Didžiausių IT bendrovių sąraše – įmonių grupė „Penki kontinentai“

Publikuota: 2012 m. gegužės 28 d. pirmadienis

Dienraščio „Verslo žinios“ kasmet sudaromame didžiausių šalies informacijos ir ryšių technologijų bendrovių sąraše – ir įmonių grupė „Penki kontinentai“. Praėjusią savaitę paskelbtame sąraše viena ilgiausiai veikiančių ir pažangiausių Lietuvos IT bendrovių atsidūrė 8-oje vietoje ir, palyginti su praėjusiais metais, pakilo dviem pozicijom.

1992 metais įkurtą įmonių grupę „Penki kontinentai“ sudaro net 19 antrinių bendrovių. IT, telekomunikacijų, bankinių ir mokėjimo sistemų kūrimu bei diegimu besiverčiančiai kompanijai vadovauja Idrakas Dadašovas. Vilniuje įsikūrusios ir daugiau nei 250 darbuotojų turinčios įmonės pajamos 2011 metais siekė per 117 mln. litų.

Nors praūžęs sunkmetis pakoregavo įmonės planus, stabilus jos augimas nesustojo, nemažėjo ir teikiamų paslaugų kokybė. Priešingai, investuota į šviesolaidinio tinklo „Skynet“ modernizavimą, nuolat didintas bendrovės tiekiamo šviesolaidinio interneto „Skynet“ greitis bei pralaidumas, išplėstas IPTV paslaugų spektras, drauge su bendrove „Trinapolis“ buvusios Kuro aparatūros gamyklos teritorijoje sėkmingai įgyvendinamas projektas Loft Town ir kyla didžiausio loftų miesto Rytų Europoje sienos.

Plačiau apie „Penkis kontinentus“ – www.5ci.lt.

Šaltinis: penki.lt
Kopijuoti, platinti, skelbti bet kokią portalo News.lt informaciją be raštiško redakcijos sutikimo draudžiama.

facebook komentarai

Naujas komentaras

     

 


Captcha
 

Judresnis PENKI internetas – judresni vartotojai

Birželio 21 d. vakarą Vingio parke PENKI organizavo treniruotę po atviru dangumi. skaityti »

BS/2 sėkmingai plečia 13-os tūkst. elektroninių kortelių skaitytuvų tinklo priežiūrą Sakartvele

Bankinių technologijų ir mažmeninės prekybos sprendimus diegianti bendrovė BS/2 prižiūri daugiau nei 20-ies tūkst. elektroninių kortelių skaitytuvų tinklą (EKS) 7-iuose tūkst. prekybos taškų ne tik Baltijos šalyse, bet ir Vidurio Azijos bei Kaukazo regionuose. skaityti »

Kviečiame į nemokamą treniruotę!

Nori gražios figūros? Geros sveikatos? Tiesiog jaustis laimingas? Kad ir kiek egzistuotų būdų tą pasiekti, pats veiksmingiausias ir sveikiausias – mankšta. skaityti »

Kokį automatinį seifą pasirinkti? Populiariausių TOP 5

Automatiniai seifai – specifiniai bankiniai įrenginiai, kurie ilgą laiką buvo nepelnytai nuvertinami. Tačiau pastaruoju metu prekyba šio tipo įranga vis labiau auga. skaityti »

„Diebold Nixdorf“ partnerių suvažiavimas: klientų pažinimas – sėkmingo verslo pagrindas

Verslo sėkmė priklauso nuo vartotojų poreikių išmanymo ir gebėjimo juos įgyvendinti. Bankinių paslaugų sektorius – ne išimtis. skaityti »

BS/2 apdovanota už aktyvią bankinių ir mažmeninės prekybos sprendimų plėtrą

BS/2 kasmetiniame „Diebold Nixdorf“ partnerių suvažiavime Budapešte gavo apdovanojimą „Innovation SPIRIT banking 2018“ už aktyvią inovacinių bankinių technologijų ir mažmeninės prekybos sprendimų plėtrą Azerbaidžane. skaityti »

Šviesolaidinio interneto tiekėjas PENKI siūlo naują paslaugą – mobilųjį internetą

UAB „Penkių kontinentų komunikacijų centras“, valdanti šviesolaidinį tinklą PENKI, kuris prieinamas daugiau nei 120 tūkst. būstų daugumoje Vilniaus mikrorajonų, siūlo naują paslaugą – mobilųjį internetą. skaityti »

Kodėl „Vynamic Security“ efektyvesnis už įprastas antivirusines programas

Apsaugos technologijų plėtros tendencijos šiais laikais yra vienakryptės: siekiant garantuoti iš tiesų efektyvią IT sistemų apsaugą, visų pirma svarbi specializuota apsauga. skaityti »

„ASHBURN International“ pirmoji Baltijos šalių rinkai pasiūlė „Ingenico“ naujovę

„ASHBURN International“ , 2018 m. mininti savo veiklos 20-metį, pirmoji Baltijos šalyse sertifikavo naujausios kartos „Ingenico“ elektroninių kortelių skaitytuvus (EKS), veikiančius „TELIUM TETRA" platformos pagrindu. skaityti »

5 patarimai, kaip profesionaliai organizuoti bankinės įrangos priežiūros darbus, naudojantis specializuota programine įranga

Techninės priežiūros tarnybos, prižiūrinčios bankų techninę infrastruktūrą, puikiai žino, kad dėl pasitaikančių savitarnos įrangos (bankomatų, mokėjimo terminalų ir kt.) sutrikimų bankai ne tik nukenčia materialiai, bet ir praranda gerą reputaciją. skaityti »