Baltijos šalių finansininkai varžėsi teniso turnyre

Publikuota: 2014 m. spalio 22 d. trečiadienis

Praėjusį savaitgalį Vilniuje, SEB arenoje, vyko septintasis tarptautinis bankų ir kitų finansų institucijų teniso turnyras „BFI Cup“ (angl. International Banks’ and Financial Institutions’ Cup).

Šiųmetėje sporto šventėje dalyvavo 9 skirtingoms institucijoms atstovaujančios komandos. Turnyro nugalėtoja tapo „SEB banka“ (Latvija) komanda, surinkusi 84 taškus.

Kaip sako generalinės turnyro rėmėjos bendrovės „Penkių kontinentų bankinės technologijos“ direktoriaus pavaduotojas Tomas Augucevičius, kovos sporto aikštelėje ir versle panašios ir reikalauja tų pačių savybių. „Ištvermė, greita reakcija ir pagarba varžovui – tai savybės, kurios svarbios varžantis ne tik sporto aikštelėje, bet ir versle. Tikimės, kad teniso turnyras buvo galimybė turiningai praleisti laiką ir pasisemti energijos naujiems darbams“, – sakė T. Augucevičius.

Beveik 80 turnyro dalyvių iš Lietuvos, Latvijos ir Estijos finansų institucijų per dvi varžybų dienas žiūrovus nudžiugino ne viena gražia ir įnirtinga kova. Turnyrą vainikavo iškilminga apdovanojimų ceremonija.

Bankų nugalėtojų turnyrinė lentelė

1 vieta. „SEB banka“ (Latvija). 84 taškai.

2 vieta. „Danske Bank“ (jungtinė komanda). 48 taškai.

3 vieta. „Nordea“ (jungtinė komanda). 31 taškas.

4 vieta. SEB bankas (Lietuva). 28 taškai.

5 vieta. DNB (Lietuva ir Estija). 16 taškų.

6 vieta. „Swedbank“ (Latvija). 14 taškų.

7 vieta. „Western Union“ (Lietuva). 7 taškai.

8 vieta. „Finasta“ (Lietuva). 6 taškai.

9 vieta. DNB (Latvija). 5 taškai.

  

Plačiau apie rezultatus

Plačiau apie ankstesnius turnyrus

 

Vaizdo siužetas

 

 

 

 

 

Šaltinis: penki.lt
Kopijuoti, platinti, skelbti bet kokią portalo News.lt informaciją be raštiško redakcijos sutikimo draudžiama.

facebook komentarai

Naujas komentaras

     

 


Captcha
 

Taškente aptartos inovacijos, padedančios valdyti grynųjų pinigų srautus

Lapkričio 12–13 dienomis Uzbekistane, Taškente, vyko tarptautinė konferencija apie grynųjų pinigų judėjimą, inkasaciją ir kasų operacijas bankuose „NDO Tashkent 2019“. skaityti »

Bankiniame forume Baku – Azerbaidžano negrynųjų ekonomikos tendencijos

Lapkričio 6 ir 7 dienomis Azerbaidžane, Baku, vyko IV-asis tarptautinis bankinis forumas „Ekonomika be grynųjų pinigų: patikimos bankininkystės link“. Tai vienas iš laukiamiausių ir reikšmingiausių šio regiono bankinės srities renginių. skaityti »

135-ojo televizijos gimtadienio ir artėjančių švenčių proga – 135 TV kanalai dovanų!

Ar žinote, kad televizija atsirado prieš 135 metus? Šiandien (lapkričio 21 d.) minima Pasaulinė televizijos diena. skaityti »

„ASHBURN International“ įtraukta į Europos mokėjimo sprendimų paslaugų teikėjų TOP 10

Tarptautinis bankinių technologijų žurnalas „Banking CIO Outlook“ įtraukė įmonių grupei „Penki kontinentai“ priklausančią bendrovę „ASHBURN International“, plėtojančią ir diegiančią mokėjimo kortelių skaitytuvų valdymo programinius sprendimus, į dešimties geriausių 2019-ųjų Europos mokėjimų sprendimų paslaugas teikiančių bendrovių sąrašą. skaityti »

„Citadele“ su „ASHBURN International“ verslininkams pasiūlė naują paslaugą

Bankas „Citadele", bendradarbiaudamas su „ASHBURN International", pirmasis Baltijos šalyse pradėjo teikti prekybininkams naują paslaugą - greitą mobiliųjų el. kortelių skaitytuvų (EKS) išdavimą banko skyriuose. Ši paslauga verslininkams prieinama Latvijos ir Lietuvos „Citadele" banko filialuose. skaityti »

„BFI Cup“ turnyre geriausiai sekėsi SEB banko atstovams

Lapkričio 9–10 d. Vilniuje jau 12-ą kartą vyko „Penkių kontinentų bankinės technologijos“ (BS/2) remiamas tarptautinis bankų ir finansų įstaigų teniso turnyras „BFI Cup“. Šiemet turnyre dalyvavo daugiau nei 70 žaidėjų iš 14-ikos Lietuvos, Latvijos ir Baltarusijos finansinių įstaigų. skaityti »

„ProfIT“ paslaugos – sostinės savivaldybės įmonei „Vilniaus planas“

Verslui užsakomųjų IT paslaugų (angl. outsourcing) kompleksą „ProfIT“ iš vienų rankų siūlantis „Penkių kontinentų komunikacijų centras“ pasirašė kompiuterinės technikos ir programinės įrangos priežiūros bei konsultavimo paslaugų sutartį su Vilniaus miesto savivaldybės įmone „Vilniaus planas“. skaityti »

Azerbaidžano „PASHA bank“ el. kortelių tinklui valdyti pasitelktas lietuviškas „TransLink.iQ“ sprendimas

Vieno stambiausių Azerbaidžano banko „PASHA bank“ el. kortelių skaitytuvai prijungti prie lietuviškos skaitytuvų stebėsenos ir valdymo platformos „TransLink.iQ“. Sprendimą „TransLink.iQ“ sukūrė ir diegia „Penkių kontinentų“ grupės įmonė „ASHBURN International“. skaityti »

Artėjant tarptautiniam bankų ir finansų įstaigų teniso turnyrui „BFI Cup“ (1)

Artėjant šiemetiniam „BFI Cup“ teniso turnyrui, su organizatoriumi Arūnu Valicku kalbėjomės apie tai, kaip ir kodėl kilo mintis rengti būtent šį profesinį turnyrą, kas pasikeitė per 12 metų ir kas dar laukia ateityje. skaityti »

„Banking Forum Baku“: ekonomikos be grynųjų pinigų link pasitelkus inovatyvius sprendimus

Azerbaidžano sostinėje Baku lapkričio 6–7 d. jau ketvirtą kartą vyks bankinių technologijų forumas „Banking Forum Baku“, kurio tema – „Ekonomika be grynųjų pinigų: patikimos bankininkystės link“. skaityti »