Baltijos šalių finansininkai varžėsi teniso turnyre

Publikuota: 2014 m. spalio 22 d. trečiadienis

Praėjusį savaitgalį Vilniuje, SEB arenoje, vyko septintasis tarptautinis bankų ir kitų finansų institucijų teniso turnyras „BFI Cup“ (angl. International Banks’ and Financial Institutions’ Cup).

Šiųmetėje sporto šventėje dalyvavo 9 skirtingoms institucijoms atstovaujančios komandos. Turnyro nugalėtoja tapo „SEB banka“ (Latvija) komanda, surinkusi 84 taškus.

Kaip sako generalinės turnyro rėmėjos bendrovės „Penkių kontinentų bankinės technologijos“ direktoriaus pavaduotojas Tomas Augucevičius, kovos sporto aikštelėje ir versle panašios ir reikalauja tų pačių savybių. „Ištvermė, greita reakcija ir pagarba varžovui – tai savybės, kurios svarbios varžantis ne tik sporto aikštelėje, bet ir versle. Tikimės, kad teniso turnyras buvo galimybė turiningai praleisti laiką ir pasisemti energijos naujiems darbams“, – sakė T. Augucevičius.

Beveik 80 turnyro dalyvių iš Lietuvos, Latvijos ir Estijos finansų institucijų per dvi varžybų dienas žiūrovus nudžiugino ne viena gražia ir įnirtinga kova. Turnyrą vainikavo iškilminga apdovanojimų ceremonija.

Bankų nugalėtojų turnyrinė lentelė

1 vieta. „SEB banka“ (Latvija). 84 taškai.

2 vieta. „Danske Bank“ (jungtinė komanda). 48 taškai.

3 vieta. „Nordea“ (jungtinė komanda). 31 taškas.

4 vieta. SEB bankas (Lietuva). 28 taškai.

5 vieta. DNB (Lietuva ir Estija). 16 taškų.

6 vieta. „Swedbank“ (Latvija). 14 taškų.

7 vieta. „Western Union“ (Lietuva). 7 taškai.

8 vieta. „Finasta“ (Lietuva). 6 taškai.

9 vieta. DNB (Latvija). 5 taškai.

  

Plačiau apie rezultatus

Plačiau apie ankstesnius turnyrus

 

Vaizdo siužetas

 

 

 

 

 

Šaltinis: penki.lt
Kopijuoti, platinti, skelbti bet kokią portalo News.lt informaciją be raštiško redakcijos sutikimo draudžiama.

facebook komentarai

Naujas komentaras

     

 


Captcha
 

NFC kaip bankinių operacijų standartas

Bekontaktis autorizavimas – jau seniai tapo neatsiejama mūsų gyvenimo dalis. Juo naudojamės įsigydami prekes parduotuvėse, mokėdami už keliones viešajame transporte, eidami į pastatus, turinčius įėjimo kontrolę. skaityti »

„Penkių kontinentų komunikacijų centrui“ vadovaus Evaldas Girskus (1)

„Penkių kontinentų“ grupės įmonei „Penkių kontinentų komunikacijų centras“, teikiančiai šviesolaidinio interneto bei IPTV paslaugas „Penki“ ir verslo sprendimus „ProfIT“, nuo šiandien pradeda vadovauti Evaldas Girskus. skaityti »

„Penkių kontinentų“ įmonių grupė po karantino: keitėsi gyvas bendravimas, sparčiau diegiamos naujos technologijos

Šalyje atšaukus karantiną, bankinių ir ITT technologijų įmonių grupė „Penki kontinentai“ pamažu grįžta prie įprasto darbo režimo, dar labiau sutvirtinusi savo pozicijas rinkoje, nesumažinusi nė vieno iš savo darbuotojų atlyginimų ir ryžtingai žiūrėdama į ateitį. skaityti »

„Penkių kontinentų“ įmonių grupės komunikacija rūpinsis A. Zubriakovas

„Penkių kontinentų“ įmonių grupės komunikacijos vadovu nuo šiandien pradeda dirbti 38-erių Aleksandras Zubriakovas. skaityti »

Ateities bankinė savitarna. Naujų „DN Series“ bankomatų apžvalga

Viena iš pirmaujančių bankinės įrangos gamintojų ir jai skirtų programinių sprendimų kūrėjų „Diebold Nixdorf“ prieš metus anonsavo naują bankomatų liniją – „DN Series“. skaityti »

„ATMeye.iQ“ užtikrins Kenijos banko „Equity Bank Kenya Limited“ bankomatų apsaugą

Kenijos bankas „Equity Bank Kenya Limited“ įsigijo 280 UAB „Penkių kontinentų bankinės technologijos“ (BS/2) sukurto programinio sprendimo „ATMeye.iQ“ licencijų. Ši vaizdo stebėsenos ir apsaugos priemonė diegiama į savitarnos įrenginius, siekiant užtikrinti jų apsaugą, išvengti sukčiavimo grėsmių, taip pat padėti spręsti su klientais kylančius ginčus. Programinis spendimas bankui įdiegtas bendradarbiaujant su vietine partnere – „Technology Associates Kenya“. skaityti »

„ASHBURN International“ atliko mokėjimo sistemų „Uzcard“ ir „Mir“ integraciją

„Penkių kontinentų“ įmonių grupei priklausanti „ASHBURN International“, kurianti ir diegianti lanksčius inovacinius atsiskaitymo sprendimus, integravo Uzbekistano nacionalinę mokėjimo sistemą „Uzcard“ ir rusiškąją „Mir“. Nuo šiol Uzbekistano gyventojai gali atsiskaityti debetinėmis ir kreditinėmis mokėjimo sistemos „Mir“ kortelėmis. skaityti »

Įmonių grupės „Penki kontinentai“ pirmojo ketvirčio pajamos

„Penkių kontinentų“ įmonių grupės pajamos pirmąjį 2020-ųjų ketvirtį sudarė 10,2 mln. Eur. Šie finansiniai rodikliai tolygūs pernai metų to paties laikotarpio rezultatui. skaityti »

„Cash Management.iQ“ ir S&G el. užraktai „A-Series“. Inkasatorių prieigos prie bankinių įrenginių kontrolė

Automatizuoti užduotis ir inkasavimo tarnybos darbuotojų prieigos teisių suteikimą – yra vienas iš svarbiausių veiksnių, efektyvinant finansų įstaigos grynųjų pinigų tvarkymą. skaityti »

„TransLink.iQ“ ir „Ingenico“ kortelių skaitytuvai – Azerbaidžano bankui „Azer Turk Bank“

Valstybinis Azerbaidžano bankas „Azer Turk Bank“ įsigijo „ASHBURN International“ sukurtą el. kortelių skaitytuvų valdymo ir jais atliekamų mokėjimo operacijų paskirstymo sprendimą „TransLink.iQ“. Lietuvos įmonė taip pat pristatė šiam bankui „Ingenico“ el. kortelių skaitytuvus. Tai pirmieji šio gamintojo įrenginiai Azerbaidžane. skaityti »