„Bureau Veritas“ patvirtino aukštus BS/2 standartus

Publikuota: 2021 m. lapkričio 19 d. penktadienis

Didžiausia pasaulyje standartų kūrėja ir leidėja „Bureau Veritas“ atliko auditą „Penkių kontinentų“ grupės įmonėje BS/2, po kurio patvirtino, kad ši įmonė atitinka „ISO/IEC 27000“ ir „ISO/IEC 20000-1“ standartus.

„ISO/IEC 27000“ apima programinės įrangos kūrimą ir diegimą, užsakomąsias IT paslaugas, techninės ir programinės įrangos pardavimą, priežiūrą bei remontą. Tai, kad mums buvo suteiktas šis sertifikatas ir kad toliau jį išlaikome, labai svarbu tiek mums patiems, tiek ir mūsų klientams. Bankai visuomet nori įrodymo, kad programinė įranga kuriama ir tobulinama pagal visus saugumo ir kokybės reikalavimus, o ISO sertifikatas tai patvirtina, “– teigia BS/2 produkto vadovas Kirill Degtyarenko.

Kitas „Bureau Veritas“ suteiktas sertifikatas „ISO/IEC 20000-1“ patvirtina, kad įmonė atitinka aukštus  IT paslaugų valdymo, bankinės IT įrangos bei savitarnos įrenginių paslaugų teikimo reikalavimus. Pirmą kartą BS/2 šį standartą pasitvirtino 2011 m.

Kaip teigia BS/2 Techninės priežiūros departamento vadovas Andrej Smirnov, sertifikavimasis pagal ISO standartus yra svarbus dėl kelių priežasčių: išlaikytas standartas įmonei suteikia konkurencinį pranašumą tiek parduodant savo produktus ir paslaugas, tiek ir dalyvaujant viešųjų pirkimų konkursuose ir, žinoma, augina klientų bei tiekėjų pasitikėjimą.

 „Dirbdami pagal patvirtintus pasaulinius standartus, esame tikri, kad mūsų teikiamos bankinės įrangos priežiūros paslaugos yra aukščiausios kokybės. Šis standartas taikomas visai paslaugų grandinei, įskaitant ir klientų atsiliepimus, kurie padeda susidaryti išsamų vaizdą apie mūsų paslaugų kokybę. Mums tai yra labai svarbu“,– teigia Andrej Smirnov.

Šaltinis: Penki kontinentai
Kopijuoti, platinti, skelbti bet kokią portalo News.lt informaciją be raštiško redakcijos sutikimo draudžiama.

facebook komentarai

Naujas komentaras

     

 


Captcha
 

komentarai

PrFSVUuTDn IP: 139.194.127.104
2021-11-23 17:21 (!)
ahpEOobTejktrBcR

Naujoje T. Dadaševo knygoje: viskas apie atsiskaitymą kortelių skaitytuvais ir dar daugiau (4)

Knygoje išsamiai analizuojamos ir aprašomos mokėjimo sistemos, mokėjimo operacijų perdavimo procesas ir perduodamų duomenų saugumo užtikrinimas. skaityti »

BS/2 vebinare ‒ apie tai, kaip bankams sutaupyti, užtikrinant grynųjų pinigų prieinamumą bankomatuose (4)

Š. m. rugsėjo 23 d. BS/2 organizuoja specializuotą vebinarą apie grynųjų pinigų valdymą ‒ „Kaip užtikrinti grynųjų pinigų prieinamumą bankomatuose“ skaityti »

Konferencijoje Kijeve BS/2 pristatys naujas bankomatų saugumo sistemų galimybes (5)

Rugsėjo 9 dieną BS/2 dalyvaus Ukrainoje, Kijeve, vyksiančioje tarptautinėje konferencijoje „Apsauga nuo sukčiavimo skaitmeniniame pasaulyje“ skaityti »

„Cartu Bank“ pirmasis Sakartvele aptarnaus klientus per „DN Series“ bankomatus (4)

Bankas pasirašė sutartį su BS/2 dėl naujausios „Diebold Nixdorf“ bankomatų linijos „DN Series“ tiekimo. skaityti »

BS/2 tapo CPS partnere Uzbekistane, Azerbaidžane ir Sakartvele (2)

BS/2 užmezgė partnerystę su CPS – viena stambiausių pasaulyje banknotų rūšiavimo, validacijos ir perskaičiavimo mašinų gamintoja. skaityti »

Pirmasis naujos kartos „Diebold Nixdorf“ bankomatas ‒ jau Baltijos regione (4)

BS/2, bendradarbiaudama su „Worldline“, modernizuoja „Luminor“ banko bankomatų tinklą Baltijos regione. skaityti »

Nauja partnerystė: „ASHBURN International“ ir SUNMI

„ASHBURN International“ pasirašė bendradarbiavimo sutartį su pasaulyje sparčiai populiarėjančia techninės įrangos gamintoja SUNMI. skaityti »

„ASHBURN International“ prižiūrės Latvijos vaistinių atsiskaitymo įrenginius (6)

„Penkių kontinentų“ grupės įmonė „ASHBURN International“ atnaujina vieno iš didžiausių Latvijos vaistinės tinklų „Meness aptieka“ atsiskaitymo įrangą ir užtikrina sėkmingą įrenginių veikimą skaityti »

„Penki kontinentai“ prisijungė prie „DUOday“ iniciatyvos (9)

Iniciatyvos tikslas – sudaryti sąlygas negalią turintiems žmonėms integruotis į visuomenę, pasijusti reikšmingiems, išbandyti įvairius darbus. skaityti »

„Penki kontinentai“ tarptautiniame forume pristatė sprendimus bankiniam ir mažmeninės prekybos sektoriui (8)

BS/2 forume pristatė savo sukurtus programinius sprendimus bankiniam sektoriui „Cash Management.iQ“, „Service Desk.iQ“, „Vynamic Marketing“, taip pat mažmeninei prekybai ‒ savo partnerio „Qingdao CCL“ savitarnos kasų įrangą. skaityti »