COVID-19 diagnozuotas penkiems UAB „Penkių kontinentų bankinės technologijos“ darbuotojams

Publikuota: 2020 m. spalio 21 d. trečiadienis

„Penkių kontinentų“ grupės įmonėje „Penkių kontinentų bankinės technologijos“ nustatyti penki COVID-19 atvejai. Apie tai informuotas Nacionalinis visuomenės sveikatos centras. Įmonių grupės administracija seka situaciją ir nuolat konsultuojasi su visuomenės sveikatos specialistais dėl tolesnių koronaviruso prevencijos veiksmų.

Po pirmo patvirtinto COVID-19 atvejo sekmadienį buvo skubiai atlikta viso aukšto, kuriame dirba minėti darbuotojai, patalpų dezinfekcija, darbuotojai nuo pirmadienio išsiųsti dirbti nuotoliniu būdu.

Buvo pasirūpinta jų maitinimu – maistas pristatomas iš įmonių grupės kavinės darbuotojams į namus. Nustatyti visi galimai kontaktavę su užsikrėtusiais darbuotojais asmenys, pastariesiems atlikti COVID-19 testai, kuriuos apmokėjo įmonių grupė.

Daugėjant užsikrėtimo atvejų visoje šalyje, ypač sostinėje, iš namų jau dirba dauguma įmonių grupės darbuotojų, išskyrus tuos, kurie negali dirbti nuotoliniu būdu dėl savo darbo specifikos. Likusieji darbuotojai, pvz. bankomatus remontuojantys specialistai arba į namus pas gyventojus vykstantys „Penki“ tinklo inžinieriai, dirba laikydamiesi visų nustatytų saugumo reikalavimų – dėvi kaukes, reguliariai plauna ir dezinfekuoja rankas, matuojasi temperatūrą naudodamiesi stacionariu termovizoriumi, įrengtu prie centrinio įėjimo, laikosi saugaus atstumo.

Temperatūros matavimas, rankų dezinfekcija, reikalavimai laikytis saugaus atstumo ir nuolat dėvėti apsaugines kaukes nuo spalio pradžios taikomi visiems „Penkių kontinentų“ įmonių grupės biuro Vilniuje darbuotojams. COVID-19 prevencijos reikalavimai praėjusios savaitės pabaigoje sugriežtinti ne tik visose keturiose grupės įmonėse Lietuvoje, bet ir dukterinėse bendrovėse svetur – Latvijoje, Estijoje, Sakartvele, Kirgizijoje, Kazachstane, Azerbaidžane ir Uzbekijoje.

Šaltinis: Penki kontinentai
Kopijuoti, platinti, skelbti bet kokią portalo News.lt informaciją be raštiško redakcijos sutikimo draudžiama.

facebook komentarai

Naujas komentaras

     

 


Captcha
 

komentarai

VLebOIjEoSvgK IP: 79.233.202.76
2020-11-06 00:17 (!)
zsoidqaCJk
AijJLslaxzfeWI IP: 45.238.122.90
2020-10-30 05:29 (!)
radnuowXNftkARHT