„Bureau Veritas“ patvirtino aukštus BS/2 standartus

Publikuota: 2021 m. lapkričio 19 d. penktadienis

Didžiausia pasaulyje standartų kūrėja ir leidėja „Bureau Veritas“ atliko auditą „Penkių kontinentų“ grupės įmonėje BS/2, po kurio patvirtino, kad ši įmonė atitinka „ISO/IEC 27000“ ir „ISO/IEC 20000-1“ standartus.

„ISO/IEC 27000“ apima programinės įrangos kūrimą ir diegimą, užsakomąsias IT paslaugas, techninės ir programinės įrangos pardavimą, priežiūrą bei remontą. Tai, kad mums buvo suteiktas šis sertifikatas ir kad toliau jį išlaikome, labai svarbu tiek mums patiems, tiek ir mūsų klientams. Bankai visuomet nori įrodymo, kad programinė įranga kuriama ir tobulinama pagal visus saugumo ir kokybės reikalavimus, o ISO sertifikatas tai patvirtina, “– teigia BS/2 produkto vadovas Kirill Degtyarenko.

Kitas „Bureau Veritas“ suteiktas sertifikatas „ISO/IEC 20000-1“ patvirtina, kad įmonė atitinka aukštus  IT paslaugų valdymo, bankinės IT įrangos bei savitarnos įrenginių paslaugų teikimo reikalavimus. Pirmą kartą BS/2 šį standartą pasitvirtino 2011 m.

Kaip teigia BS/2 Techninės priežiūros departamento vadovas Andrej Smirnov, sertifikavimasis pagal ISO standartus yra svarbus dėl kelių priežasčių: išlaikytas standartas įmonei suteikia konkurencinį pranašumą tiek parduodant savo produktus ir paslaugas, tiek ir dalyvaujant viešųjų pirkimų konkursuose ir, žinoma, augina klientų bei tiekėjų pasitikėjimą.

 „Dirbdami pagal patvirtintus pasaulinius standartus, esame tikri, kad mūsų teikiamos bankinės įrangos priežiūros paslaugos yra aukščiausios kokybės. Šis standartas taikomas visai paslaugų grandinei, įskaitant ir klientų atsiliepimus, kurie padeda susidaryti išsamų vaizdą apie mūsų paslaugų kokybę. Mums tai yra labai svarbu“,– teigia Andrej Smirnov.

Šaltinis: Penki kontinentai
Kopijuoti, platinti, skelbti bet kokią portalo News.lt informaciją be raštiško redakcijos sutikimo draudžiama.

facebook komentarai

Naujas komentaras

     

 


Captcha
 

komentarai

PrFSVUuTDn IP: 139.194.127.104
2021-11-23 17:21 (!)
ahpEOobTejktrBcR

„Penki kontinentai“ bėgime į „Europą“ pelnė gausiausios komandos vardą (2)

Vilniuje jau septintą kartą vyko bėgimo į „Europos“ dangoraižį varžybos. skaityti »

Uzbekistane sukurta unikali mokėjimų ekosistema (15)

„Penkių kontinentų“ grupės įmonė „ASHBURN International“, bendradarbiaudama su Uzbekistano Nacionaliniu tarpbankiniu duomenų apdorojimo centru HUMO, įgyvendino kompleksinį „TransLink.iQ“ sistemos diegimo projektą. skaityti »

Sakartvele populiarėja šiuolaikiški SUNMI atsiskaitymo įrenginiai (15)

Sakartvelo bankų „Bank of Georgia“ ir „TBC Bank“ užsakymu, SUNMI įrenginiai buvo apipavidalinti pagal jų prekių ženklus. skaityti »

Kaip užtikrinti bankomatų saugumą: 2021 m. nusikaltimų statistika (16)

Europos saugių mokėjimo operacijų asociacijos, „Finextra“ ir kitų šaltinių statistiniai duomenys rodo, kad bankomatų saugumas pasaulyje tebėra aktuali problema. Bankomatų apiplėšimų polinkiai skirtinguose regionuose skirtingi. skaityti »

PENKI ir FLEXI TV stabdo kai kurių kanalų retransliaciją (38)

Lietuvos radijo ir televizijos komisija ir „Penki TV“ stabdo šešių šešių rusų kalbos TV kanalų veiklą. skaityti »

BS/2 sprendimas „Cash Management.iQ“ integruotas su grynųjų pinigų rūšiuoklėmis (12)

BS/2 integravo savo programinį sprendimą „Cash Management.iQ“ su CPS, G&D, „Glory“ ir kitų gamintojų grynųjų pinigų rūšiuoklėmis. skaityti »

Kazachstane atidarytas visą parą veikiantis BS/2 techninės pagalbos centras (10)

BS/2 Kazachstane atidarė visą parą veikiantį techninės pagalbos skambučių centrą. skaityti »

Bankomatų apsaugos sprendimas ypač aktualus Afrikos regione (8)

BS/2 programinis sprendimas „ATMeye.iQ“, skirtas užtikrinti bankomatų saugumą ir padedantis spręsti ginčus su klientais, ir toliau nepraranda aktualumo. skaityti »

Inovacijų link: „Diebold Nixdorf“ ir BS/2 aptarė 2022-ųjų planus (4)

2022 m. vasario 2 d. BS/2 vadovai susitiko su „Diebold Nixdorf“ atstovėmis. skaityti »

„Penkių kontinentų“ grupė stiprina poziciją Sakartvelo rinkoje (2)

Sakartvele įmonių grupė veikia kaip mokėjimo terminalų paslaugų teikėja ir šiuo metu valdo 30 tūkst. mokėjimo kortelių skaitytuvų tinklą. skaityti »