HD kokybės „Sport1“ prieinamas visiems „Penki“ TV žiūrovams

Publikuota: 2021 m. sausio 21 d. ketvirtadienis

Džiaugiamės galėdami pranešti, kad nuo 2021 metų sausio pagrindiniame „Penki“ TV kanalų rinkinyje rasite lietuvišką sporto kanalą „Sport1“ nebe SD, o HD vaizdo raiškos kokybe.

„Atsižvelgdami į savo klientų prašymus, nuolat atnaujiname TV kanalų sąrašą. Kurį laiką HD kokybės „Sport1“ kanalas buvo prieinamas už papildomą kainą. Tačiau dabar visi „Penki“  žiūrovai gali mėgautis aukšta vaizdo kokybe ir ne kartą peržiūrėti pačias įspūdingiausias varžybų akimirkas“,‒ sako „Penki“ TV projektų vadovė Natalija Dmitrijeva.

Anot jos, šio kanalo, kaip ir daugybės kitų, transliacijų įrašai saugomi archyve dvi savaites, todėl svarbios varžybos neliks praleistos, jas galima peržiūrėti tinkamiausiu laiku, o ir mušamais įvarčiais stebėtis ne vieną kartą. „Penki“ žiūrovai jau spėjo įvertinti dar ne taip seniai atnaujintą TV archyvų įrašymo kokybę.

„Sport1“ programa sudaryta iš tiesioginių transliacijų, sporto naujienų ir kompetentingų komentarų. Visą parą veikiantis kanalas nukels sporto sirgalius į garsiausias pasaulio arenas ir stadionus.  

Į Lietuvą atėjus tikrai žiemai, padaugėjo „Sport1“ TV kanalu transliuojamų įvairių žiemos sporto šakų varžybų. Šio sporto gerbėjai tikrai neliks abejingi bobslėjaus ir skeletono pasaulio taurės varžyboms, slidinėjimo pasaulio taurės rungtynėms, Europos ir pasaulio greitojo čiuožimo čempionatui.

Kaip ir iki šiol, „Sport1“ daug dėmesio skirs Lietuvos sportininkams ir jų startams. Jau sausį ir vasarį bus galima stebėti Lietuvos rankinio taurės varžybas, Tarptautinę plaukimo lygą su Danu Rapšiu, Lengvosios atletikos kontinentinį turą su Andriumi Gudžiumi, Pasaulio penkiakovės taurės varžybas su olimpine čempione Laura Asadauskaite,  Ispanijos krepšinio lygą „Endesa“ su Šarūnu Jasikevičiumi, VTB Vieningąją krepšinio lygą su Mantu Kalniečiu ir kitais garsiausiais šalies krepšininkais.

Daug dėmesio šis kanalas skiria ir kovos sporto šakoms: nuo  „KOK Bushido“ iki vieno pajėgiausių pasaulyje „One Championship“ turnyro.

„ONE Championship“ kovos ‒ vienos iš pačių žiūrimiausių „Sport1“ programoje. Mišrūs kovos menai populiarūs jau ne vieną dešimtmetį, ir kasmet sutraukia prie televizoriaus ekrano vis daugiau žiūrovų. Sporto kanalo programoje rasite ir įspūdingiausių pernai metų turnyro akimirkų, ir kovų iš Singapūro tiesioginių transliacijų“, ‒ sako Natalija Dmitrijeva.

2021 m. per „Sport1“ žiūrovai tiesiogiai matys ir visas svarbiausias moterų teniso varžybas: WTA1000 ir WTA500 turnyrus su stipriausiomis pasaulio tenisininkėmis bei daugybę kitų tiesioginių sporto transliacijų.  

Beje, pagrindiniame „Penki“ TV rinkinyje rasite ir daugiau sporto kanalų, transliuojamų HD raiška: „Eurosport“ ir „Eurosport 2“, „Setanta Sports“ ir kt.

Malonaus žiūrėjimo ir įspūdingų pergalių! Iki pasimatymo prie TV ekranų!

