Bendrovėje BS/2 svečiavosi „Wincor Nixdorf“ atstovai

Publikuota: 2013 m. liepos 16 d. antradienis


„Wincor Nixdorf“ regioninio pardavimo vadybininkės A. Pankraz ir techninės priežiūros vadovo B. Wenderoth (penktas iš dešinės) vizitas Vilniuje

Š. m. liepos 10–11 dienomis Vilniuje įsikūrusioje centrinėje bendrovės „Penkių kontinentų bankinės technologijos“ (BS/2) būstinėje lankėsi „Wincor Nixdorf“ regioninio pardavimo vadybininkė Ana Pankraz ir Tarptautinės partnerių techninės priežiūros skyriaus vadovas Bernd Wenderoth.

Vizito metu BS/2 specialistai turėjo galimybę susipažinti su naujuoju Tarptautinės „Wincor Nixdorf“ partnerių techninės priežiūros skyriaus vadovu, kurio sukaupta patirtis ir kvalifikacija padės įgyvendinti naujas idėjas plėtojant bankines ir mažmeninės prekybos paslaugas.

„Šitas susitikimas dar labiau sustiprino mūsų partnerystę. Neilgo vizito metu pavyko susitarti, kaip sujungsime tam tikrus mūsų įmonių vidinius verslo procesus, kurie leis dar greičiau reaguoti į klientų užklausas ir spręsti iškilusias problemas. Taip pat sutarėme, kaip bus sujungtos mūsų programos, naudojamos paslaugų valdymui ir dalyvavimas žinių apsikeitimo projektuose“, – sako BS/2 technikos direktorius Tomas Bublys.

Sėkminga BS/2 ir „Wincor Nixdorf“ partnerystė tęsiasi jau beveik 20 metų. Per šį laikotarpį susiklostę pasitikėjimu pagrįsti santykiai nulėmė ne vieno inovatyvaus produkto atsiradimą ir ne vieno bendro projekto sėkmę.

Plačiau apie BS/2 – www.bs2.lt.

Plačiau apie „Wincor Nixdorf“ – www.wincor-nixdorf.com.

Šaltinis: penki.lt
Kopijuoti, platinti, skelbti bet kokią portalo News.lt informaciją be raštiško redakcijos sutikimo draudžiama.

facebook komentarai

Naujas komentaras

     

 


Captcha
 

2020-ieji. Kiek interneto naudotojų pasitiko naujuosius metus?

Dar, rodos, ne taip seniai su naujausiais metais žmonės vieni kitus sveikindavo skambindami telefonais. Prisiskambinti būdavo sudėtinga, linijos užimtos. Vis labiau išpopuliarėjus internetui ir įvairioms pokalbių programėlėms, su naujausiais jau bemaž niekas nebesveikina telefonu, o tik rašo žinutes internetu. Galima teigti, kad šiemet su naujausiais metais vieni kitus pasveikino apie 4,5 milijardo pasaulio gyventojų. skaityti »

„Lietuvos geležinkeliai“ įsigijo mobiliuosius elektroninius kortelių skaitytuvus

Siekdama modernizuoti atsiskaitymą už geležinkelio paslaugas, ši transporto įmonė iš „ASHBURN International", plėtojančios elektroninius kortelių skaitytuvų programinius sprendimus, įsigijo apie 100 pasaulinio gamintojo „Ingenico" mobiliųjų elektroninių kortelių skaitytuvų. skaityti »

„ATMeye.iQ“ užtikrins bankomatų apsaugą Turkijoje

BS/2 plečia savo veiklos geografiją – bendradarbiaudama su partneriu Turkijoje „Analistim Bilisim“, siūlo Turkijos bankams vaizdo apsaugos, ginčytinų situacijų sprendimo ir prevencijos nuo sukčiavimo sistemą „ATMeye.iQ“. skaityti »

Lietuvos paštas tęsia bendradarbiavimą su „ASHBURN International“

Didžiausia Lietuvoje pašto paslaugas teikianti bendrovė Lietuvos paštas dar dvejiems metams pratęsė bendradarbiavimo sutartį su mokėjimo kortelių autorizavimo sprendimus kuriančia ir diegiančia bendrove „ASHBURN International“. skaityti »

„Face Detection“: papildoma PIN kodo apsauga naudojantis bankomatu

Viena iš dažniausiai pasitaikančių banko klientų finansinių nuostolių priežasčių vis dar yra banali kortelės ar PIN kodo vagystė. skaityti »

Pokalbiai apie įvairialypę kūrybą ir meno (ne)kolekciją

Ar gali būti susiję IT verslas ir menas? „370“ žurnalo atstovai domėjosi „Penkių kontinentų“ įmonių grupės valdybos pirmininko Idrako Dadašovo meno kolekcija. skaityti »

ATSARGIAI: plinta virusas, skelbiantis melagingas žinutes „Penkių kontinentų“ vardu

Gerbiami „Penkių kontinentų“ klientai ir partneriai, įspėjame apie virusą, neteisėtai skelbiantį žinutes „Penkių kontinentų“ vardu. skaityti »

Kaip keičiasi bankinė savitarna Uzbekistane: pagrindinės konferencijos „Banking Fusion 2019“ įžvalgos

Lapkričio pabaigoje Uzbekistane vykusi bankinės savitarnos konferencija parodė, kad šalis pasiruošusi diegti ir naudoti bankines inovacijas. skaityti »

„Penkių kontinentų“ biure – šventinė Kalėdų atmosfera

Ypatingą Kalėdų laukimo atmosferą ir kūrybiškas idėjas jau ne pirmus metus įgyvendina „Penkių kontinentų“ aplinkotvarkos inžinierius Marius Tomkevičius. skaityti »

Bankomatai ar automatinės grynųjų pinigų įnešimo mašinos? Kas naudingiau bankams, siūlantiems saviinkasacijos paslaugas savo klientams?

Nepaisant sparčiai populiarėjančių atsiskaitymų negrynaisiais pinigais, prekybos ir paslaugų teikimo įmonėse vis dar masiškai cirkuliuoja ir kaupiami grynieji pinigai. Norint surinkti juos iš kasų, kad be reikalo negulėtų talpyklose, o „uždirbtų“ prekybininkui papildomos vertės, praverčia saviinkasacijos įrenginiai. skaityti »