Daugiafunkciai kortelių skaitytuvai – ir galimybių pasams tikrinti

Publikuota: 2022 m. sausio 13 d. ketvirtadienis

Lietuvos maitinimo įstaigų vadovai ir klientai jau džiaugiasi naujais atsiskaitymo įrenginiais, kuriais naudojantis galima ne tik priimti atsiskaitymus mokėjimo kortelėmis, bet ir patikrinti galimybių pasus, atlikti daugiau funkcijų.

Tai „Android“ pagrindu veikiantis SUNMI išmanusis kortelių skaitytuvas su „ASHBURN International“ (įmonė priklauso „Penkių kontinentų“ grupei) įdiegtu specializuotu programiniu sprendimu. Jis suteikia galimybę naudojant vaizdo kamerą nuskanuoti ES skaitmeninio COVID pažymėjimo ir galimybių paso QR kodus. Jame taip pat galima naudotis išmaniajam telefonui skirtomis programėlėmis.
 
Išmanusis kortelių skaitytuvas veikia su SIM kortele per mobilųjį tinklą ir belaidį ryšį („Wi-Fi“), taigi atsižvelgiant į prekybininkų poreikius, gali būti naudojamas ir nuolatinėje darbo vietoje, ir kelionėse.
 
„Vien per 2020-uosius vidutiniškai vienam Lietuvos gyventojui teko 293 atsiskaitymai negrynaisiais pinigais, o kasmet šis skaičius vis auga. Tikime, kad šis išmanusis kortelių skaitytuvas su patogiu liečiamuoju ekranu ir galimybe greitai patikrinti klientų galimybių pasus taps pagalbine priemone verslininkams efektyviau vykdyti savo veiklą ir skatins mažmeninių mokėjimų, kuriais naudojasi šalies gyventojai ir įmonės, pažangą“, – teigia Eglė Dovbyšienė, SEB banko Mažmeninės bankininkystės tarnybos vadovė.
 
SEB bankas skaičiuoja, kad verslo klientų naudojamų banko kortelių skaitytuvų per penkerius metus padaugėjo daugiau kaip 40 proc., o per pirmus vienuolika 2021 metų mėnesius kortelėmis buvo atsiskaitoma 14 proc. dažniau negu 2020 metais tuo pat metu.
 
„Šis sprendimas turi potencialo tapti universaliu sprendimu prekybininkams, o pirmas funkcionalumas, kuriuo planuojame jį papildyti, yra kasos funkcijos integracija“, – nauju įrenginiu džiaugiasi ir „Citadele“ banko verslo bei mažmeninės bankininkystės vadovas Darius Burdaitis.
 
Šiuo metu išmaniuosius kortelių skaitytuvus jau išbando Lietuvos prekybininkai, tarp jų – Domino Pizza“ ir „Amber Food“ priklausantys restoranai „Manami“ bei „Charlie pizza“ .
 
„Dar prieš pandemiją klientai tapo išrankesni maisto asortimentui ir kokybei, o ypač – aptarnavimo greičiui, todėl galimybė vienu įrenginiu patikrinti galimybių pasų QR kodus ir priimti kelis atsiskaitymus iš eilės padeda sutaupyti laiko, kurį padavėjai gali skirti kitiems darbams ir klientams aptarnauti. Suprantame, kad darbo sėkmė slypi ir detalėse, o gera klientų patirtis padeda auginti verslą“, – teigia daugiau nei pusšimtį įvairių maitinimo įstaigų valdančios „Amber Food“ generalinis direktorius Gediminas Balnis.