Šaltinis: Penki kontinentai
Kopijuoti, platinti, skelbti bet kokią portalo News.lt informaciją be raštiško redakcijos sutikimo draudžiama.

facebook komentarai

Naujas komentaras

     

 


Captcha
 

komentarai

vLqSKoGtXswJlAmR IP: 123.20.97.113
2021-02-15 23:12 (!)
nkYyNtPX
FGLXJxykTHd IP: 137.154.176.33
2021-02-05 01:39 (!)
DfEwNrFURG
ehoVyflg IP: 88.137.55.65
2021-02-03 05:57 (!)
VtwYbeyBvWCU

susiję straipsniai

„Penkių kontinentų“ grupės pajamos viršijo 60 mln. eurų (1)

„Penkių kontinentų“ įmonių grupės, veikiančios bankinių ir mažmeninės prekybos technologijų, mokėjimo sprendimų, šviesolaidinio interneto bei IPTV, IT užsakomųjų paslaugų sektoriuose, pajamos 2020 metais pasiekė 62,5 mln. eurų. skaityti »

IPTV technologijai Lietuvoje – jau 20 metų (4)

Dar, rodos, taip neseniai populiariųjų TV serialų mėgėjai skubėjo namo iš darbo, kad tik nepraleistų kokios svarbios scenos. Krepšinio sirgaliams ne kartą teko neišsimiegoti belaukiant varžybų ir keiktis pražiopsojus tritaškį. Viskas pasikeitė atsiradus IPTV (angl. Internet Protocol Television), interneto protokolo pagrindu veikiančiai išmaniajai televizijai. skaityti »

HD kokybės „Sport1“ prieinamas visiems „Penki“ TV žiūrovams (3)

Džiaugiamės galėdami pranešti, kad nuo 2021 metų sausio pagrindiniame „Penki“ TV kanalų rinkinyje rasite lietuvišką sporto kanalą „Sport1“ nebe SD, o HD vaizdo raiškos kokybe. skaityti »

BS/2 tieks „ССL Tech“ prekybos įrangą (4)

BS/2 pasirašė partnerystės sutartį su stambia mažmeninės prekybos sprendimų gamintoja „CCL Tech“. skaityti »

Stovint ant 2021-ųjų slenksčio: septynios 2020-aisiais išmoktos pamokos (5)

2020 m. pasaulį užklupusi pandemija paveikė visas gyvenimo sritis, ne išimtis ir mažmeninė bankininkystė. Būtinybė riboti tiesioginius kontaktus paskatino bekontakčių atsiskaitymų, biometrijos technologijų naudojimą ne tik bankuose, bet ir parduotuvėse, viešajame transporte. skaityti »

„Penkių kontinentų komunikacijų centras“ prisijungė prie „Švaraus interneto“ iniciatyvos (4)

Sprendimas prisijungti prie memorandumo yra svarbus prevencinis žingsnis, kovojant su netinkama informacija internete. skaityti »

„Vynamic Security“ saugo „Victoriabank“ bankomatus (3)

Bankinės infrastruktūros saugumas – vienas iš šiuo metu svarbiausių daugumos finansų įstaigų prioritetų. „DAAC Systems Integrator“, bendradarbiaudama su BS/2 ir „Diebold Nixdorf“, įgyvendino Moldovos banko „Victoriabank“ bankomatų tinklo apsaugos nuo loginių atakų projektą. Bankinių įrenginių apsaugai užtikrinti naudojamas „Diebold Nixdorf“ programinės įrangos „Vynamic Security“ modulis „Intrusion Protection“. skaityti »

BS/2 atidarė interneto svetainę apie grynųjų pinigų judėjimo optimizavimą (3)

BS/2 sukūrė naują interneto svetainę СashManagementiQ.com, skirtą informuoti apie grynųjų pinigų judėjimo optimizavimą jų išdavimo ir priėmimo vietose. skaityti »

Planuoti grynųjų poreikį bankomatuose „BasisBank“ padeda „Cash Management.iQ“ (2)

Sakartvelo bankas „BasisBank“ įsidiegė BS/2 sukurtą grynųjų pinigų srauto prognozavimo ir jų paskirstymo išdavimo-priėmimo vietose sprendimą „Cash Management.iQ“. skaityti »

„Penki“ ir ­5 faktai apie televiziją (3)

Pasaulinės televizijos dienos proga - 5 įdomūs faktai apie televiziją. skaityti »