trumpam „pabėgti“ nuo darbo rutinos. skaityti »

„Penki“ ir GOODLIFE dovanojo dar vieną nemokamą treniruotę

Besibaigiant vasarai šviesolaidinis tinklas „Penki“ ir sporto bei laisvalaikio klubas GOODLIFE pakvietė visus norinčius dar šiltą vakarą pasportuoti gryname ore. skaityti »

Lietuviškas sprendimas „Payments.iQ“ padeda valdyti Azerbaidžano mokėjimo terminalų tinklą

Azerbaidžano bankas „Silk Way Bank“ sėkmingai įgyvendino mokėjimo terminalų „SWPay“ su įdiegta Lietuvos bendrovės BS/2 mokėjimų valdymo sistema „Payments.iQ“ tinklo projektą. skaityti »