Šaltinis: Ashburn.eu
Kopijuoti, platinti, skelbti bet kokią portalo News.lt informaciją be raštiško redakcijos sutikimo draudžiama.

facebook komentarai

Naujas komentaras

     

 


Captcha
 

komentarai

Gabrielius iš Kėdainių IP: 197.210.226.88
2022-05-12 09:03 (!)
Sveiki visi, ar ieškote patikimo skolintojo? susisiekite su Jameson Finance. Jie suteikia paskolas už prieinamą 2% palūkanų normą. susisiekite su jais el. paštu: theodorejamesonfinance@gmail.com Iš jų gavau paskolą per 24 valandas, jie taip pat gali jums padėti Gabrielius iš Kėdainių
Christy Walton IP: 93.182.106.170
2022-04-23 15:40 (!)
Ieškote paskolos konsoliduoti skolą, paskolos be užstato, paskolos verslui, hipotekos paskolos, paskolos automobiliui, paskolos studentams, asmeninės paskolos, rizikos kapitalas ir kt! Esu privatus skolintojas, suteikiu paskolas įmonėms ir privatiems asmenims su mažomis ir pagrįstomis 2% palūkanų normomis. El. paštu: christywalton355@gmail.com
HognqktUdlpvICfr IP: 116.204.182.124
2022-02-06 06:57 (!)
ObQBFNjXg
zIUXbBLMtirQs IP: 124.122.55.120
2022-01-24 12:22 (!)
mLyxwbgXtHe
YfkUdtsNj IP: 65.20.139.223
2022-01-21 00:00 (!)
ClHAdKLNEDQxG

Skaityti visus komentarus (6) »

TV3 teiravosi BS/2 nuomonės apie savitarnos kasas

TV3 žurnalistė pakalbino BS/2 Mažmeninės prekybos įrangos pardavimo skyriaus vadovo pavaduotoją Jurij Mikuckij apie savitarnos kasų populiarėjimą. skaityti »

„Penkių kontinentų“ grupė dalyvauja tarptautiniame forume Uzbekistane

Gegužės 25 d. Taškente prasidėjo tarptautinis PLUS forumas „Bankai ir mažmeninė prekyba. Skaitmeninė transformacija ir sąveika“. skaityti »

„Penki kontinentai“ bėgime į „Europą“ pelnė gausiausios komandos vardą (2)

Vilniuje jau septintą kartą vyko bėgimo į „Europos“ dangoraižį varžybos. skaityti »

Uzbekistane sukurta unikali mokėjimų ekosistema (16)

„Penkių kontinentų“ grupės įmonė „ASHBURN International“, bendradarbiaudama su Uzbekistano Nacionaliniu tarpbankiniu duomenų apdorojimo centru HUMO, įgyvendino kompleksinį „TransLink.iQ“ sistemos diegimo projektą. skaityti »

Sakartvele populiarėja šiuolaikiški SUNMI atsiskaitymo įrenginiai (15)

Sakartvelo bankų „Bank of Georgia“ ir „TBC Bank“ užsakymu, SUNMI įrenginiai buvo apipavidalinti pagal jų prekių ženklus. skaityti »

Kaip užtikrinti bankomatų saugumą: 2021 m. nusikaltimų statistika (16)

Europos saugių mokėjimo operacijų asociacijos, „Finextra“ ir kitų šaltinių statistiniai duomenys rodo, kad bankomatų saugumas pasaulyje tebėra aktuali problema. Bankomatų apiplėšimų polinkiai skirtinguose regionuose skirtingi. skaityti »

PENKI ir FLEXI TV stabdo kai kurių kanalų retransliaciją (39)

Lietuvos radijo ir televizijos komisija ir „Penki TV“ stabdo šešių šešių rusų kalbos TV kanalų veiklą. skaityti »

BS/2 sprendimas „Cash Management.iQ“ integruotas su grynųjų pinigų rūšiuoklėmis (12)

BS/2 integravo savo programinį sprendimą „Cash Management.iQ“ su CPS, G&D, „Glory“ ir kitų gamintojų grynųjų pinigų rūšiuoklėmis. skaityti »

Kazachstane atidarytas visą parą veikiantis BS/2 techninės pagalbos centras (10)

BS/2 Kazachstane atidarė visą parą veikiantį techninės pagalbos skambučių centrą. skaityti »

Bankomatų apsaugos sprendimas ypač aktualus Afrikos regione (8)

BS/2 programinis sprendimas „ATMeye.iQ“, skirtas užtikrinti bankomatų saugumą ir padedantis spręsti ginčus su klientais, ir toliau nepraranda aktualumo. skaityti »